Spotkanie Koła Naukowego Zarządzania Strategicznego

Serdecznie zapraszamy na spotkanie inaugurujące powstanie nowego koła naukowego na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego - Koła Naukowego Zarządzania Strategicznego. Wykład "Kiedy zarządzanie staje się fascynującą, życiową przygodą" odbędzie się 18 marca 2015 r. o godz. 17.00  w sali B105 Wydziału Zarządzania i zostanie poprowadzony przez dr. Krzysztofa Michalskiego - Prezesa Zarządu PGD Polska Sp. z o.o.

Po zakończeniu wykładu, zapraszamy na spotkanie organizacyjne dla osób, które chciałyby dołączyć do KN Zarządzania Strategicznego.

Serdecznie zapraszamy!

Wydział Zarządzania UW zajął I miejsce w Polsce, II w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

Tegoroczna konwencja międzynarodowego rankingu Eduniversal, odbyła się w dniach: 26-29 października 2019 r., w Bangkoku. Dziekani tysiąca uczelni biznesowych z całego świata, biorący udział w głosowaniu, ocenili szkoły wyższe ze 154. krajów.

Nagroda PAN dla profesora Przemysława Hensla

Z radością informujemy, że profesor Przemysław Hensel został nagrodzony w XIII Konkursie Na Prace Naukowe, organizowanym przez Komitet Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk.

19 listopada nagroda została przyznana za pracę Legitymizacja badań organizacji, wydaną przez PWN w 2017 roku.

Sukces dr Aleksandry Wąsowskiej

Dr Aleksandra Wąsowska została nagrodzona stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, przyznawanym wybitnym młodym naukowcom. W tegorocznym konkursie wzięło udział 1390. młodych naukowców wywodzących się z jednostek naukowo-badawczych, w tym: uczelni, instytutów PAN, instytutów badawczych i  międzynarodowych. Dr Aleksandra Wąsowska znalazła się w grupie 211. osób wyróżnionych i nagrodzonych za działalność naukowo-badawczą.

Konferencja naukowa „Informatyka w Zarządzaniu – IwZ’2019”

uprzejmie informujemy, że w dniach 28-29 listopada 2019 r. na Wydziale Zarządzania UW, odbędzie się konferencja naukowa „Informatyka w Zarządzaniu – IwZ’2019”, której współorganizatorem jest Katedra Systemów Informacyjnych Zarządzania.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 10.12.2019 r. o godz. 12.00 w sali B 205 na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Aleksandry Luterek pt.: "Determinanty modelu pośrednictwa ubezpieczeniowego w Polsce." Praca została napisana pod kierunkiem naukowym dr hab., prof. UW Teresy Czerwińskiej oraz promotora pomocniczego dr. Piotra Jaworskiego.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 02.12.2019 r. o godz. 16.30 w sali B 205 na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Bogdana Szafrańskiego pt.: "Możliwość adaptacji w Polsce amerykańskich rozwiązań emerytalnych opartych na pracowniczej własności akcji”. Praca została napisana pod kierunkiem naukowym prof. dr. hab. Andrzeja Sopoćko.

PROM - Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i młodej kadry akademickiej UW

Uprzejmie informujemy, że trwa rekrutacja do II edycji programu „PROM – Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i młodej kadry akademickiej”, który ma na celu podniesienie kompetencji młodej kadry naukowej UW w dziedzinie prowadzenia międzynarowych badań dotyczących Azji Wschodniej.

Seminarium naukowe: "Innovation. Myths or Reality."

serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium naukowym pod tytułem: Innovation. Myths or Reality, które odbędzie się na Wydziale Zarządzania UW, 19 listopada 2019 r. w godz. 17-18.30, w sali B104. Wykład wygłosi Pan Profesor Michele Boldrin z Uniwersytetu Waszyngtona w St. Louis, którego badania naukowe koncentrują się wokół problemów wzrostu gospodarczego oraz makroekonomii.

20 listopada 2019 o godz. 09:00, w siedzibie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się XXII Konferencja naukowa: Obszar polski europejskich rynków ubezpieczeniowych A.D. 2019.

Program konferencji znajduje się pod poniższym linkiem - tutaj

Rekrutacja studentów do Programu MOST

Uprzejmie informujemy, że studenci zainteresowani podjęciem studiów w innej uczelni, w ramach programu MOST, mogą skorzystać z oferty dydaktycznej wielu polskich uczelni. Program MOST to najefektywniej działający polski program mobilności studenckiej, prowadzony od ponad piętnastu lat, w którym uczestniczy dwadzieścia Uczelni Fundacyjnych - stron Porozumienia na Rzecz Jakości Kształcenia oraz liczne Uczelnie Stowarzyszone.

Konkursy EY

Drodzy Studenci,

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w dwóch konkursach oferowanych i organizowanych przez EY:

XV edycji EYe on Tax oraz XVI edycji EY Financial Challenger.

Konkurs Ministerstwa Finansów „Podatkowi liderzy”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie „Podatkowi liderzy”, organizowanym przez Departament Podatków Dochodowych Ministerstwa Finansów.