Warsztaty ze specjalistami z ING Banku Śląskiego – 8,10 kwietnia 2015

Koło Naukowe Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza studentów Wydziału Zarządzania na „ING Days” – warsztaty ze specjalistami z ING Banku Śląskiego, które odbędą się w dniach 8 kwietnia (środa) oraz 10 kwietnia (piątek) na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3.

8 kwietnia w godzinach 10.00 – 15.00 serdecznie zapraszamy również na stand promocyjny ING Banku Śląskiego, który będzie zlokalizowany w łączniku między bud. C i A (drugie piętro, obok gabloty z książkami). Organizatorzy przewidzieli liczne atrakcje dla studentów, min. możliwość konsultacji swojego CV z pracownikami działu HR ING Banku Śląskiego oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Zapisy na warsztaty odbywają się poprzez formularz – http://ingdays.evenea.pl/

Szczegółowy harmonogram oraz więcej informacji o wydarzeniu znajduje się także na stronie wydarzenia na Facebook’u - https://www.facebook.com/events/736162323162945/

Serdecznie zapraszamy!

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Drodzy Pracownicy, Studenci i Przyjaciele Wydziału Zarządzania UW, składam Państwu życzenia wesołych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w gronie najbliższych, zdrowia, radości i wiosennego optymizmu!

Prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak

Dziekan Wydziału Zarządzania UW

Komunikat Dziekana WZ UW, prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka

Komunikat Dziekana Wydziału Zarządzania UW, prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka w sprawie propozycji postanowień Statutu Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Marketingu

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony w Katedrze Marketingu.

Nagroda eDukat dla pracownika Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

Dr Jakub Górka otrzymał nagrodę eDukat w kategorii najciekawsze opracowanie naukowe na temat płatności bezgotówkowych za książkę „Interchange Fee Economics. To Regulate or Not to Regulate?”.

Programy Stypendialne Santander Universidades

Partner Wydziału Zarządzania UW, Santander Universidades ogłosił nabór na kolejne stypendialne programy globalne: Santander TrepCamp Entrepreneurial Simulator 2019 oraz Santander W50: Preparing Our Women Board Members of Tomorrow.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW podają do wiadomości, że 16.04.2019 r. o godz. 14.00 w sali B 205, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Tomasza Deręgowskiego pt.: “Metodyka adaptacyjnego zarządzania projektem informatycznym w środowisku korporacyjnym”.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW podają do wiadomości, że 17.04.2019 r. o godz. 12.00 w sali B 205, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Kamińskiej-Pietnoczko pt.: “Intruzywne środki kontroli pracowników w kontekście ochrony ich prywatności”.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 16.04.2019 roku o godz. 12.00, w sali B 205, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Katarzyny Kowalczyk pt.: “Rola recenzji w zarządzaniu środkami na badania naukowe”.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 16.04.2019 r. o godz. 10.00,  w sali B 205, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Krzysztofa Nowaka pt.: "Hidden costs of job demands-employee working style misfits”.

Dni Biznesu [9-11 kwietnia 2019]

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniach Biznesu na Wydziale Zarządzania UW, organizowanych przez Koło Naukowe Przedsiębiorczości WZ UW.

Zaproszenie na Spotkanie Wielkanocne [15.04.2019]

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak serdecznie zaprasza wszystkich Pracowników i Przyjaciół Wydziału na coroczne Spotkanie Wielkanocne, które odbędzie się 15 kwietnia o godz. 15.00, foyer, II piętro w budynku A Wydziału Zarządzania. Od godz. 15.00 do 17.30 obowiązywać będą godziny dziekańskie.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Teorii i Metod Organizacji

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta na podstawie umowy o pracę w Zakładzie Teorii i Metod Organizacji.