Czołowe miejsca studiów Wydziału Zarządzania w rankingu Eduniversal!

W najnowszym rankingu Eduniversal studia oferowane przez Wydział Zarzadzania Uniwersytetu Warszawskiego zajęły czołowe lokaty w Polsce i regionie.

Anglojęzyczny program studiów magisterskich International Business Program, notowany w kategorii „International Management” zajął  III miejsce w Europie Wschodniej po programach z Uniwersytetu w Sankt Petersburgu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Pradze. Tym samym nasze studia znalazły się na I miejscu w Polsce, wyprzedzając analogiczne programy pozostałych polskich uczelni.

W kategorii „General Management” program Global MBA,  realizowany wspólnie z uczelniami z Chin, Niemiec i Stanów Zjednoczonych zajął II miejsce w Europie Wschodniej, a jednocześnie I w Polsce. Global MBA to międzynarodowe studia, kończące się uzyskaniem dwóch dyplomów: magistra oraz MBA. Więcej informacji o programie -> http://www.unf.edu/coggin/globalmba/

Studia MBA Wydziału Zarządzania reprezentowane były w 2 kategoriach:  „MBA full time” oraz „Executive MBA & MBA part time”. W pierwszej z nich, program „International MBA Programme” – Centrum Kształcenia Menedżerów zwyciężył w swojej kategorii, zaś studia EMBA@UW uplasowały się na IV miejscu w naszym regionie i II w Polsce.

Po raz pierwszy w zestawieniu Eduniversal zaprezentowały się unikatowe w Polsce magisterskie  studia „Environmental Management”, prowadzone wspólnie z Wydziałami Biologii oraz Chemii Uniwersytetu Warszawskiego. W kategorii „Sustainable Development and Environmental Management” zajęły II miejsce w Europie Wschodniej oraz I w Polsce.

Ranking Best Masters jest zestawieniem najlepszych programów studiów magisterskich i MBA z całego świata, pogrupowanych w obszary tematyczne oraz regionalne, opracowywanym corocznie przez francuską agencję ratingową.

Głównymi kryteriami oceny są: prestiż programu, wysokość wynagrodzenia absolwentów programu w pierwszej pracy oraz opinie osób, które ukończyły dane studia.

Pełny ranking dostępny jest na stronie: www.best-masters.com

Międzynarodowa Konferencja "Science. Society. Business" [4-5.10.2018]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego wraz z The Development Fund for Science and Cultures zapraszają do udziału w międzynarodowej Konferencji "Science. Society. Business", która odbędzie się 4-5.10.2018 roku na Wydziale Zarządzania UW.

Dzień Otwarty dla Wydziału Zarządzania w siedzibie firmy Procter & Gamble [21.05.2018]

Biuro Karier WZ UW razem z firmą Procter & Gamble serdecznie zapraszają do udziału w P&G Open Day, podczas którego będzie można spotkać się z przedstawicielami firmy oraz dowiedzieć więcej na temat pracy i praktyk w P&G.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 22 maja 2018 r. o godz. 12.15 w Auli Rady Wydziału Zarządzania (sala B205) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Mariusza Dąbrowskiego pt.: "Racjonalne wykorzystanie wybranych czynników wytwórczych w szpitalach".

Program Stypendialny Santander Universidades

Dziekan Wydziału Zarządzania UW, prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak oraz Fundacja Banku Zachodniego WBK zapraszają Studentów Wydziału Zarządzania do składania, w ramach programu Santander Universidades, wniosków o dofinansowanie wyjazdów oraz projektów.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [26-27.09.2018]

Wydział Zarządzania UW wraz z University North zapraszają do udziału w 33. Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 26-27 września 2018 r. na Wydziale Zarządzania UW.

Międzynarodowa konferencja "Leadership in the Era of Globalization" [21.05.2018]

Katedra Psychologii i Socjologii Zarządzania WZ UW serdecznie zaprasza do udziału w międzynarodowej konferencji "Leadership in the Era of Globalization", która odbędzie się 21 maja 2018 r. (poniedziałek), w godz. 13.00 - 19.30 w sali B205.

Grant Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

Grant Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu PRELUDIUM 14 otrzymała doktorantka Wydziału Zarządzania mgr Małgorzata Kuczara.

Konsultacje "Prawne aspekty zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej" [23.05.2018]

Serdecznie zapraszamy do udziału w indywidualnych konsultacjach "Prawne aspekty zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej", które odbędą się 23 maja 2018 r. o godz. 17.00 w Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW, sala C421.

Rewizja finansowa w praktyce

Drodzy Studenci,

17 maja 2018 r. o godz. 8.30, w sali B 104 Wydziału Zarządzania UW odbędzie się spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z przedstawicielami firmy audytorskiej BDO, na którym możecie się dowiedzieć, na czym polega rewizja finansowa i badanie sprawozdań finansowych.

Konkurs na najlepszą pracę z zakresu nauk ekonomicznych

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie o Nagrodę Prezesa NBP na najlepszą pracę magisterską, doktorską oraz habilitacyjną z zakresu nauk ekonomicznych. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 czerwca 2018 r.

Zaproszenie - Gra Hossa

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zgłaszania uczestnictwa w tegorocznej edycji „Gry Hossa”. Zgłoszenia dwuosobowych zespołów można dokonać do 30 kwietnia 2018, pod adresem mailowym: zgloszenie@wz.uw.edu.pl

WuZetalia 2018

Samorząd Studentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza na WuZetalia - regionalne jUWenalia, które odbędą się 10 maja 2018 r. w kampusie Wydziału Zarządzania.