Turniej

Studenci Koła Naukowego Rachunkowości i Rewizji Księgowej "Rewident", działającego przy Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, we współpracy z Kołem Rachunkowości i Finansów Wyższej Szkoły Menedżerskiej, zapraszają na turniej wiedzy z zakresu rachunkowości i finansów, dla studentów warszawskich szkół wyższych, pod hasłem „Zysk, Dochód i Bezpieczeństwo finansowe  - jak wykorzystać rachunkowość w podejmowaniu decyzji”, którego celem jest danie studentom okazji zaprezentowania wiedzy z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej, podatków i zarządzania finansami.

• Zgłoszenia prosimy przesyłać do 21 maja na adres: sknrewident@gmail.com
  • W zgłoszeniach prosimy o podanie imienia i nazwiska, roku studiów oraz nazwy uczelni.
  • Turniej odbędzie się 25 maja (poniedziałek) o godzinie 17:00, w siedzibie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, przy ulicy Szturmowej 1/3.
  • Bliższe informacje zostaną wysłane każdemu zakwalifikowanemu uczestnikowi.
  • W konkursie może brać udział każda osoba legitymująca się statusem studenta studiów I stopnia (studia licencjackie). Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Szczegóły dotyczące turnieju znajdują się pod poniższym linkiem - tutaj

Główną nagrodą za zwycięstwo jest płatny staż w firmie audytorskiej Ecovis System Rewident. Uczestnicy, którzy zajmą kolejne trzy  czołowe lokaty, będą mogli skorzystać z bezpłatnych staży w firmie audytorskiej Ecovis System Rewident  oraz w dziale controllingu spółek Grupy Kapitałowej Poczta Polska S.A. Nagrody rzeczowe ufunduje ACCA.

Zapraszamy na turniej!

Materiały dotyczące zmian na Uniwerytecie Warszawskim

Serdecznie zachęcamy całą społeczność akademicką do lektury materiałów dotyczących zmian zachodzących w Uniwersytecie Warszawskim, które wynikają z przyjęcia przez Senat, w czerwcu tego roku, nowego Statutu uczelni.

Materiały i komentarze do nich, zamieszczane są na bieżąco, pod linkiem – tutaj.

Prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz w Uniwersyteckiej Radzie ds. Kształcenia

Senat UW wskazał 5. członków do Uniwersyteckiej Rady ds. Kształcenia, która zajmować się będzie koordynowaniem działań strategicznych uczelni w zakresie dydaktyki, rekrutacji i organizacji studiów.

Członkiem Rady został prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz – Prodziekan ds. Studentów i Jakości Kształcenia Wydziału Zarządzania UW.

Serdecznie gratulujemy!

„Równoważni”- kampania na rzecz równego traktowania

„Równoważni” to kampania, której celem jest podkreślenie, że na Uniwersytecie Warszawskim nie ma miejsca na dyskryminację, a każda osoba, która jej doświadczyła znajdzie wsparcie na uczelni.

Visiting Scholar Program 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu anglojęzycznych seminariów naukowych, prowadzonych na Wydziale Zarządzania UW przez wykładowców, wywodzących się z zagranicznych uczelni. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach przyznanej dotacji na restrukturyzację jednostki naukowej.

Rady naukowe dyscyplin

Trwają wybory członków 22. rad naukowych dyscyplin na Uniwersytecie Warszawskim. Zgodnie z uchwałą Uczelnianej Komisji Wyborczej mają się one zakończyć do 31 października. Rady są nowymi organami uniwersyteckimi, zachęcamy więc do zapoznania się z informacjami na temat ich działaności.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 24.10.2019 r. o godz. 13.00 w sali B 205 na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Grzegorza Botwiny pt.: "Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw sportowych na przykładzie klubów Ekstraklasy w piłce nożnej."

Zapraszamy na roczne studia podyplomowe, oferujemy praktyczne specjalności

Absolwentów  wszystkich kierunków studiów licencjackich i magisterskich zachęcamy do podjęcia studiów podyplomowych. Wydział Zarządzania UW oferuje roczne studia na interesujących specjalnościach, prowadzonych w trybie zaocznym. W czasie zajęć przekazywana jest wiedza akademicka oraz praktyczne umiejętności, których pozyskanie umacnia pozycję absolwentów na rynku pracy.

Pełna oferta studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania UW jest dostępna pod linkiem - tutaj

Inauguracja Programu Patronackiego WZ UW

16 października 2019 r. odbyła się uroczysta Inauguracja Programu Patronackiego Wydziału Zarządzania Uniwersyteckiego.

Dni Kariery na Wydziale Zarządzania UW, 17 października 2019

Drodzy Studenci,

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Dniach Kariery, które są największymi targami pracy, praktyk i staży, tworzonymi przez studentów, dla studentów. 17 października w godz. 9.00-16.00 zapraszamy na Wydział Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3.

17 października 2019 - parking dla Studentów będzie zamknięty

Uprzejmie informujemy, że 17 października, w związku z organizacją Dni Kariery na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, parking dla Studentów nie będzie dostępny.

Przepraszamy za utrudnienia.

Spotkanie z Rzeczniczką akademicką ds. studenckich i pracowniczych oraz przedstawicielami Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów

14 października 2019 r. w godz. 9.30 - 15.30 na Wydziale Zarządzania będzie możliwość spotkania się z Rzeczniczką akademicką ds. studenckich i pracowniczych oraz przedstawicielami Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy WPiA.