Czołowe miejsca studiów Wydziału Zarządzania w rankingu Eduniversal!

W najnowszym rankingu Eduniversal studia oferowane przez Wydział Zarzadzania Uniwersytetu Warszawskiego zajęły czołowe lokaty w Polsce i regionie.

Anglojęzyczny program studiów magisterskich International Business Program, notowany w kategorii „International Management” zajął  III miejsce w Europie Wschodniej po programach z Uniwersytetu w Sankt Petersburgu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Pradze. Tym samym nasze studia znalazły się na I miejscu w Polsce, wyprzedzając analogiczne programy pozostałych polskich uczelni.

W kategorii „General Management” program Global MBA,  realizowany wspólnie z uczelniami z Chin, Niemiec i Stanów Zjednoczonych zajął II miejsce w Europie Wschodniej, a jednocześnie I w Polsce. Global MBA to międzynarodowe studia, kończące się uzyskaniem dwóch dyplomów: magistra oraz MBA. Więcej informacji o programie -> http://www.unf.edu/coggin/globalmba/

Studia MBA Wydziału Zarządzania reprezentowane były w 2 kategoriach:  „MBA full time” oraz „Executive MBA & MBA part time”. W pierwszej z nich, program „International MBA Programme” – Centrum Kształcenia Menedżerów zwyciężył w swojej kategorii, zaś studia EMBA@UW uplasowały się na IV miejscu w naszym regionie i II w Polsce.

Po raz pierwszy w zestawieniu Eduniversal zaprezentowały się unikatowe w Polsce magisterskie  studia „Environmental Management”, prowadzone wspólnie z Wydziałami Biologii oraz Chemii Uniwersytetu Warszawskiego. W kategorii „Sustainable Development and Environmental Management” zajęły II miejsce w Europie Wschodniej oraz I w Polsce.

Ranking Best Masters jest zestawieniem najlepszych programów studiów magisterskich i MBA z całego świata, pogrupowanych w obszary tematyczne oraz regionalne, opracowywanym corocznie przez francuską agencję ratingową.

Głównymi kryteriami oceny są: prestiż programu, wysokość wynagrodzenia absolwentów programu w pierwszej pracy oraz opinie osób, które ukończyły dane studia.

Pełny ranking dostępny jest na stronie: www.best-masters.com

Konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej.

II edycja Konkursu Przedsiębiorca Roku

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają do udziału w Konkursie Przedsiębiorca Roku 2018.

Studia Wydziału Zarządzania w rankingu Eduniversal Best Masters Ranking 2018

Po raz kolejny studia Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajęły czołowe lokaty w rankingu Eduniversal Best Masters 2018, oceniającym studia magisterskie i MBA.

Rekrutacja na studia podyplomowe Wydziału Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy na studia podyplomowe Wydziału Zarządzania UW. Oferta na rok ak. 2018/2019 obejmuje 19. kierunków  z różnych obszarów zarządzania, marketingu i finansów, w tym 3 nowe specjalności: Skarbowość korporacyjną, FinTech oraz Finanse w Praktyce Prawniczej.

Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW - galeria zdjęć

6 lipca 2018 r. odbyła się Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW 2017/2018. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.

Konkursy na zatrudnienie pracowników

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników na poniższych stanowiskach.

Studia Executive MBA Wydziału Zarządzania I programem MBA w Polsce

Program emba@uw - Executive MBA prowadzony przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania WZ UW zajął I miejsce w ogólnopolskim Rankingu Programów MBA magazynu Perspektywy.

Ranking Perspektywy 2018

Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią według rankingu Perspektyw 2018. Nasze miejsca w rankingu kierunków studiów: Zarządzanie – 2. miejsce w Polsce, Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia – 3 miejsce.

Konkurs UOKiK na najlepsze prace magisterskie i doktorskie

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na najlepsze prace magisterskie oraz doktorskie z obszaru ochrony konkurencji i ochrony konsumentów.

2. edycja studiów podyplomowych "Zarządzanie na rynku dzieł sztuki"

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji Podyplomowych Studiów Menedżerskich Zarządzanie na Rynku Dzieł Sztuki.

Warsztaty EIT Food na Wydziale Zarządzania

Wydział Zarządzania współorganizował w dniach 15-16 czerwca 2018 roku warsztaty dla startupów z krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej, pracujących nad rozwojem innowacyjnych rozwiązań w obszarze żywności, medycyny i surowców naturalnych.

Debata "Metropolia, ale jaka?" [20.06.2018]

20 czerwca br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się organizowana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego konferencja Metropolia, ale jaka? Dyskusji ciąg dalszy. Udział w spotkaniu wezmą parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele środowiska akademickiego i organizacji pozarządowych.