Konferencja „Think Ahead: Future CFO Powered by ACCA” - 22-23 maja 2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji: „Think Ahead: Future CFO Powered by ACCA”, która odbędzie się 22 i 23 maja w Warszawie, w hotelu IBIS. Do udziału szczególnie zachęcamy osoby, które wiążą swoją przyszłość zawodową z branżą finansową.

„Think Ahead: Future CFO” to dwa dni intensywnych szkoleń, spotkań i warsztatów nastawionych na budowanie ścieżki kariery, kreowanie marki osobistej, motywację oraz wyznaczanie i realizację celów zawodowych. Będzie to również niepowtarzalna okazja do poznania liderów świata finansów i nawiązania wartościowych kontaktów studenckich oraz biznesowych. Całość odbędzie się pod okiem doświadczonych trenerów i ekspertów.

Więcej informacji na temat konferencji znajduje się pod poniższym linkiem - tutaj

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, pod poniższym linkiem – tutaj

oraz o napisanie uzasadnienia do swojego zgłoszenia

• Zapisy będą przyjmowane do 6 maja 2015r. włącznie, wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 8 maja 2015r.
  • Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny; uczestnicy spoza Warszawy będą mieli zapewniony nocleg z 22 na 23 maja a wszyscy uczestnicy wezmą udział w integracyjnej kolacji, która odbędzie się 22 maja.
  • Organizatorem konferencji jest ACCA Polska.

Serdecznie zapraszamy!

Uroczysta Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania

JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego oraz Dziekan Wydziału Zarządzania mają przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się 7 lipca 2017 r. o godz. 11.00 w Sali Sportowej Wydziału Zarządzania UW.

Dr hab. Sebastian Skuza Podsekretarzem Stanu w MNiSW

Dr hab. Sebastian Skuza, wykładowca Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego został powołany na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Praktyki Studenckie w Uniwersyteckim Ośrodku Transferu Technologii UW

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą praktyk studenkich w zakresie transferu i komercjalizacji wiedzy oraz technologii w Uniwersyteckim Ośrodku Transferu Technologii UW.

Ranking Perspektywy 2017

Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią według rankingu Perspektyw 2017. Nasze miejsca w rankingu kierunków studiów: Zarządzanie – 2. miejsce w Polsce, Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia – 3 miejsce.

Zaproszenie do udziału w wydarzeniu "Horyzonty Bankowości 2017"

Serdecznie zapraszamy do udziału w multikonferencyjnym projekcie "Horyzonty Bankowości 2017", największym wydarzeniu sektora bankowego 2017 r., organizowanym przez Centrum Prawa Bankowego i Informacji pod patronatem Związku Banków Polskich.

Zaproszenie do udziału w projekcie BraveCAMP

Serdecznie zapraszamy do udziału w BraveCAMP - nowym projekcie Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego, skierowanego dla studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 22 czerwca 2017 roku o godz. 16.15 w sali B105 Wydziału Zarządzania odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Michała Kołtuniaka.

Konkurs prac magisterskich „Teraz Polska Promocja i Rozwój”

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” zaprasza do udziału w XI edycji konkursu na najlepsze prace magisterskie dotyczące promocji, konkurencyjności i innowacyjności Polski.

Wykładowcy Wydziału Zarządzania UW na międzynarodowej Konferencji

Dr hab. Małgorzata Olszak, dr Patrycja Chodnicka-Jaworska oraz dr Iwona Kowalska uczestniczą w międzynarodowej konferencji „International Risk Management Conference” we Florencji.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [13-14.10.2017]

Wydział Zarządzania UW wraz z University North oraz Varazdin Development and Entrepreneurship Agency zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 13-14 października 2017 r. w Warszawie.

Oferta pracy w Phenicoptere Sp. z o.o.

Drodzy Studenci i Absolwenci,

Phenicoptere Sp. z o.o., jedna z najszybciej rozwijających się spółek w Europie Centralnej i Wschodniej, poszukuje pracowników. Spółka założona i prowadzona przez Absolwentki naszego Wydziału, z sukcesem wdrożyła markę GLOV, do ponad 40 krajów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowiska: