Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego - 23 kwietnia 2016 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Kandydatów na Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego, który odbędzie się 23 kwietnia 2016 r. w godz. 10.00 - 16.00, w kampusie głównym Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie.

O godz. 12.00 w Auli Głównej dawnej Biblioteki UW przeprowadzona zostanie prezentacja Wydziału Zarządzania, podczas której będzie można się dowiedzieć więcej na temat studiów oferowanych przez Wydział, zasad rekrutacji oraz atmosfery studiowania.

Serdecznie zapraszamy!

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Społeczno-Prawnych Problemów Zatrudnienia

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Społeczno-Prawnych Problemów Zatrudnienia.

Wyróżnienia dla Pracowników Wydziału Zarządzania

Troje wykładowców Wydziału Zarządzania - dr hab. Małgorzata Olszak, dr  hab. Krzysztof Walczak oraz prof. UW, dr hab. Tomasz Zalega zostali nagrodzeni w uznaniu zasług dla prestiżu i rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [13-14.10.2017]

Wydział Zarządzania UW wraz z University North oraz Varazdin Development and Entrepreneurship Agency zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 13-14 października 2017 r. w Warszawie.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Zarządzania Publicznego

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Zarządzania Publicznego.

Konferencja „Bezpieczeństwo państwa i biznesu w cyberprzestrzeni” [25 maja 2017 r.]

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji „Bezpieczeństwo państwa i biznesu w cyberprzestrzeni”, współorganizowanej przez Wydział Zarządzania, która odbędzie się 25 maja 2017 roku w godz. 09.30 – 18.45 na Wydziale Zarządzania UW.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Innowacji Organizacyjnych i Przedsiębiorczości

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Innowacji Organizacyjnych i Przedsiębiorczości.

Uroczysta Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania

JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego oraz Dziekan Wydziału Zarządzania mają przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się 7 lipca 2017 r. o godz. 11.00 w Sali Sportowej Wydziału Zarządzania UW.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Teorii i Metod Organizacji

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Teorii i Metod Organizacji.

Placówka Santander Universidades na WZ UW

27 kwietnia 2017 roku na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego została otwarta Placówka Relacyjna Santander Universidades.

Sustainable Development SD Polish Roadshow #3

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji SD Polish Roadshow #3, która odbędzie się 30 maja br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i jest organizowana w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju.

Międzynarodowa Konferencja “Polish - Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends” [23 maja 2017]

Wydział Zarządzania oraz Centrum Studiów Latynoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszają do udziału w Konferencji “Polish - Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends”, która odbędzie się 23 maja br. na Wydziale Zarządzania UW.

Granty Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

Projekty badawcze „Wpływ konkurencji w sektorze bankowym na skuteczność antycyklicznej polityki makroostrożnościowej” oraz "Wpływ otoczenia regulacyjnego na efektywność transmisji impulsu monetarnego poprzez kanał kredytowy" realizowane na Wydziale Zarządzania otrzymały dofinansowanie Narodowego Centrum Nauki.