Konkurs na najlepszą pracę magisterską

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych SA, Polska Organizacja Turystyczna oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, kolejny raz ogłaszają konkurs na najlepszą pracę magisterską, dotyczącą szeroko rozumianej promocji Polski, jej konkurencyjności, innowacyjności, przedsiębiorczości oraz wyzwań rozwojowych. Prace konkursowe powinny nawiązywać do problematyki wizerunkowej promocji Polski, promocji gospodarczej, rolno-spożywczej, turystycznej, sportowej, kulturalnej lub naukowej naszego kraju i jego wybitnych mieszkańców.

Na zwycięzców czekają nagrody główne oraz nagrody specjalne o łącznej wartości 50 000 zł. Fragmenty zwycięskich prac zostaną opublikowane w e-booku „Teraz Polska Promocja i Rozwój”.

Pracę magisterską może zgłosić uczestnik lub szkoła wyższa, reprezentowana przez dziekana lub promotora.

Kompletne zgłoszenie powinno zawierać:

• Poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy
  • Pracę magisterską na płycie CD/DVD lub nośniku USB
  • Streszczenie pracy
  • Notkę biograficzną autora
  • Kopię dyplomu lub potwierdzenie ukończenia studiów wyższych
  • Kopię promotorskiej recenzji pracy
  • Zaświadczenie o pozytywnym wyniku weryfikacji pracy pod kątem plagiatu

Zgłoszenia prac magisterskich są przyjmowane do 16.10.2015 r. pod adresem: Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego, ul. Górskiego 1, 00 - 033 Warszawa.

Więcej informacji, w tym regulamin Konkursu, można przeczytać na stronie pod poniższym linkiem - tutaj

Partnerami Konkursu są: Fundacja PZU, Agencja Rynku Rolnego, Deutsche Bank Polska SA,

EuRoPol GAZ SA, Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa NASK, Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Patronami Honorowymi Konkursu są: Minister Gospodarki, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Minister Sportu i Turystyki, Minister Spraw Zagranicznych, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Minister Infrastruktury i Rozwoju, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego,  Instytut Adama Mickiewicza.

Partnerami Honorowymi Konkursu są: Uniwersytet Warszawski, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Politechnika Warszawska oraz Polska Akademia Nauk.

Kurs „Napisz z nami tekst naukowy"

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów i pracowników naukowych do udziału w  bezpłatnym kursie "Napisz z nami tekst naukowy", organizowanym przez Bibliotekę Uniwersytecką w Warszawie.

Sekcja piłki siatkowej na Wydziale Zarządzania

Serdecznie zapraszamy Studentów, Doktorantów i Pracowników Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego do udziału w zajęciach sekcji sportowej siatkówki.

Warsztaty z Grupą Żywiec [7 marca 2017 r.]

Wydział ZarządzaniaUW wraz z Grupą Żywiec zapraszają do udziału w pierwszym spotkaniu, organizowanym w ramach warsztatów biznesowych o tematyce sprzedażowo-marketingowej oraz human resources, które  odbędzie się 7 marca 2017 r.  o godzinie 16.30 w Auli Rady Wydziału Zarządzania UW.

Oferta pracy dla Studentów Wydziału Zarządzania UW

Drodzy Studenci,

Serdecznie zapraszamy Studentów Wydziału Zarządzania UW do podjęcia pracy w Punkcie Rekrutacyjnym Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Oferta dotyczy okresu od 5 czerwca do 30 września 2017 roku.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [13-14.10.2017]

Wydział Zarządzania UW wraz z University North oraz Varazdin Development and Entrepreneurship Agency zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 13-14 października 2017 r. w Warszawie.

Chonnam National University International Summer Session 2017

Drodzy Studenci,

zapraszamy do zapoznania się z ofertą Summer School, organizowanej przez Chonnam National University w Gwangju, Korea Południowa.

Dla 10. studentów z UW jest możliwość zwolnienia z opłat (tuition & dormitory).

Międzynarodowa konferencja naukowa: Polish – Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends; 23 maja 2017

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Studiów Latynoamerykańskich Instytutu Ameryk i Europy, zapraszają do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej: Polish – Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends.

Zaproszenie na seminarium naukowe - 9 marca 2017

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, zaprasza  na seminarium naukowe dotyczące rynku pracy, pod tytułem: Zatrudnienie - elastyczność a stabilizacja na rynku pracy, które odbędzie się 9 marca 2017 roku, o godz. 15.30, w Auli Rady Wydziału Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie.

Zaproszenie na wykłady

Zapraszamy na cykl wykładów ogólnouniwersyteckich organizowanych w ramach współpracy Uniwersyteu Warszawskiego z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, dotyczącej systemu ubezpieczeń społecznych w Polsce.

Tematem wykładów będzie: Rola i zadania Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
Wykłady będą odbywały się we wtorki, w godz. 12.00-14.00,  w siedzibie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie, przy ul. Szturmowej 1/3, w sali C106.

Serdecznie zapraszamy!

Konferencja: Wspieranie wzrostu emisją pieniądza. Przeszłość czy przyszłość.

uprzejmie informujemy, że 22 marca 2017 roku o godz. 14.00, w siedzibie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie (sala B206), odbędzie się konferencja naukowa: Wspieranie wzrostu emisją pieniądza. Przeszłość czy przyszłość.

Zaproszenie - Gra Hossa

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zgłaszania uczestnictwa w tegorocznej edycji „Gry Hossa”. Zgłoszenia dwuosobowych zespołów można dokonać do 30 kwietnia 2017, pod adresem mailowym: zgloszenie@wz.uw.edu.pl

Eduniversal 2014