3 Day Startup Warsaw

W dniach 9-11 maja w Centrum Nowych Technologii UW odbędzie się 3 Day Startup Warsaw – trzydniowy program ekstremalnej przedsiębiorczości, przeznaczony dla najlepszych studentów, organizowany po raz pierwszy w Polsce na licencji z University of Texas. Gospodarzem imprezy będzie Centrum Nowych Technologii i Centrum Przedsiębiorczości WZ UW.

40. uczestników z różnych środowisk w 3 dni zbuduje kilka innowacyjnych startup’ów. Merytoryczne wsparcie zapewni 15. mentorów posiadających doświadczenie w tworzeniu startup’ów, budowaniu software’u oraz zastosowaniu najnowszych technologii.

W poniedziałek około godziny 17.30, zespoły zaprezentują swoje startup’y w formie investor pitchingu oraz podejmą rękawicę rzuconą przez panelistów, którzy krytycznym głosem wypowiedzą się na temat pitchingów. Po zakończeniu wszystkich prezentacji odbędzie się głosowanie na najlepszy startup – publiczność będzie głosować za pomocą aplikacji dedykowanej 3DS Warsaw.

Program "Przedsiębiorcza młodzież"

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie „Przedsiębiorcza młodzież”, którego celem jest wsparcie inicjatyw młodych osób, chcących działać na rzecz swojej społeczności  oraz środowiska lokalnego.

Dodatkowy termin podpięć

Uprzejmie informujemy, że w terminie od 29 marca do 11 kwietnia 2017 roku będzie możliwość podpinania przez studentów w USOSweb przedmiotów realizowanych w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017.

Projekt Wydziału dofinansowany w ramach programu DIALOG

Wydział Zarządzania otrzymał dotację w ramach programu DIALOG dla projektu pt.: „Innowacyjny system wsparcia rozwoju przedsiębiorczości – podniesienie efektywności współpracy nauki z gospodarką”, który został przygotowany wspólnie przez Centrum Przedsiębiorczości i Centrum Projektów i Ekspertyz WZ UW.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 3 kwietnia 2017 roku o godz. 13.00 w sali B105 Wydziału Zarządzania odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej.

Rejestracja na wykład ogólnouniwersytecki

Uprzejmie informujemy, że w systemie USOSweb została uruchomiona wewnętrzna rejestracja na dodatkowy wykład ogólnouniwersytecki.

Międzynarodowa Konferencja „Management as a Symphonic (Hi)story” [21 marca 2017]

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej Konferencji „Management as a Symphonic (Hi)story”, która odbędzie się 21 marca 2017 r. o godz. 17.00 w sali C104 Wydziału Zarządzania UW.

Spotkanie Sekcji Gry Siatkowej [24 marca 2017]

Szanowni Pracownicy i Studenci Wydziału, uprzejmie informujemy, że w najbliższy piątek, 24 marca br. o godz. 15.30 w sali sportowej Wydziału. odbędzie się spotkanie Sekcji Siatkówki.

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. International Conference on Communication, Management and Information Technology, która odbędzie się na Uniwersytecie Warszawskim.

Wykład "10 rzeczy o finansach i GPW, których nie dowiesz się ze studiów" [21 marca 2017]

Studenckie Koło Naukowe Finansów WZ UW serdecznie zaprasza do udziału w wykładzie "10 rzeczy o finansach i GPW, których nie dowiesz się ze studiów", który odbędzie się w najbliższy wtorek, 21 marca o godzinie 18.00 w Auli B Wydziału Zarządzania.

Zaproszenie na Śniadanie Networkingowe [21 marca 2017]

Serdecznie zapraszamy na Śniadanie  Networkingowe, które odbędzie się we wtorek, 21 marca 2017 r., w godz.  07.30 - 09.30 w sali BP01 Wydziału Zarządzania UW.

Spotkanie „Wszystko o rozmowie kwalifikacyjnej” [20.03.2017]

Koło Naukowe Marketingu „Target” serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu „Wszystko o rozmowie kwalifikacyjnej”, które odbędzie się 20 marca 2017 r. o godz. 18.00 w sali B304 Wydziału Zarządzania UW.

Warsztaty z zakresu marketingu z Grupą Sanofi [14.03.2017]

Biuro Karier WZ UW wraz z Grupą Sanofi serdecznie zapraszają do udziału w warsztacie "Marketing Mix w Big Pharma - czy nowe trendy są widoczne i tu?", który odbędzie się 14.03.2017 r. o godz. 15.00 w sali C106 Wydziału Zarządzania.

Eduniversal 2014