Graduacja Absolwentów 2015

JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego oraz Dziekan Wydziału Zarządzania mają przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się 10 lipca 2015 r. o godz. 11.00 w Sali Sportowej Wydziału Zarządzania UW przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Absolwenci, chcący wziąć udział w uroczystości, proszeni są o zgłoszenie uczestnictwa drogą mailową na adres: zgloszenie@wz.uw.edu.pl

W zgłoszeniu prosimy o podanie:

• imienia i nazwiska,
  • numeru telefonu komórkowego,
  • tytułu uzyskanego na Wydziale Zarządzania UW,
  • datę obrony pracy dyplomowej.

Każde przyjęte zgłoszenie zostanie potwierdzone przez organizatorów drogą mailową. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 lipca 2015 r. W Graduacji mogą wziąć udział tylko osoby, które przystąpią do obrony wyznaczonej najpóźniej na 9 lipca 2015 r. Osoby, przystępujące do obrony w dniach między 6 a 9 lipca 2015 r., prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa w Graduacji.

Podczas Graduacji wszyscy odbierający dyplomy wystąpią w biretach i togach. 2 godziny przed rozpoczęciem uroczystości w szatni (bud. C, poziom -1) będzie można nabyć biret (20 zł) i wypożyczyć togę (10 zł).

Na Graduację oraz piknik, który odbędzie się w ogrodach Wydziału Zarządzania  po zakończeniu uroczystości, zapraszamy serdecznie wszystkich Absolwentów z rodzinami i przyjaciółmi!

Zapraszamy również do śledzenia przygotowań do Graduacji na fanpage’u Wydziału Zarządzania na Facebooku: https://www.facebook.com/events/888191854556546/

Międzynarodowa Konferencja “Polish - Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends” [23 maja 2017]

Wydział Zarządzania oraz Centrum Studiów Latynoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszają do udziału w Konferencji “Polish - Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends”, która odbędzie się 23 maja br. na Wydziale Zarządzania UW.

Konferencja: Metropolia, ale jaka? [26 kwietnia 2017]

Uprzejmie informujemy, że 26 kwietnia 2017 r. w siedzibie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, w auli A, odbędzie się konferencja pod tytułem: „Metropolia, ale jaka?”. W konferencji wezmą udział przedstawiciele świata nauki, samorządowcy, przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz władzy ustawodawczej.

Moderatorem zaplanowanej dyskusji będzie Marszałek Województwa Mazowieckiego, Pan Adam Struzik.

Konferencja naukowa: Ochrona zdrowia i gospodarka

uprzejmie informujemy, że 27 kwietnia 2017 r. o godz. 10.00 w siedzibie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, w Auli Rady Wydziału (B205), odbędzie się konferencja naukowa z cyklu: Ochrona zdrowia i gospodarka.

Program konferencji znajduje się pod poniższym linkiem - tutaj

Serdecznie zapraszamy!

Zaproszenie na Śniadanie Networkingowe [25 kwietnia 2017]

Serdecznie zapraszamy na Śniadanie  Networkingowe, które odbędzie się we wtorek, 25 kwietnia 2017 r., w godz.  07.30 - 09.30 w sali BP01 Wydziału Zarządzania UW.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 21 kwietnia 2017 roku o godz. 12.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej.

Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego [22 kwietnia 2017 r.]

Serdecznie zapraszamy wszystkich Kandydatów na Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego, który odbędzie się 22 kwietnia 2017 r. w godz. 10.00 - 16.00, w kampusie głównym Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie.

Akcja krwiodawstwa na Wydziale Zarządzania [27 kwietnia 2017 r.]

Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego wraz z Niezależnym Zrzeszeniem Studentów UW serdecznie zapraszają do udziału w akcji honorowego krwiodawstwa, która odbędzie się 27 kwietnia, w godz. 10.00 – 15.00.

Podsumowanie projektu badawczego „Rady nadzorcze. Niewykorzystany potencjał?”

10 kwietnia br. w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych odbyło się podsumowanie projektu badawczego „Rady nadzorcze. Niewykorzystany potencjał?”, zrealizowanego przez zespół, w skład którego weszli m.in. badacze  Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Zaproszenie na seminarium naukowe [20 kwietnia 2017 r.]

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium ‘Finansowanie budownictwa z rynku kapitałowego’, które odbędzie się 20 kwietnia 2017 roku o godz. 15.30 w Auli Rady WZ UW.

Rekrutacja do Komisji Stypendialnej Wydziału Zarządzania UW

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji do Komisji Stypendialnej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Projekt e-Usługi na Wydziale Zarządzania

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał dofinansowanie dla realizowanego na Uniwersytecie Warszawskim Projektu „e-UW - rozwój e-usług Uniwersytetu Warszawskiego, związanych z edukacją”.

W dniach 3-5 kwietnia br. na Wydziale Zarządzania UW odbyła się międzynarodowa konferencja ICCMIT’2017 - International Conference on Communication, Management and Information Technology.