Dni Inwestycji: 18 i 21 maja 2015r.

Studenckie Koło Naukowe Finansów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza na IX edycję Dni Inwestycji, które odbędą się 18 oraz 21 maja 2015 roku. Tematem tegorocznej edycji Dni Inwestycji jest Internet: sprężyna do sukcesu, jednak podczas komunikacji z pokoleniem Millenium będziemy używać zwrotów: #internet #polska #sprężyna #sukces.

18 maja swoją wiedzą podzielą się z Wami: Iza Makosz oraz Mikołaj Winkiel, natomiast  21 maja w konferencji będą uczestniczyć: Wojciech Kardyś, Paulina Mikuła, Radosław Kotarski oraz Karol Paciorek.

Szczegółowe informacje na stronie wydarzenia na Facebook'u pod poniższym linkiem - tutaj

Serdecznie zapraszamy!

Zaproszenie na wykład "Mierzenie, ewaluacja i raportowanie zrównoważonego rozwoju" [19.04.2018]

Serdecznie zapraszamy na wykład dr Marioli Zalewskiej "Mierzenie, ewaluacja i raportowanie zrównoważonego rozwoju", który odbędzie się 19 kwietnia 2018 r. o godz. 16.00 w Auli A, w Środowiskowym Laboratorium Ciężkich Jonów, ul. Pasteura 5 A, w Kampusie Ochota.

Zaproszenie - Gra Hossa

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zgłaszania uczestnictwa w tegorocznej edycji „Gry Hossa”. Zgłoszenia dwuosobowych zespołów można dokonać do 30 kwietnia 2018, pod adresem mailowym: zgloszenie@wz.uw.edu.pl

Oferta praktyk w Allianz Polska; spotkanie informacyjne 20 kwietnia, godz. 14.00

Drodzy Studenci,

uprzejmie informujemy, że Allianz Polska poszukuje kandydatów do programu Praktyka z Perspektywą. To płatne dwumiesięczne praktyki letnie, których pełną listę przedstawiamy w ogłoszeniu.

Panel Ekspercki "Wiedza dla przedsiębiorczości” [26.04.2018]

Serdecznie zapraszamy do udziału w Panelu Eksperckim "Wiedza dla przedsiębiorczości”, który odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. w godz. 12.00 - 14.00, w Auli C Wydziału Zarządzania UW. Spotkanie organizowane jest w ramach Projektu dofinansowanego z programu Dialog.

ACCA Day; 26 kwietnia 2018 r.

Drodzy Studenci,

26 kwietnia 2018 r. na Wydziale Zarządzania UW, odbędzie ACCA Day; stoisko informacyjne będzie dostępne w godz. 9.30-15.30.

Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E

Uprzejmie informujemy, że 18 maja 2018 r. o godz. 13.00 w sali B106 Wydziału Zarządzania odbędzie się egzamin umożliwiający uzyskanie Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E.

Akcja krwiodawstwa na Wydziale Zarządzania [18 kwietnia 2018 r.]

Uprzejmie informujemy, że 18 kwietnia, w godz. 08.00 - 13.00 na Wydziale Zarządzania odbywa się wiosenna edycja Wampiriady "Przyjdź, oddaj, uratuj"– akcja honorowego krwiodawstwa, organizowana przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.

Zaproszenie na spotkanie na temat storytellingu w zarządzaniu [18.04.2018]

Koło Naukowe Historii i Rozwoju Biznesu Wydziału Zarządzania UW zaprasza na warsztat z prof. Yiannisem Gabrielem na temat storytellingu w zarządzaniu, który odbędzie się 18 kwietnia o godz. 16.00 w sali A207 Wydziału Zarządzania UW.

Konferencja naukowa: Ochrona zdrowia i gospodarka. Sektor publiczny i prywatny w ochronie zdrowia.

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Centrum Zarządzania w Ochronie Zdrowia, zaprasza do udziału w konferencji naukowej - Ochrona zdrowia i gospodarka. Sektor publiczny i prywatny w ochronie zdrowia.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 25 kwietnia 2018 r. o godz. 12.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (sala B205), przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Dariusza Piesio pt.: "Ewolucja systemów franchisingowych w Polsce".

Graduacja Absolwentów WZ UW; 6 lipca 2018

Dziekan Wydziału Zarządzania - prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak, ma przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się w piątek, 6 lipca 2018 r. o godz. 11.00, w Sali Sportowej Wydziału Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie.

Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego; 21 kwietnia 2018

Serdecznie zapraszamy wszystkich Kandydatów na studia, na Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego, który odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia 2018 r., w godz. 10.00 - 16.00, w kampusie głównym Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie.