W ubiegły piątek 28 kwietnia w ramach dobrej współpracy z firmą PwC studenci naszego międzynarodowego programu GlobalMBA mieli okazję odbyć swoją kolejną wizytę biznesową we wspomnianej firmie uczestnicząc w warsztatach pod hasłem: „How to become Financial Crime Unit employee, behind the AML (anti-money laundering) scenes”.

Niniejsza wizyta była kolejnym wydarzeniem z cyklu tzw. „business visits” będących integralną częścią programu GlobalMBA, których celem jest zapoznanie studentów naszego unikalnego międzynarodowego programu z różnorodnymi firmami i instytucjami działającymi prężnie na polskim rynku biznesowym. Podobne wizyty studyjne oferują również uczelnie partnerskie naszego globalnego programu w Niemczech, Korei Płd. i USA. Dzięki poznaniu mechanizmów zarządzania i operowania w tak różnorodnych obszarach przedsiębiorczości a także w różnych państwach studenci mają okazję zdobyć praktyczną wiedzę co w znaczący sposób ułatwia im po zakończeniu programu wybrać pożądaną ścieżkę kariery w niemalże dowolnym zakątku świata.

Aby więcej dowiedzieć się o naszym unikalnym programie serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony studiów GlobalMBA: http://www.wz.uw.edu.pl/wydzial/kierunki/globalmba/zarzadzanie/opis