Czołowe miejsca studiów Wydziału Zarządzania w rankingu Eduniversal!

W najnowszym rankingu Eduniversal studia oferowane przez Wydział Zarzadzania Uniwersytetu Warszawskiego zajęły czołowe lokaty w Polsce i regionie.

Anglojęzyczny program studiów magisterskich International Business Program, notowany w kategorii „International Management” zajął  III miejsce w Europie Wschodniej po programach z Uniwersytetu w Sankt Petersburgu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Pradze. Tym samym nasze studia znalazły się na I miejscu w Polsce, wyprzedzając analogiczne programy pozostałych polskich uczelni.

W kategorii „General Management” program Global MBA,  realizowany wspólnie z uczelniami z Chin, Niemiec i Stanów Zjednoczonych zajął II miejsce w Europie Wschodniej, a jednocześnie I w Polsce. Global MBA to międzynarodowe studia, kończące się uzyskaniem dwóch dyplomów: magistra oraz MBA. Więcej informacji o programie -> http://www.unf.edu/coggin/globalmba/

Studia MBA Wydziału Zarządzania reprezentowane były w 2 kategoriach:  „MBA full time” oraz „Executive MBA & MBA part time”. W pierwszej z nich, program „International MBA Programme” – Centrum Kształcenia Menedżerów zwyciężył w swojej kategorii, zaś studia EMBA@UW uplasowały się na IV miejscu w naszym regionie i II w Polsce.

Po raz pierwszy w zestawieniu Eduniversal zaprezentowały się unikatowe w Polsce magisterskie  studia „Environmental Management”, prowadzone wspólnie z Wydziałami Biologii oraz Chemii Uniwersytetu Warszawskiego. W kategorii „Sustainable Development and Environmental Management” zajęły II miejsce w Europie Wschodniej oraz I w Polsce.

Ranking Best Masters jest zestawieniem najlepszych programów studiów magisterskich i MBA z całego świata, pogrupowanych w obszary tematyczne oraz regionalne, opracowywanym corocznie przez francuską agencję ratingową.

Głównymi kryteriami oceny są: prestiż programu, wysokość wynagrodzenia absolwentów programu w pierwszej pracy oraz opinie osób, które ukończyły dane studia.

Pełny ranking dostępny jest na stronie: www.best-masters.com

Konkursy na zatrudnienie pracowników

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników na poniższych stanowiskach.

1st Workshop on Entrepreneurship: Culture and Institutions [10-11 maja 2018 r.]

Wydział Zarządzania wraz z European Institute for Advanced Studies in Management (EIASM) serdecznie zapraszają do udziału w 1st Workshop on Entrepreneurship: Culture and Institutions, który odbędzie się na Wydziale Zarządzania UW w dniach 10-11 maja 2018 r.

Akredytacja EQUIS dla Wydziału Zarządzania UW

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał akredytację EQUIS – jedną z najbardziej prestiżowych akredytacji dla uczelni biznesowych.

Prof. Teresa Czerwińska Ministrem Finansów

Dr hab. Teresa Czerwińska, prof. UW, wykładowca Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, została powołana 9 stycznia 2018 r. na stanowisko Ministra Finansów w rządzie Premiera Mateusza Morawieckiego.

Ankiety dydaktyczne w systemie USOS, za semestr zimowy roku akademickiego 2017/2018

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, dotyczącej zajęć odbywających się w semestrze zimowym roku akademickiego 2017/2018.
Ankiety dostępne są w systemie USOS, w zakładce "Dla studentów" - "Ankiety" i są anonimowe. Wyniki ankiety pomogą w poprawieniu procesu dydaktycznego na Wydziale Zarządzania.
Ankiety można uzupełniać  od 24 stycznia do 3 marca 2018 roku. Skala ocen: 1 - ocena najniższa, 5 - ocena najwyższa.

Licząc na udział w ankiecie, dziękujemy za współpracę.

Informacja dla Studentów dotycząca terminu szkolenia

Drodzy Studenci,

28 stycznia 2018 r. odbędzie się Szkolenie z Funkcjonowania Systemów Informatycznych WZ UW. Jest to termin wyznaczony dla osób, które dotychczas nie odbyły szkolenia.
Szczegóły znajdują się pod linkiem - tutaj

Informacja dla Studentów na temat rejestracji w systemie USOS

Drodzy Studenci,

publikujemy informację na temat rejestracji w systemie USOS, na zajęcia w semestrze letnim r.a. 2017/2018.  Informacja dotyczy Studentów następujących studiów:

DSM, DSFRiU, 2 rok MSEMen, stacjonarnych, niestacjonarnych wieczorowych i niestacjonarnych zaocznych oraz MSM, MSFRiU stacjonarnych, kontynuujących naukę w semestrze LETNIM r.a. 2017/2018.

Szczegóły znajdują się pod linkiem - tutaj

Organizacja zjęć na Wydziale Zarządzania; zmiany w lokalizacji zajęć

Uprzejmie prosimy o weryfikowanie lokalizacji zajęć odbywających się w siedzibie Wydziału Zarządzania.

Zmiany mogą wystąpić z powodu czasowego wyłączenia z użytkowania niektórych sal wykładowych, znajdujących się w budynku B.

Informacje o lokalizacji zajęć dydaktycznych są na bieżąco publikowane na telebimach znajdujących się w siedzibie WZ.

Przepraszamy za niedogodności.

List od Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Pana Jarosława Gowina

Wydział Zarządzania UW otrzymał list gratulacyjny od Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Pana Jarosława Gowina, w związku z uzyskaniem przez Wydział akredytacji EQUIS.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 18 stycznia 2018 roku o godz. 12.00 w sali A207 Wydziału Zarządzania UW, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Katarzyny Niewińskiej.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych. Termin składania aplikacji upływa 31 stycznia 2018 roku.

Zaproszenie - Gra Hossa

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zgłaszania uczestnictwa w tegorocznej edycji „Gry Hossa”. Zgłoszenia dwuosobowych zespołów można dokonać do 30 kwietnia 2018, pod adresem mailowym: zgloszenie@wz.uw.edu.pl