Biuro Karier Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na warsztat „Rekrutacja krok po kroku”

Biuro Karier Wydziału Zarządzania i firma Tesco zapraszają na warsztaty przygotowujące do udziału w skomplikowanych procesach rekrutacyjnych. Podczas trzech warsztatów studenci dowiedzą się jak przygotować dokumenty aplikacyjne, jak najlepiej wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej i sesji assesment centre. Pierwszy warsztat odbędzie się 14 maja, kolejne 21 maja 2015 r.

Poniżej opis i szczegóły warsztatów:

Temat warsztatu: „Poznaj tajniki Centrum Oceny/ Rozwoju”

Termin: 14 maja 2015, sala C409
Osoba prowadząca: Karolina Zadęcka, Kierownik ds. Rekrutacji
Centrum Oceny/ Rozwoju jest procedurą umożliwiającą pomiary wiedzy, umiejętności i zdolności pracowników lub kandydatów do pracy (kompetencji). Jest najbardziej rozbudowaną procedurą pomiaru kompetencji kandydatów na dane stanowisko. Ta metodologia posiada najwyższą trafność spośród wszystkich metod rekrutacji.

Podczas warsztatu dowiesz się:
1. Co to jest Centrum Oceny/ Rozwoju.
2. Jakie są kluczowe elementy Centrum Oceny/ Rozwoju z perspektywy
kandydata?
3. Co jest oceniane podczas sesji?
4. Jaki jest przebieg sesji?
5. Jak możesz przygotować się do udziału w Centrum Oceny/ Rozwoju?

Zapisy są udostępnione pod poniższym linkiem - tutaj

Temat warsztatu: „Daj się zaprosić na rozmowę rekrutacyjną”

Termin: 21 maja 2015, sala C409
Osoba prowadząca: Karolina Zadęcka, Kierownik ds. Rekrutacji
Opis: Dokumenty aplikacyjne to swoista oferta handlowa, ponieważ aplikujący jest „sprzedawany” poprzez swoje dokumenty. Jako jedne z kluczowych narzędzi „sprzedaży”, dokumenty powinny podkreślać korzyści wynikające dla pracodawcy z zaproszenia na rozmowę właśnie Ciebie.

Podczas warsztatu dowiesz się:
1. Czemu służą dokumenty aplikacyjne?
2. Jak wykorzystać wiedzę o swoich mocnych i słabych stronach, redagując dokumenty aplikacyjne.
3. List motywacyjny – jakie spełnia zadania, jak go przygotować?

Zapisy są udostępnione pod poniższym linkiem - tutaj

Temat warsztatu: „Zamień rozmowę rekrutacyjną na ofertę pracy”

Termin: 21 maja 2015, sala C407
Osoba prowadząca: Agnieszka Gomułczak, Kierownik ds. Zarządzania Talentami
Opis: Mimo ciągłego rozwoju nowoczesnych technik doboru personelu, rozmowa kwalifikacyjna nadal stanowi najbardziej powszechny sposób selekcji kandydatów. Tylko w trakcie bezpośredniego kontaktu rekruter może bowiem uzyskać odpowiedź na podstawowe pytanie: czy kandydat posiada odpowiednie umiejętności i wymagane cechy?

Podczas warsztatu dowiesz się:
1. Czym jest rozmowa kwalifikacyjna?
2. Jak się do niej najlepiej przygotować.
3. Jakie są najważniejsze przeszkody pomyślnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie „Laptopowy milioner, czyli jak stworzyć biznes online z sukcesem?” [13.12.2018 r.]

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z absolwentem Wydziału Zarządzania, przedsiębiorcą, panem Cyprianem Iwuciem, który opowie o barierach i szansach związanych z e-commerce oraz kierunkach rozwoju handlu internetowego.

Zaproszenie na Spotkanie Wigilijne [18 grudnia 2018 r., godz. 16.00]

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszają wszystkich Pracowników i Przyjaciół Wydziału na coroczne Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się 18 grudnia o godz. 16.00,  foyer, II piętro w budynku A Wydziału Zarządzania UW.

Wykład gościnny Profesor Eleanor Fox z New York University [8.01.2019 r.]

Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych WZ UW serdecznie zaprasza na wykład prof. Eleanor Fox pt.: „Markets, Competition Law and Democracy”, który odbędzie się 8 stycznia 2019 r. o godz. 10.00 w Auli B Wydziału Zarządzania UW.

Konkurs Interstudent 2019

Do 14 grudnia 2018 r. można zgłaszać kandydatów do IX edycji konkursu INTERSTUDENT - na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce.

Wybory do Wydziałowej Rady Doktorantów na Wydziale Zarządzania [15 grudnia 2018 r., godz. 13.00]

Serdecznie zapraszamy wszystkich Doktorantów do udziału w wyborach do Wydziałowej Rady Doktorantów na Wydziale Zarządzania, które odbędą się 15 grudnia 2018 r. od godz. 13.00 w sali B104.

Konkursy na zatrudnienie pracowników

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników na poniższych stanowiskach.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego do spraw karier absolwentów i współpracy z otoczeniem

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego do spraw karier absolwentów i współpracy z otoczeniem.

Zaproszenie na VII Kongres Rynku Kapitałowego [6 grudnia 2018]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych oraz Izba Rozliczeniowa KDPW_CCC  zapraszają do udziału w VII edycji "Kongresu Rynku Kapitałowego. Dorocznego spotkania praktyków finansowych ze środowiskiem naukowym” oraz towarzyszącemu mu Konkursowi na referat naukowy.

Spotkanie z ekspertem z Citibanku [3 grudnia 2018 r.]

Serdecznie zapraszamy na wykład "Cykl życia transakcji na rynkach kapitałowych – wyzwania, możliwości, przyszłość.", który odbędzie się 3 grudnia 2018 r. o godz. 17.45 w Auli C Wydziału Zarządzania UW.

Panel Ekspercki "Marketing Internetowy we Własnym Biznesie" [5.12.2018]

Serdecznie zapraszamy do udziału w Panelu Eksperckim "Marketing Internetowy we Własnym Biznesie", który odbędzie się 5 grudnia 2018 r. o godz. 14.00 w sali B104 Wydziału Zarządzania UW.

Uchwała Rady Wydziału Zarządzania w sprawie zmian statutu Uniwersytetu Warszawskiego

21 listopada 2018 r. Rada Wydziału Zarządzania UW przyjęła Uchwałę w sprawie zmian Statutu Uniwersytetu Warszawskiego.

Grant Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

Grant Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu OPUS 15 na kwotę 316 096 zł, otrzymała dr Aleksandra Wąsowska.