Konferencja SD Polish Roadshow #1 – 2.06.2015

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza na Konferencję SD Polish Roadshow #1, organizowaną w ramach pierwszego europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju (European Sustainable Development Week, ESDW http://www.esdw.eu).

Konferencja odbędzie się 2 czerwca 2015 r. w Auli Rady Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (sala B205, II piętro, budynek B), przy ulicy Szturmowej 1/3 w Warszawie. Głównym celem konferencji jest promocja zrównoważonego rozwoju oraz instytucji wdrażających i wspierających tę koncepcję.

Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli: biznesu, instytucji publicznych, agencji rozwoju regionalnego, organizacji pozarządowych, nauki, edukacji, szkoleń oraz wszystkich, którzy są lub chcą być zaangażowani w zrównoważony rozwój.

W ramach konferencji odbędą się cztery sesje panelowe, o wspólnym temacie:Co dzieje się na drodze do ZR w Polsce, w Europie oraz na świecie?

Przewidywany program Konferencji:

• od 09.30 Rejestracja
  • 10.00 - 11.00 Sesja I: Biznes i instytucje publiczne, JST, agencje rozwoju regionalnego
  • 11.00 - 11.15 Przerwa networking
  • 11.15 - 12.15 Sesja II: NGO's, nauka edukacja, szkolenia
  • 12.15 - 12.45 Pytania i podsumowanie

Wszelkie zapytania odnośnie uczestnictwa w Konferencji prosimy kierować do Komitetu Organizacyjnego  - dr Mariola Zalewska; adres mailowy: Zalewska@wz.uw.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

List od Ministra Środowiska, Pana Macieja H. Grabowskiego, z podziękowaniem dla organizatorów, za włączenie się w obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju, można przeczytać pod poniższym linkiem - tutaj

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 [3 października 2017 r.]

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW mają zaszczyt zaprosić wszystkich Studentów, Pracowników oraz Przyjaciół Wydziału na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2017/2018, która odbędzie się 3 października 2017 r. o godz. 17.00 w Auli A  przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Spotkanie Wspólnot Wiedzy i Innowacji organizowane przez EIT Health i EIT Food na Uniwersytecie Warszawskim

19 września br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się wspólne spotkanie sześciu tematycznych Wspólnot Wiedzy i Innowacji, organizowane przez EIT Health i EIT Food.

Ankiety dydaktyczne w systemie USOS za semestr letni roku akademickiego 2016/2017

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, dotyczącej zajęć odbywających się w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017.

Poradnik dla studentów I roku Uniwersytetu Warszawskiego

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z publikacją przygotowaną przez Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego - Poradnikiem dla studentów I roku.

Spotkanie konsorcjum EIT Food na Uniwersytecie Warszawskim

W dniach 7-8 września br. w siedzibach UW oraz WZ UW odbywają się spotkania Konsorcjum EIT Food, którego nasza uczelnia jest uczestnikiem. EIT Food jest częścią Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii, działającego jako organ UE i ma na celu wspieranie projektów podnoszących innowacyjność sektora rolno-spożywczego.

Zaproszenie na warsztaty z orientacji kulturowej

Welcome Point UW zaprasza na warsztaty z orientacji kulturowej dla nowoprzybyłych studentów zagranicznych. Warsztaty, skierowane do anglojęzycznych studentów pierwszego roku, zostaną przeprowadzone przez przedstawicieli Międzynarodowej Organizacji do spraw Migracji 25-26 oraz 27-28 września 2017 r.

Zaproszenie na konferencję FUROG 2017 [27 listopada 2017 r.]

Katedra Finansów i Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w VII edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej, organizowanej w ramach cyklu spotkań "Finansowe Uwarunkowania Rozwoju Organizacji Gospodarczych".

Konkursy na zatrudnienie pracowników na Wydziale Zarządzania UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników, na następujących stanowiskach:

Nowość w naszej ofercie! Studia Podyplomowe: Zarządzanie na rynku dzieł sztuki

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, w roku akademickim 2017/18, planuje uruchomienie Podyplomowych Studiów Menedżerskich "Zarządzanie na rynku dzieł sztuki".
Program Studiów adresowany jest do doradców inwestycyjnych, pracowników muzeów i galerii prywatnych, domów aukcyjnych, antykwariuszy, kuratorów prywatnych kolekcji oraz osób zainteresowanych inwestowaniem w sztukę. Studia realizowane są we spółpracy z DZP Sp. k.