Konkurs na najlepszą pracę magisterską

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych SA, Polska Organizacja Turystyczna oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, kolejny raz ogłaszają konkurs na najlepszą pracę magisterską, dotyczącą szeroko rozumianej promocji Polski, jej konkurencyjności, innowacyjności, przedsiębiorczości oraz wyzwań rozwojowych. Prace konkursowe powinny nawiązywać do problematyki wizerunkowej promocji Polski, promocji gospodarczej, rolno-spożywczej, turystycznej, sportowej, kulturalnej lub naukowej naszego kraju i jego wybitnych mieszkańców.

Na zwycięzców czekają nagrody główne oraz nagrody specjalne o łącznej wartości 50 000 zł. Fragmenty zwycięskich prac zostaną opublikowane w e-booku „Teraz Polska Promocja i Rozwój”.

Pracę magisterską może zgłosić uczestnik lub szkoła wyższa, reprezentowana przez dziekana lub promotora.

Kompletne zgłoszenie powinno zawierać:

• Poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy
  • Pracę magisterską na płycie CD/DVD lub nośniku USB
  • Streszczenie pracy
  • Notkę biograficzną autora
  • Kopię dyplomu lub potwierdzenie ukończenia studiów wyższych
  • Kopię promotorskiej recenzji pracy
  • Zaświadczenie o pozytywnym wyniku weryfikacji pracy pod kątem plagiatu

Zgłoszenia prac magisterskich są przyjmowane do 16.10.2015 r. pod adresem: Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego, ul. Górskiego 1, 00 - 033 Warszawa.

Więcej informacji, w tym regulamin Konkursu, można przeczytać na stronie pod poniższym linkiem - tutaj

Partnerami Konkursu są: Fundacja PZU, Agencja Rynku Rolnego, Deutsche Bank Polska SA,

EuRoPol GAZ SA, Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa NASK, Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Patronami Honorowymi Konkursu są: Minister Gospodarki, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Minister Sportu i Turystyki, Minister Spraw Zagranicznych, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Minister Infrastruktury i Rozwoju, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego,  Instytut Adama Mickiewicza.

Partnerami Honorowymi Konkursu są: Uniwersytet Warszawski, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Politechnika Warszawska oraz Polska Akademia Nauk.

Międzynarodowa Konferencja “Polish - Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends” [23 maja 2017]

Wydział Zarządzania oraz Centrum Studiów Latynoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszają do udziału w Konferencji “Polish - Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends”, która odbędzie się 23 maja br. na Wydziale Zarządzania UW.

Konferencja: Metropolia, ale jaka? [26 kwietnia 2017]

Uprzejmie informujemy, że 26 kwietnia 2017 r. w siedzibie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, w auli A, odbędzie się konferencja pod tytułem: „Metropolia, ale jaka?”. W konferencji wezmą udział przedstawiciele świata nauki, samorządowcy, przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz władzy ustawodawczej.

Moderatorem zaplanowanej dyskusji będzie Marszałek Województwa Mazowieckiego, Pan Adam Struzik.

Konferencja naukowa: Ochrona zdrowia i gospodarka

uprzejmie informujemy, że 27 kwietnia 2017 r. o godz. 10.00 w siedzibie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, w Auli Rady Wydziału (B205), odbędzie się konferencja naukowa z cyklu: Ochrona zdrowia i gospodarka.

Program konferencji znajduje się pod poniższym linkiem - tutaj

Serdecznie zapraszamy!

Zaproszenie na Śniadanie Networkingowe [25 kwietnia 2017]

Serdecznie zapraszamy na Śniadanie  Networkingowe, które odbędzie się we wtorek, 25 kwietnia 2017 r., w godz.  07.30 - 09.30 w sali BP01 Wydziału Zarządzania UW.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 21 kwietnia 2017 roku o godz. 12.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej.

Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego [22 kwietnia 2017 r.]

Serdecznie zapraszamy wszystkich Kandydatów na Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego, który odbędzie się 22 kwietnia 2017 r. w godz. 10.00 - 16.00, w kampusie głównym Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie.

Akcja krwiodawstwa na Wydziale Zarządzania [27 kwietnia 2017 r.]

Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego wraz z Niezależnym Zrzeszeniem Studentów UW serdecznie zapraszają do udziału w akcji honorowego krwiodawstwa, która odbędzie się 27 kwietnia, w godz. 10.00 – 15.00.

Podsumowanie projektu badawczego „Rady nadzorcze. Niewykorzystany potencjał?”

10 kwietnia br. w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych odbyło się podsumowanie projektu badawczego „Rady nadzorcze. Niewykorzystany potencjał?”, zrealizowanego przez zespół, w skład którego weszli m.in. badacze  Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Zaproszenie na seminarium naukowe [20 kwietnia 2017 r.]

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium ‘Finansowanie budownictwa z rynku kapitałowego’, które odbędzie się 20 kwietnia 2017 roku o godz. 15.30 w Auli Rady WZ UW.

Rekrutacja do Komisji Stypendialnej Wydziału Zarządzania UW

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji do Komisji Stypendialnej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Projekt e-Usługi na Wydziale Zarządzania

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał dofinansowanie dla realizowanego na Uniwersytecie Warszawskim Projektu „e-UW - rozwój e-usług Uniwersytetu Warszawskiego, związanych z edukacją”.

W dniach 3-5 kwietnia br. na Wydziale Zarządzania UW odbyła się międzynarodowa konferencja ICCMIT’2017 - International Conference on Communication, Management and Information Technology.