Prof. Tadeusz Skoczny odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski odznaczył Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski prof. Tadeusza Skocznego za wybitne zasługi w kształtowaniu prawa ochrony konkurencji w Polsce, za osiągnięcia w pracy naukowo badawczej i działalności publicznej.

Odznaczenie zostało wręczone podczas uroczystości na Zamku Królewskim, która miała miejsce w ramach obchodów Święta Konstytucji 3 maja.

Prof. Tadeusz Skoczny jest przewodniczącym Rady Doradczej przy Prezesie UOKiK, której zadaniem jest m.in. inicjowanie i organizowanie współpracy z ekspertami zewnętrznymi, w tym ze środowiskiem naukowym. Profesor Skoczny był doradcą Prezesów Urzędu Antymonopolowego, a następnie UOKiK w latach 1990 – 1995 (Prof. A. Fornalczyk), 1995-1998 (Prof. A. Sopocko) i 2001 – 2005 (Dr C. Banasiński). Od 1990 r. wydał w kraju i za granicą kilkanaście książek i około 100 artykułów naukowych, poświęconych prawu ochrony konkurencji w Polsce i Unii Europejskiej. W 2007 r. stworzył i do dziś kieruje Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych (CARS) na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Więcej na temat tej uroczystości można przeczytać na stronie internetowej pod poniższym linkiem - tutaj

Spotkanie z Rzeczniczką akademicką ds. studenckich i pracowniczych oraz przedstawicielami Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów

14 października 2019 r. w godz. 9.30 - 15.30 na Wydziale Zarządzania będzie możliwość spotkania się z Rzeczniczką akademicką ds. studenckich i pracowniczych oraz przedstawicielami Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy WPiA.

Rady naukowe dyscyplin

Trwają wybory członków 22. rad naukowych dyscyplin na Uniwersytecie Warszawskim. Zgodnie z uchwałą Uczelnianej Komisji Wyborczej mają się one zakończyć do 31 października. Rady są nowymi organami uniwersyteckimi, zachęcamy więc do zapoznania się z informacjami na temat ich działaności.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 24.10.2019 r. o godz. 13.00 w sali B 205 na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Grzegorza Botwiny pt.: "Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw sportowych na przykładzie klubów Ekstraklasy w piłce nożnej."

Dni Kariery na Wydziale Zarządzania UW, 17 października 2019

Drodzy Studenci,

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Dniach Kariery, które są największymi targami pracy, praktyk i staży, tworzonymi przez studentów, dla studentów. 17 października w godz. 9.00-16.00 zapraszamy na Wydział Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3.

17 października 2019 - parking dla Studentów będzie zamknięty

Uprzejmie informujemy, że 17 października, w związku z organizacją Dni Kariery na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, parking dla Studentów nie będzie dostępny.

Przepraszamy za utrudnienia.

Zapraszamy na roczne studia podyplomowe; oferujemy 19. interesujących specjalności

Absolwentów  wszystkich kierunków studiów licencjackich i magisterskich zachęcamy do podjęcia studiów podyplomowych. Wydział Zarządzania UW oferuje roczne studia na 19. interesujących specjalnościach, prowadzonych w trybie zaocznym. W czasie zajęć przekazywana jest wiedza akademicka oraz praktyczne umiejętności, których pozyskanie umacnia pozycję absolwentów na rynku pracy.

Oferujemy studia podyplomowe na następujących kierunkach:

Visiting Scholar Program 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu anglojęzycznych seminariów naukowych, prowadzonych na Wydziale Zarządzania UW przez wykładowców, wywodzących się z zagranicznych uczelni. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach przyznanej dotacji na restrukturyzację jednostki naukowej.

CARS WZ UW częścią Jean Monnet Network on Enforcement of EU Law

Z przyjemnością informujemy, że Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego weszło w skład nowo powołanego Jean Monnet Network on Enforcement of EU Law (EULEN).

Konkurs na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu statystyki

Serdecznie zachęcamy absolwentów studiów magisterskich oraz doktoranckich do wzięcia udziału w konkursie, zorganizowanym przez Główny Urząd Statystyczny. Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszej pracy magisterskiej oraz najlepszej pracy doktorskiej z zakresu statystyki oraz popularyzacja wiedzy o statystyce i jej zasobach informacyjnych.

V Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania [12.10.2019]

Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW oraz Centrum Przedsiębiorczości WZ UW serdecznie zapraszają na V Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania pt.: „Wyzwania AI. Jak technologia zmieni zarządzanie: czy menedżerowie będą potrzebni?”, które odbędzie się 12 października br. o godz. 16.00.

Sekcja Siatkówki i Koszykówki na Wydziale Zarządzania

Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i Pracowników Wydziału do udziału w rozgrywkach Sekcji Siatkówki i Koszykówki na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.