Konferencja SD Polish Roadshow #1 – 2.06.2015

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza na Konferencję SD Polish Roadshow #1, organizowaną w ramach pierwszego europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju (European Sustainable Development Week, ESDW http://www.esdw.eu).

Konferencja odbędzie się 2 czerwca 2015 r. w Auli Rady Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (sala B205, II piętro, budynek B), przy ulicy Szturmowej 1/3 w Warszawie. Głównym celem konferencji jest promocja zrównoważonego rozwoju oraz instytucji wdrażających i wspierających tę koncepcję.

Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli: biznesu, instytucji publicznych, agencji rozwoju regionalnego, organizacji pozarządowych, nauki, edukacji, szkoleń oraz wszystkich, którzy są lub chcą być zaangażowani w zrównoważony rozwój.

W ramach konferencji odbędą się cztery sesje panelowe, o wspólnym temacie:Co dzieje się na drodze do ZR w Polsce, w Europie oraz na świecie?

Przewidywany program Konferencji:

• od 09.30 Rejestracja
  • 10.00 - 11.00 Sesja I: Biznes i instytucje publiczne, JST, agencje rozwoju regionalnego
  • 11.00 - 11.15 Przerwa networking
  • 11.15 - 12.15 Sesja II: NGO's, nauka edukacja, szkolenia
  • 12.15 - 12.45 Pytania i podsumowanie

Wszelkie zapytania odnośnie uczestnictwa w Konferencji prosimy kierować do Komitetu Organizacyjnego  - dr Mariola Zalewska; adres mailowy: Zalewska@wz.uw.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

List od Ministra Środowiska, Pana Macieja H. Grabowskiego, z podziękowaniem dla organizatorów, za włączenie się w obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju, można przeczytać pod poniższym linkiem - tutaj

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Społeczno-Prawnych Problemów Zatrudnienia

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Społeczno-Prawnych Problemów Zatrudnienia.

Wyróżnienia dla Pracowników Wydziału Zarządzania

Troje wykładowców Wydziału Zarządzania - dr hab. Małgorzata Olszak, dr  hab. Krzysztof Walczak oraz prof. UW, dr hab. Tomasz Zalega zostali nagrodzeni w uznaniu zasług dla prestiżu i rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [13-14.10.2017]

Wydział Zarządzania UW wraz z University North oraz Varazdin Development and Entrepreneurship Agency zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 13-14 października 2017 r. w Warszawie.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Zarządzania Publicznego

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Zarządzania Publicznego.

Konferencja „Bezpieczeństwo państwa i biznesu w cyberprzestrzeni” [25 maja 2017 r.]

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji „Bezpieczeństwo państwa i biznesu w cyberprzestrzeni”, współorganizowanej przez Wydział Zarządzania, która odbędzie się 25 maja 2017 roku w godz. 09.30 – 18.45 na Wydziale Zarządzania UW.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Innowacji Organizacyjnych i Przedsiębiorczości

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Innowacji Organizacyjnych i Przedsiębiorczości.

Uroczysta Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania

JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego oraz Dziekan Wydziału Zarządzania mają przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na uroczystą Graduację, która odbędzie się 7 lipca 2017 r. o godz. 11.00 w Sali Sportowej Wydziału Zarządzania UW.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Teorii i Metod Organizacji

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Teorii i Metod Organizacji.

Placówka Santander Universidades na WZ UW

27 kwietnia 2017 roku na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego została otwarta Placówka Relacyjna Santander Universidades.

Sustainable Development SD Polish Roadshow #3

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji SD Polish Roadshow #3, która odbędzie się 30 maja br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i jest organizowana w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju.

Międzynarodowa Konferencja “Polish - Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends” [23 maja 2017]

Wydział Zarządzania oraz Centrum Studiów Latynoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszają do udziału w Konferencji “Polish - Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends”, która odbędzie się 23 maja br. na Wydziale Zarządzania UW.

Granty Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

Projekty badawcze „Wpływ konkurencji w sektorze bankowym na skuteczność antycyklicznej polityki makroostrożnościowej” oraz "Wpływ otoczenia regulacyjnego na efektywność transmisji impulsu monetarnego poprzez kanał kredytowy" realizowane na Wydziale Zarządzania otrzymały dofinansowanie Narodowego Centrum Nauki.