Konkurs na zatrudnienie adiunktów w Katedrze Systemów Finansowych Gospodarki

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie 3 adiunktów w Katedrze Systemów Finansowych Gospodarki. Termin składania aplikacji upływa 15 maja 2015 roku.

Szczegółowe informacje znajdują się w załączniku.

Wydział Zarządzania z kategorią A za działalność naukową

Wydział Zarządzania UW otrzymał kategorię naukową A w ocenie parametrycznej jednostek naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Konferencja "Przedsiębiorczość w XXI wieku. Oblicza i perspektywy" [16-17 listopada 2017 r.]

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania serdecznie zaprasza do udziału w Międynarodowej Konferencji "Przedsiębiorczość w XXI wieku. Oblicza i perspektywy", która odbędzie się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w dn. 16-17 listopada 2017 roku.

Zaproszenie na Jubileusz Profesora Tadeusza Skocznego

Dziekan Wydziału Zarządzania UW serdecznie zaprasza na konferencję z okazji jubileuszu urodzin Profesora Tadeusza Skocznego, która odbędzie się 27 października 2017 r. od godz. 11.00. Bardzo proszę o potwierdzenie uczestnictwa w uroczystości poprzez wysłanie maila do pani Niny Łazarczyk na adres Nlazarczyk@wz.uw.edu.pl.

Airline Regulatory and Antitrust Conference [20 października 2017]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych (CARS) ma zaszczyt zaprosić na Międzynarodową Konferencję Lotniczą CARS, która odbędzie się 20 października 2017 r. na Wydziale Zarządzania UW w sali B-205.

Publiczne obrony rozpraw doktorskich

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 20 października 2017 roku odbędą się publiczne obrony rozpraw doktorskich: mgr Katarzyny Zarańskiej oraz mgr. Konrada Łuczaka.

Zapraszamy do Konkursu Przedsiębiorca Roku 2017

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają przedsiębiorców, innowatorów i właścicieli startupów do udziału w I edycji Konkursu Przedsiębiorca Roku 2017.

Inauguracja 2017/2018 – listy gratulacyjne

Uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2017/2018, która na Wydziale Zarządzania UW odbyła się 3 października, zaszczycili obecnością znamienici goście, a na ręce Dziekana – prof. dr hab. Alojzego Z. Nowaka skierowano liczne listy gratulacyjne, adresowane do całej społeczności akademickiej naszego Wydziału.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [13-14.10.2017]

Wydział Zarządzania UW wraz z University North oraz Varazdin Development and Entrepreneurship Agency zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 13-14 października 2017 r. w Warszawie.

Zasady składania podań studenckich na Wydziale Zarządzania UW

Szanowni Studenci, zachęcamy do zapoznania się z zasadami składania podań studenckich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Zaproszenie na VI Kongres Rynku Kapitałowego [6 grudnia 2017]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych i Izba rozliczeniowa KDPW_CCP zapraszają na VI Kongres Rynku Kapitałowego, który odbędzie się 6 grudnia 2017 roku.

Oferta warsztatów Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego

Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty darmowych warsztatów i szkoleń, które są dostępne dla wszystkich studentów, doktorantów, pracowników, a także absolwentów Uniwersytetu do dwóch lat od uzyskania dyplomu.