Biuro Karier Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na warsztat „Rekrutacja krok po kroku”

Biuro Karier Wydziału Zarządzania i firma Tesco zapraszają na warsztaty przygotowujące do udziału w skomplikowanych procesach rekrutacyjnych. Podczas trzech warsztatów studenci dowiedzą się jak przygotować dokumenty aplikacyjne, jak najlepiej wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej i sesji assesment centre. Pierwszy warsztat odbędzie się 14 maja, kolejne 21 maja 2015 r.

Poniżej opis i szczegóły warsztatów:

Temat warsztatu: „Poznaj tajniki Centrum Oceny/ Rozwoju”

Termin: 14 maja 2015, sala C409
Osoba prowadząca: Karolina Zadęcka, Kierownik ds. Rekrutacji
Centrum Oceny/ Rozwoju jest procedurą umożliwiającą pomiary wiedzy, umiejętności i zdolności pracowników lub kandydatów do pracy (kompetencji). Jest najbardziej rozbudowaną procedurą pomiaru kompetencji kandydatów na dane stanowisko. Ta metodologia posiada najwyższą trafność spośród wszystkich metod rekrutacji.

Podczas warsztatu dowiesz się:
1. Co to jest Centrum Oceny/ Rozwoju.
2. Jakie są kluczowe elementy Centrum Oceny/ Rozwoju z perspektywy
kandydata?
3. Co jest oceniane podczas sesji?
4. Jaki jest przebieg sesji?
5. Jak możesz przygotować się do udziału w Centrum Oceny/ Rozwoju?

Zapisy są udostępnione pod poniższym linkiem - tutaj

Temat warsztatu: „Daj się zaprosić na rozmowę rekrutacyjną”

Termin: 21 maja 2015, sala C409
Osoba prowadząca: Karolina Zadęcka, Kierownik ds. Rekrutacji
Opis: Dokumenty aplikacyjne to swoista oferta handlowa, ponieważ aplikujący jest „sprzedawany” poprzez swoje dokumenty. Jako jedne z kluczowych narzędzi „sprzedaży”, dokumenty powinny podkreślać korzyści wynikające dla pracodawcy z zaproszenia na rozmowę właśnie Ciebie.

Podczas warsztatu dowiesz się:
1. Czemu służą dokumenty aplikacyjne?
2. Jak wykorzystać wiedzę o swoich mocnych i słabych stronach, redagując dokumenty aplikacyjne.
3. List motywacyjny – jakie spełnia zadania, jak go przygotować?

Zapisy są udostępnione pod poniższym linkiem - tutaj

Temat warsztatu: „Zamień rozmowę rekrutacyjną na ofertę pracy”

Termin: 21 maja 2015, sala C407
Osoba prowadząca: Agnieszka Gomułczak, Kierownik ds. Zarządzania Talentami
Opis: Mimo ciągłego rozwoju nowoczesnych technik doboru personelu, rozmowa kwalifikacyjna nadal stanowi najbardziej powszechny sposób selekcji kandydatów. Tylko w trakcie bezpośredniego kontaktu rekruter może bowiem uzyskać odpowiedź na podstawowe pytanie: czy kandydat posiada odpowiednie umiejętności i wymagane cechy?

Podczas warsztatu dowiesz się:
1. Czym jest rozmowa kwalifikacyjna?
2. Jak się do niej najlepiej przygotować.
3. Jakie są najważniejsze przeszkody pomyślnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Serdecznie zapraszamy!

Międzynarodowa Konferencja „Management as a Symphonic (Hi)story” [21 marca 2017]

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej Konferencji „Management as a Symphonic (Hi)story”, która odbędzie się 21 marca 2017 r. o godz. 17.00 w sali C104 Wydziału Zarządzania UW.

Spotkanie Sekcji Gry Siatkowej [24 marca 2017]

Szanowni Pracownicy i Studenci Wydziału, uprzejmie informujemy, że w najbliższy piątek, 24 marca br. o godz. 15.30 w sali sportowej Wydziału. odbędzie się spotkanie Sekcji Siatkówki.

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. International Conference on Communication, Management and Information Technology, która odbędzie się na Uniwersytecie Warszawskim.

Wykład "10 rzeczy o finansach i GPW, których nie dowiesz się ze studiów" [21 marca 2017]

Studenckie Koło Naukowe Finansów WZ UW serdecznie zaprasza do udziału w wykładzie "10 rzeczy o finansach i GPW, których nie dowiesz się ze studiów", który odbędzie się w najbliższy wtorek, 21 marca o godzinie 18.00 w Auli B Wydziału Zarządzania.

Zaproszenie na Śniadanie Networkingowe [21 marca 2017]

Serdecznie zapraszamy na Śniadanie  Networkingowe, które odbędzie się we wtorek, 21 marca 2017 r., w godz.  07.30 - 09.30 w sali BP01 Wydziału Zarządzania UW.

Spotkanie „Wszystko o rozmowie kwalifikacyjnej” [20.03.2017]

Koło Naukowe Marketingu „Target” serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu „Wszystko o rozmowie kwalifikacyjnej”, które odbędzie się 20 marca 2017 r. o godz. 18.00 w sali B304 Wydziału Zarządzania UW.

Warsztaty z zakresu marketingu z Grupą Sanofi [14.03.2017]

Biuro Karier WZ UW wraz z Grupą Sanofi serdecznie zapraszają do udziału w warsztacie "Marketing Mix w Big Pharma - czy nowe trendy są widoczne i tu?", który odbędzie się 14.03.2017 r. o godz. 15.00 w sali C106 Wydziału Zarządzania.

Zaproszenie na seminarium naukowe - 9 marca 2017

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, zaprasza  na seminarium naukowe dotyczące rynku pracy, pod tytułem: Zatrudnienie - elastyczność a stabilizacja na rynku pracy, które odbędzie się 9 marca 2017 roku, o godz. 15.30, w Auli Rady Wydziału Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie.

Konkurs „Przedsiębiorczość, Finanse i Zarządzanie”

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza studentów III roku studiów stacjonarnych licencjackich do udziału w XXI edycji konkursu „Przedsiębiorczość, Finanse i Zarządzanie”.

Kurs „Napisz z nami tekst naukowy"

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów i pracowników naukowych do udziału w  bezpłatnym kursie "Napisz z nami tekst naukowy", organizowanym przez Bibliotekę Uniwersytecką w Warszawie.

Sekcja piłki siatkowej na Wydziale Zarządzania

Serdecznie zapraszamy Studentów, Doktorantów i Pracowników Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego do udziału w zajęciach sekcji sportowej siatkówki.

Oferta pracy dla Studentów Wydziału Zarządzania UW

Drodzy Studenci,

Serdecznie zapraszamy Studentów Wydziału Zarządzania UW do podjęcia pracy w Punkcie Rekrutacyjnym Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Oferta dotyczy okresu od 5 czerwca do 30 września 2017 roku.

Eduniversal 2014