Dni Inwestycji: 18 i 21 maja 2015r.

Studenckie Koło Naukowe Finansów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza na IX edycję Dni Inwestycji, które odbędą się 18 oraz 21 maja 2015 roku. Tematem tegorocznej edycji Dni Inwestycji jest Internet: sprężyna do sukcesu, jednak podczas komunikacji z pokoleniem Millenium będziemy używać zwrotów: #internet #polska #sprężyna #sukces.

18 maja swoją wiedzą podzielą się z Wami: Iza Makosz oraz Mikołaj Winkiel, natomiast  21 maja w konferencji będą uczestniczyć: Wojciech Kardyś, Paulina Mikuła, Radosław Kotarski oraz Karol Paciorek.

Szczegółowe informacje na stronie wydarzenia na Facebook'u pod poniższym linkiem - tutaj

Serdecznie zapraszamy!

Studia Wydziału Zarządzania w rankingu Eduniversal Best Masters Ranking 2017

Po raz kolejny studia Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajęły czołowe lokaty w rankingu Eduniversal Best Masters 2017, oceniającym studia magisterskie i MBA z całego świata.

Międzynarodowa Konferencja “Polish - Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends” [23 maja 2017]

Wydział Zarządzania oraz Centrum Studiów Latynoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszają do udziału w Konferencji “Polish - Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends”, która odbędzie się 23 maja br. na Wydziale Zarządzania UW.

Konferencja: Metropolia, ale jaka? [26 kwietnia 2017]

Uprzejmie informujemy, że 26 kwietnia 2017 r. w siedzibie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, w auli A, odbędzie się konferencja pod tytułem: „Metropolia, ale jaka?”. W konferencji wezmą udział przedstawiciele świata nauki, samorządowcy, przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz władzy ustawodawczej.

Moderatorem zaplanowanej dyskusji będzie Marszałek Województwa Mazowieckiego, Pan Adam Struzik.

Konferencja naukowa: Ochrona zdrowia i gospodarka

uprzejmie informujemy, że 27 kwietnia 2017 r. o godz. 10.00 w siedzibie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, w Auli Rady Wydziału (B205), odbędzie się konferencja naukowa z cyklu: Ochrona zdrowia i gospodarka.

Program konferencji znajduje się pod poniższym linkiem - tutaj

Serdecznie zapraszamy!

Zaproszenie na Śniadanie Networkingowe [25 kwietnia 2017]

Serdecznie zapraszamy na Śniadanie  Networkingowe, które odbędzie się we wtorek, 25 kwietnia 2017 r., w godz.  07.30 - 09.30 w sali BP01 Wydziału Zarządzania UW.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 21 kwietnia 2017 roku o godz. 12.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej.

Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego [22 kwietnia 2017 r.]

Serdecznie zapraszamy wszystkich Kandydatów na Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego, który odbędzie się 22 kwietnia 2017 r. w godz. 10.00 - 16.00, w kampusie głównym Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie.

Akcja krwiodawstwa na Wydziale Zarządzania [27 kwietnia 2017 r.]

Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego wraz z Niezależnym Zrzeszeniem Studentów UW serdecznie zapraszają do udziału w akcji honorowego krwiodawstwa, która odbędzie się 27 kwietnia, w godz. 10.00 – 15.00.

Podsumowanie projektu badawczego „Rady nadzorcze. Niewykorzystany potencjał?”

10 kwietnia br. w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych odbyło się podsumowanie projektu badawczego „Rady nadzorcze. Niewykorzystany potencjał?”, zrealizowanego przez zespół, w skład którego weszli m.in. badacze  Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Zaproszenie na seminarium naukowe [20 kwietnia 2017 r.]

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium ‘Finansowanie budownictwa z rynku kapitałowego’, które odbędzie się 20 kwietnia 2017 roku o godz. 15.30 w Auli Rady WZ UW.

Rekrutacja do Komisji Stypendialnej Wydziału Zarządzania UW

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji do Komisji Stypendialnej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Projekt e-Usługi na Wydziale Zarządzania

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał dofinansowanie dla realizowanego na Uniwersytecie Warszawskim Projektu „e-UW - rozwój e-usług Uniwersytetu Warszawskiego, związanych z edukacją”.