Czołowe miejsca studiów Wydziału Zarządzania w rankingu Eduniversal!

W najnowszym rankingu Eduniversal studia oferowane przez Wydział Zarzadzania Uniwersytetu Warszawskiego zajęły czołowe lokaty w Polsce i regionie.

Anglojęzyczny program studiów magisterskich International Business Program, notowany w kategorii „International Management” zajął  III miejsce w Europie Wschodniej po programach z Uniwersytetu w Sankt Petersburgu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Pradze. Tym samym nasze studia znalazły się na I miejscu w Polsce, wyprzedzając analogiczne programy pozostałych polskich uczelni.

W kategorii „General Management” program Global MBA,  realizowany wspólnie z uczelniami z Chin, Niemiec i Stanów Zjednoczonych zajął II miejsce w Europie Wschodniej, a jednocześnie I w Polsce. Global MBA to międzynarodowe studia, kończące się uzyskaniem dwóch dyplomów: magistra oraz MBA. Więcej informacji o programie -> http://www.unf.edu/coggin/globalmba/

Studia MBA Wydziału Zarządzania reprezentowane były w 2 kategoriach:  „MBA full time” oraz „Executive MBA & MBA part time”. W pierwszej z nich, program „International MBA Programme” – Centrum Kształcenia Menedżerów zwyciężył w swojej kategorii, zaś studia EMBA@UW uplasowały się na IV miejscu w naszym regionie i II w Polsce.

Po raz pierwszy w zestawieniu Eduniversal zaprezentowały się unikatowe w Polsce magisterskie  studia „Environmental Management”, prowadzone wspólnie z Wydziałami Biologii oraz Chemii Uniwersytetu Warszawskiego. W kategorii „Sustainable Development and Environmental Management” zajęły II miejsce w Europie Wschodniej oraz I w Polsce.

Ranking Best Masters jest zestawieniem najlepszych programów studiów magisterskich i MBA z całego świata, pogrupowanych w obszary tematyczne oraz regionalne, opracowywanym corocznie przez francuską agencję ratingową.

Głównymi kryteriami oceny są: prestiż programu, wysokość wynagrodzenia absolwentów programu w pierwszej pracy oraz opinie osób, które ukończyły dane studia.

Pełny ranking dostępny jest na stronie: www.best-masters.com

Konferencja "Planowanie wieloletnie - efektywność wydatków publicznych – benchmarking” [23.03.2018]

Wydział Zarządzania UW wraz z Wydziałem Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego zapraszają do udziału w V edycji Konferencji "Planowanie wieloletnie - efektywność wydatków publicznych – benchmarking”.

I miejsce w Polsce, III w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

I miejsce Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Polsce, III w Europie Wschodniej, w X edycji międzynarodowego rankingu uczelni biznesowych Eduniversal.

Złoto, srebro i brąz Mistrzostw Świata w Pływaniu dla Wojtka Makowskiego

Wojciech Makowski, student naszego Wydziału, mistrzem, wicemistrzem oraz brązowym medalistą Mistrzostw Świata w pływaniu.

Sekcja piłki siatkowej na Wydziale Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych Studentów, Doktorantów i Pracowników Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego do dokonania deklaracji terminu zajęć sekcji sportowej siatkówki.

Granty Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

Granty Narodowego Centrum Nauki otrzymali dr hab. Krzysztof Walczak oraz mgr Krzysztof Nowak.

Rekrutacja na studia doktoranckie w języku angielskim „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji”

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do podjęcia studiów doktoranckich w języku angielskim „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji”, realizowanych w ramach grantu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

I miejsce Wydziału Zarządzania w ogólnopolskim Rankingu Wydziałów Ekonomicznych dziennika „Rzeczpospolita”

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajął I miejsce w Polsce, w rankingu Uczelni i Wydziałów Ekonomicznych dziennika "Rzeczpospolita", nad którym patronat honorowy objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Konferencja FUROG 2017

27. listopada 2017 r. na Wydziale Zarządzania UW miała miejsce VII edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowej organizowanej w ramach cyklu "Finansowe Uwarunkowania Rozwoju Organizacji Gospodarczych". W tym roku spotkanie odbyło się pod tytułem: "Finanse i rachunkowość wobec zmian zachodzących w gospodarce XXI wieku".

Wyniki konkursu "Przedsiębiorca roku 2017"

16 listopada 2017 roku odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu "Przedsiębiorca roku 2017". Kapituła zdecydowała o przyznaniu nagród i wyróżnień w czterech kategoriach: Master of Business, Innowacja Roku, Startup UW oraz Startup Wydziału Zarządzania UW.

Zaproszenie na konferencję FUROG 2017 [27 listopada 2017 r.]

Katedra Finansów i Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w VII edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej, organizowanej w ramach cyklu spotkań "Finansowe Uwarunkowania Rozwoju Organizacji Gospodarczych".

Konferencja "Przedsiębiorczość w XXI wieku. Oblicza i perspektywy" [16-17 listopada 2017 r.]

W dniach 16-17 listopada 2017 roku odbyła się, organizowana przez Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania,  Międynarodowa Konferencja "Przedsiębiorczość w XXI wieku. Oblicza i perspektywy".

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 29 listopada 2017 roku o godz. 12.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania UW odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Popiołek.