Choć trudno w to uwierzyć, kolejna kohorta studentów programu Global MBA właśnie zakończyła semestr na naszym Wydziale Zarządzania UW. Studia na WZ UW były drugim z czterech etapów tych unikalnych studiów. Te kilka miesięcy w Warszawie zostały wypełnione kursami, wizytami studyjnymi w firmach działających prężnie na rynku biznesowym w Polsce, a także spotkaniami z profesjonalistami, jak również licznymi eventami integracyjnymi dla naszych międzynarodowych studentów. Ten czas minął w oka mgnieniu! Teraz na studentów czekają wyzwania i przygody związane z semestrem w egzotycznej Korei Płd. oraz finalnym etapem na Florydzie, USA.

Cieszymy się, że wybraliście program Global MBA i życzymy powodzenia na dalszym etapie studiów!