Seminarium naukowe "Wykorzystanie analiz sieci społecznych (SNA) w dyscyplinie zarządzania" 12 marca 2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium naukowym "Wykorzystanie analiz sieci społecznych (SNA) w dyscyplinie zarządzania", które odbędzie się 12 marca 2015 r. o godz. 11.00, w sali B205 Wydziału Zarządzania UW.

Program seminarium:

11.00-11.10 Powitanie uczestników.

• Dr Michał Zdziarski, Zakład Zarządzania Strategicznego i Międzynarodowego, Wydział Zarządzania UW

11.10-11.40 Sieci – wyzwania dla teorii i praktyki zarządzania.

• Prof. Wojciech Czakon, Zakład Teorii Zarządzania. Wydział Zarządzania, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
  • Prof. Jerzy Niemczyk, Katedra Strategii i Metod Zarządzania, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

11.40-13.30 Przykłady badań problematyki zarządzania z wykorzystaniem SNA

• Dr Patrycja Klimas, Zakład Teorii Zarządzania. Wydział Zarządzania, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
  • Dr Michał Bojanowski, ICM UW
  • Dr Arkadiusz Kawa, Dr Konrad Fuks, Dr Bartłomiej Pierański, Katedra Logistyki i Transportu, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
  • Dr Michał Zdziarski, Wydział Zarządzania UW

13.30-13.45 Przerwa

13.45-14.15 Zasoby relacyjne spółek giełdowych. Projekt badań finansowanych przez NCN. Wyzwania metodologiczne.

• Dr hab. Justyna Światowiec-Szczepańska, Katedra Zarządzania Strategicznego, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

14.15.-15.00 Lunch

15.00.-16.00 Wykorzystanie analiz sieci społecznych (SNA) w dyscyplinie zarządzania – propozycje i kierunki przyszłych badań. Okrągły stół z udziałem wszystkich uczestników seminarium.

• Moderator: Dr Łukasz Małys, Katedra Marketingu Międzynarodowego, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Granty Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

15 maja 2019 roku zostały ogłoszone wyniki konkursów NCN na dofinansowanie projektów badawczych OPUS 16 oraz PRELUDIUM 16. Naukowcy Wydziału Zarządzania otrzymali dofinansowanie na realizację projektów badawczych, na łączną kwotę  642 835 zł.

Raport samooceny Wydziału Zarządzania UW

publikujemy Raport samooceny, przygotowany dla Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Wizytacja Komisji PKA w związku z oceną kierunku studiów Zarządzanie, odbędzie się 25 i 26 maja 2019 r.

Panel ekspercki "Wsparcie systemu instytucjonalnego dla rozwoju przedsiębiorczości – granty i konkursy” [21.05.2019]

Serdecznie zapraszamy do udziału w panelu eksperckim "Wsparcie systemu instytucjonalnego dla rozwoju przedsiębiorczości – granty i konkursy”, który odbędzie się 21 maja 2019 r. o godz. 10.00, w Auli B Wydziału Zarządzania UW.

Miasteczko na styku kultur [17.05.2019]

Zarząd Samorządu Studentów UW wraz z Welcome Point UW oraz Uniwersyteckim Centrum Wolontariatu UW zapraszają do wspólnego odkrywania Miasteczka na styku kultur – Cultural Hot Spot UW. Wydarzenie odbędzie się 17 maja na Kampusie Głównym UW, w godz. 10.30 - 18.00.

Rekrutacja Studentów do Komisji Stypendialnej WZ UW

Drodzy Studenci,

Komisja Stypendialna WZ UW poszukuje osób chętnych do współpracy.

Studenci proszeni są o wysyłanie CV na adres mailowy: komisjastypendialnawzuw@gmail.com

Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 maja 2019 r.

Projekt Statutu UW

publikujemy Projekt Statutu Uniwersytetu Warszawskiego, który będzie przedmiotem obrad Senatu uczelni w najbliższą środę, 8 maja 2019 r. Serdecznie zachęcamy Państwa do lektury tego ważnego dla nas wszystkich dokumentu oraz do zapoznania się z listą komentarzy do Propozycji postanowień statutu Uniwersytetu Warszawskiego, wysłanych przez członków społeczności akademickiej.

Zaproszenie do udziału w konferencji: "Fundusz Niskoemisyjnego Transportu".

17 maja 2019 r. odbędzie się Konferencja "Fundusz Niskoemisyjnego Transportu", współorganizowana przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Wydarzenie skierowane jest do Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz podmiotów komunalnych.

Jubileusz profesora Wojciecha Muszalskiego

uprzejmie informujemy, że 16 maja 2019 r. o godz. 16.00, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w sali B205, odbędzie się Jubileusz profesora Wojciecha Muszalskiego.

Visiting Scholar Program 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu anglojęzycznych seminariów naukowych, prowadzonych na Wydziale Zarządzania UW przez wykładowców, wywodzących się z zagranicznych uczelni. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach przyznanej dotacji na restrukturyzację jednostki naukowej.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Marketingu

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony w Katedrze Marketingu.

Organizacja zajęć w dniach 9-10 maja 2019 r

W związku z organizacją Regionalnych Juwenaliów Wydziału Zarządzania UW, 9 maja 2019 r. (czwartek), od godz. 12.00 do końca dnia, będą obowiązywały godziny dziekańskie dla wszystkich Studentów WZ UW.