Turniej

Studenci Koła Naukowego Rachunkowości i Rewizji Księgowej "Rewident", działającego przy Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, we współpracy z Kołem Rachunkowości i Finansów Wyższej Szkoły Menedżerskiej, zapraszają na turniej wiedzy z zakresu rachunkowości i finansów, dla studentów warszawskich szkół wyższych, pod hasłem „Zysk, Dochód i Bezpieczeństwo finansowe  - jak wykorzystać rachunkowość w podejmowaniu decyzji”, którego celem jest danie studentom okazji zaprezentowania wiedzy z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej, podatków i zarządzania finansami.

• Zgłoszenia prosimy przesyłać do 21 maja na adres: sknrewident@gmail.com
  • W zgłoszeniach prosimy o podanie imienia i nazwiska, roku studiów oraz nazwy uczelni.
  • Turniej odbędzie się 25 maja (poniedziałek) o godzinie 17:00, w siedzibie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, przy ulicy Szturmowej 1/3.
  • Bliższe informacje zostaną wysłane każdemu zakwalifikowanemu uczestnikowi.
  • W konkursie może brać udział każda osoba legitymująca się statusem studenta studiów I stopnia (studia licencjackie). Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Szczegóły dotyczące turnieju znajdują się pod poniższym linkiem - tutaj

Główną nagrodą za zwycięstwo jest płatny staż w firmie audytorskiej Ecovis System Rewident. Uczestnicy, którzy zajmą kolejne trzy  czołowe lokaty, będą mogli skorzystać z bezpłatnych staży w firmie audytorskiej Ecovis System Rewident  oraz w dziale controllingu spółek Grupy Kapitałowej Poczta Polska S.A. Nagrody rzeczowe ufunduje ACCA.

Zapraszamy na turniej!

Zaproszenie na Spotkanie Wigilijne [18 grudnia 2018 r., godz. 16.00]

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszają wszystkich Pracowników i Przyjaciół Wydziału na coroczne Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się 18 grudnia o godz. 16.00,  foyer, II piętro w budynku A Wydziału Zarządzania UW.

Wykład gościnny Profesor Eleanor Fox z New York University [8.01.2019 r.]

Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych WZ UW serdecznie zaprasza na wykład prof. Eleanor Fox pt.: „Markets, Competition Law and Democracy”, który odbędzie się 8 stycznia 2019 r. o godz. 10.00 w Auli B Wydziału Zarządzania UW.

Konkurs Interstudent 2019

Do 14 grudnia 2018 r. można zgłaszać kandydatów do IX edycji konkursu INTERSTUDENT - na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce.

Wybory do Wydziałowej Rady Doktorantów na Wydziale Zarządzania [15 grudnia 2018 r., godz. 13.00]

Serdecznie zapraszamy wszystkich Doktorantów do udziału w wyborach do Wydziałowej Rady Doktorantów na Wydziale Zarządzania, które odbędą się 15 grudnia 2018 r. od godz. 13.00 w sali B104.

Konkursy na zatrudnienie pracowników

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników na poniższych stanowiskach.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego do spraw karier absolwentów i współpracy z otoczeniem

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego do spraw karier absolwentów i współpracy z otoczeniem.

Zaproszenie na VII Kongres Rynku Kapitałowego [6 grudnia 2018]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych oraz Izba Rozliczeniowa KDPW_CCC  zapraszają do udziału w VII edycji "Kongresu Rynku Kapitałowego. Dorocznego spotkania praktyków finansowych ze środowiskiem naukowym” oraz towarzyszącemu mu Konkursowi na referat naukowy.

Spotkanie z ekspertem z Citibanku [3 grudnia 2018 r.]

Serdecznie zapraszamy na wykład "Cykl życia transakcji na rynkach kapitałowych – wyzwania, możliwości, przyszłość.", który odbędzie się 3 grudnia 2018 r. o godz. 17.45 w Auli C Wydziału Zarządzania UW.

Panel Ekspercki "Marketing Internetowy we Własnym Biznesie" [5.12.2018]

Serdecznie zapraszamy do udziału w Panelu Eksperckim "Marketing Internetowy we Własnym Biznesie", który odbędzie się 5 grudnia 2018 r. o godz. 14.00 w sali B104 Wydziału Zarządzania UW.

Uchwała Rady Wydziału Zarządzania w sprawie zmian statutu Uniwersytetu Warszawskiego

21 listopada 2018 r. Rada Wydziału Zarządzania UW przyjęła Uchwałę w sprawie zmian Statutu Uniwersytetu Warszawskiego.

Grant Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

Grant Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu OPUS 15 na kwotę 316 096 zł, otrzymała dr Aleksandra Wąsowska.

Nagroda Prezesa NBP dla dr hab. Małgorzaty Olszak

22 listopada 2018 r. zakończyła się VI edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę doktorską i habilitacyjną z zakresu nauk ekonomicznych. Dr hab. Małgorzata Olszak otrzymała wyróżnienie za pracę pt. „Procykliczność działalności bankowej”.