Wykład "Corporate Behavior and Performance: The CEO Factor"

Studenckie Koło Naukowe Finansów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego wraz ze Związkiem Maklerów i Doradców serdecznie zapraszają  na wykład  prof. Abbie J. Smith "Corporate Behavior and Performance: The CEO Factor", który odbędzie się 19 marca 2015 roku o godz. 18:30 w Hotelu Sofitel Victoria.

Prof. Abbie J. Smith wykłada na The University of Chicago oraz członkiem Rady Dyrektorów i Rady Doradców funduszu DFA (Dimensional Funds Advisors), gdzie zasiada wspólnie z trzema laureatami Nagrody Nobla z Ekonomii: Mironem Scholesem, Eugenem Fama oraz Robertem Mertonem. Fundusz DFA zarządza ponad 350 mld USD i jest jednym z pionierów zarządzania pasywnego.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie:

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Wymagana jest rejestracja przez formularz.

Serdecznie zapraszamy!

I miejsce w Polsce, III w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

I miejsce Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Polsce, III w Europie Wschodniej, w X edycji międzynarodowego rankingu uczelni biznesowych Eduniversal.

Zaproszenie na konferencję FUROG 2017 [27 listopada 2017 r.]

Katedra Finansów i Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w VII edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej, organizowanej w ramach cyklu spotkań "Finansowe Uwarunkowania Rozwoju Organizacji Gospodarczych".

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 29 listopada 2017 roku o godz. 12.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania UW odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Popiołek.

Granty Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

Granty Narodowego Centrum Nauki otrzymali dr hab. Krzysztof Walczak oraz mgr Krzysztof Nowak.

Rekrutacja na studia doktoranckie w języku angielskim „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji”

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do podjęcia studiów doktoranckich w języku angielskim „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji”, realizowanych w ramach grantu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

I miejsce Wydziału Zarządzania w ogólnopolskim Rankingu Wydziałów Ekonomicznych dziennika „Rzeczpospolita”

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajął I miejsce w Polsce, w rankingu Uczelni i Wydziałów Ekonomicznych dziennika "Rzeczpospolita", nad którym patronat honorowy objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Konferencja "Przedsiębiorczość w XXI wieku. Oblicza i perspektywy" [16-17 listopada 2017 r.]

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania serdecznie zaprasza do udziału w Międynarodowej Konferencji "Przedsiębiorczość w XXI wieku. Oblicza i perspektywy", która odbędzie się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w dn. 16-17 listopada 2017 roku.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 21 listopada 2017 roku o godz. 12.00 w sali B104  Wydziału Zarządzania UW, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Łukasza Łaty.

Uniwersyteckie Spotkania z Rynkiem Pracy [22-23 listopada 2017 r.]

Biuro Karier Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza do udziału w Uniwersyteckich Spotkaniach z Rynkiem Pracy, które odbędą się w dniach 22-23 listopada 2017 roku.

Wydział Zarządzania z kategorią A za działalność naukową

Wydział Zarządzania UW otrzymał kategorię naukową A w ocenie parametrycznej jednostek naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Warsztaty z firmą Goldman Sachs

Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, wraz z firmą Goldman Sachs, zaprasza na warsztaty prezentujące działanie jednego z największych banków inwestycyjnych na świecie.

Konferencja naukowa "Turystyka medyczna - szansą na poprawę efektywności dla wielu gospodarek świata" [5.12.2017]

Koło Doktorantów Historii i Rozwoju Biznesu wraz z Fundacją na rzecz Historii i Wsparcia Biznesu im. Kordiana Tarasiewicza zapraszają do udziału w Konferencji "Turystyka medyczna - szansą na poprawę efektywności dla wielu gospodarek świata", która odbędzie się 5.12.2017 r. na WZ UW.