Graduacja Absolwentów 2015

JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego oraz Dziekan Wydziału Zarządzania mają przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się 10 lipca 2015 r. o godz. 11.00 w Sali Sportowej Wydziału Zarządzania UW przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Absolwenci, chcący wziąć udział w uroczystości, proszeni są o zgłoszenie uczestnictwa drogą mailową na adres: zgloszenie@wz.uw.edu.pl

W zgłoszeniu prosimy o podanie:

• imienia i nazwiska,
  • numeru telefonu komórkowego,
  • tytułu uzyskanego na Wydziale Zarządzania UW,
  • datę obrony pracy dyplomowej.

Każde przyjęte zgłoszenie zostanie potwierdzone przez organizatorów drogą mailową. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 lipca 2015 r. W Graduacji mogą wziąć udział tylko osoby, które przystąpią do obrony wyznaczonej najpóźniej na 9 lipca 2015 r. Osoby, przystępujące do obrony w dniach między 6 a 9 lipca 2015 r., prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa w Graduacji.

Podczas Graduacji wszyscy odbierający dyplomy wystąpią w biretach i togach. 2 godziny przed rozpoczęciem uroczystości w szatni (bud. C, poziom -1) będzie można nabyć biret (20 zł) i wypożyczyć togę (10 zł).

Na Graduację oraz piknik, który odbędzie się w ogrodach Wydziału Zarządzania  po zakończeniu uroczystości, zapraszamy serdecznie wszystkich Absolwentów z rodzinami i przyjaciółmi!

Zapraszamy również do śledzenia przygotowań do Graduacji na fanpage’u Wydziału Zarządzania na Facebooku: https://www.facebook.com/events/888191854556546/

Uroczysta Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania

JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego oraz Dziekan Wydziału Zarządzania mają przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się 7 lipca 2017 r. o godz. 11.00 w Sali Sportowej Wydziału Zarządzania UW.

Dr hab. Sebastian Skuza Podsekretarzem Stanu w MNiSW

Dr hab. Sebastian Skuza, wykładowca Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego został powołany na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Praktyki Studenckie w Uniwersyteckim Ośrodku Transferu Technologii UW

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą praktyk studenkich w zakresie transferu i komercjalizacji wiedzy oraz technologii w Uniwersyteckim Ośrodku Transferu Technologii UW.

Ranking Perspektywy 2017

Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią według rankingu Perspektyw 2017. Nasze miejsca w rankingu kierunków studiów: Zarządzanie – 2. miejsce w Polsce, Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia – 3 miejsce.

Zaproszenie do udziału w wydarzeniu "Horyzonty Bankowości 2017"

Serdecznie zapraszamy do udziału w multikonferencyjnym projekcie "Horyzonty Bankowości 2017", największym wydarzeniu sektora bankowego 2017 r., organizowanym przez Centrum Prawa Bankowego i Informacji pod patronatem Związku Banków Polskich.

Zaproszenie do udziału w projekcie BraveCAMP

Serdecznie zapraszamy do udziału w BraveCAMP - nowym projekcie Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego, skierowanego dla studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 22 czerwca 2017 roku o godz. 16.15 w sali B105 Wydziału Zarządzania odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Michała Kołtuniaka.

Konkurs prac magisterskich „Teraz Polska Promocja i Rozwój”

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” zaprasza do udziału w XI edycji konkursu na najlepsze prace magisterskie dotyczące promocji, konkurencyjności i innowacyjności Polski.

Wykładowcy Wydziału Zarządzania UW na międzynarodowej Konferencji

Dr hab. Małgorzata Olszak, dr Patrycja Chodnicka-Jaworska oraz dr Iwona Kowalska uczestniczą w międzynarodowej konferencji „International Risk Management Conference” we Florencji.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [13-14.10.2017]

Wydział Zarządzania UW wraz z University North oraz Varazdin Development and Entrepreneurship Agency zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 13-14 października 2017 r. w Warszawie.

Oferta pracy w Phenicoptere Sp. z o.o.

Drodzy Studenci i Absolwenci,

Phenicoptere Sp. z o.o., jedna z najszybciej rozwijających się spółek w Europie Centralnej i Wschodniej, poszukuje pracowników. Spółka założona i prowadzona przez Absolwentki naszego Wydziału, z sukcesem wdrożyła markę GLOV, do ponad 40 krajów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowiska: