Prof. Tadeusz Skoczny odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski odznaczył Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski prof. Tadeusza Skocznego za wybitne zasługi w kształtowaniu prawa ochrony konkurencji w Polsce, za osiągnięcia w pracy naukowo badawczej i działalności publicznej.

Odznaczenie zostało wręczone podczas uroczystości na Zamku Królewskim, która miała miejsce w ramach obchodów Święta Konstytucji 3 maja.

Prof. Tadeusz Skoczny jest przewodniczącym Rady Doradczej przy Prezesie UOKiK, której zadaniem jest m.in. inicjowanie i organizowanie współpracy z ekspertami zewnętrznymi, w tym ze środowiskiem naukowym. Profesor Skoczny był doradcą Prezesów Urzędu Antymonopolowego, a następnie UOKiK w latach 1990 – 1995 (Prof. A. Fornalczyk), 1995-1998 (Prof. A. Sopocko) i 2001 – 2005 (Dr C. Banasiński). Od 1990 r. wydał w kraju i za granicą kilkanaście książek i około 100 artykułów naukowych, poświęconych prawu ochrony konkurencji w Polsce i Unii Europejskiej. W 2007 r. stworzył i do dziś kieruje Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych (CARS) na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Więcej na temat tej uroczystości można przeczytać na stronie internetowej pod poniższym linkiem - tutaj

Studia Executive MBA Wydziału Zarządzania I programem MBA w Polsce

Program emba@uw - Executive MBA prowadzony przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania WZ UW zajął I miejsce w ogólnopolskim Rankingu Programów MBA magazynu Perspektywy.

Ankiety dydaktyczne w systemie USOS za semestr letni roku akademickiego 2017/2018

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety, dotyczącej zajęć odbywających się w semestrze letnim roku akademickiego 2017/2018.

Graduacja Absolwentów WZ UW; 6 lipca 2018

Dziekan Wydziału Zarządzania - prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak, ma przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się w piątek, 6 lipca 2018 r. o godz. 11.00, w Sali Sportowej Wydziału Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW podają do wiadomości, że 25 czerwca 2018 r. o godz. 14.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Marzeny Zyznar-Soczewicy pt.: "Czynniki warunkujące realizację projektów w formule partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce".

Konkurs UOKiK na najlepsze prace magisterskie i doktorskie

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na najlepsze prace magisterskie oraz doktorskie z obszaru ochrony konkurencji i ochrony konsumentów.

Szkoła Letnia "Język rosyjski do celów naukowych"

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w Szkole Letniej "Język rosyjski do celów naukowych", organizowanej przez Instytut Lingwistyki Stosowanej UW.

Ranking Perspektywy 2018

Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią według rankingu Perspektyw 2018. Nasze miejsca w rankingu kierunków studiów: Zarządzanie – 2. miejsce w Polsce, Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia – 3 miejsce.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW podają do wiadomości, że 27 czerwca 2018 r. o godz. 12.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Magdaleny Kubów pt.: "Uwarunkowania rozwoju przedsiębiorczości w branży sportowej na przykładzie działalności organizatorów sportu".

Projekt PROspołeczni – letnia akademia przedsiębiorczości społecznej

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie "PROspołeczni - letniej akademii przedsiębiorczości społecznej", organizowanym przez Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu oraz Inkubator UW.

Ankieta dotycząca funkcjonowania bibliotek wydziałowych

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej funkcjonowania bibliotek wydziałowych Uniwersytetu Warszawskiego. Prosimy o wypełnienie ankiety do 10 czerwca 2018 r.

Stypendium Konferencyjne dla studentów i młodych naukowców

Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych EUROREG UW oraz Regional Studies Association zapraszają do ubiegania się o stypendium konferencyjne na udział w Regional Studies Association Student and Early Career Conference 2018 w Brighton.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [26-27.09.2018]

Wydział Zarządzania UW wraz z University North zapraszają do udziału w 33. Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 26-27 września 2018 r. na Wydziale Zarządzania UW.