17 kwietnia odbyła się gala wręczenia nagród w 2. edycji konkursu „Perspektywy Medycyny” 2022, którego celem jest promowanie ekspertów, liderów i zespołów, przyczyniających się do podnoszenia poziomu polskiej medycyny, wspierania pozytywnych zmian w ochronie zdrowia w Polsce, poprawiających jakość opieki medycznej oraz popularyzacji postaw prozdrowotnych.

Dziekan prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz wraz z Jego Magnificencją rektorem Uniwersytetu Warszawskiego Alojzym Z. Nowakiem odebrali nagrodę dla Uniwersytetu Warszawskiego w kategorii nowoczesna edukacja medyczna za lata wytrwałej pracy nad ofertą studiów podyplomowych – ,,za uplasowanie Uniwersytetu Warszawskiego w elitarnym gronie międzynarodowych uczelni, które gwarantują swoim studentom na studiach podyplomowych, w tym w ochronie zdrowia, najwyższy poziom edukacji”. Uhonorowano w ten sposób m.in. studia prowadzone od kilkunastu lat na Wydziale Zarządzania.