Konferencja SD Polish Roadshow #1 – 2.06.2015

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza na Konferencję SD Polish Roadshow #1, organizowaną w ramach pierwszego europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju (European Sustainable Development Week, ESDW http://www.esdw.eu).

Konferencja odbędzie się 2 czerwca 2015 r. w Auli Rady Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (sala B205, II piętro, budynek B), przy ulicy Szturmowej 1/3 w Warszawie. Głównym celem konferencji jest promocja zrównoważonego rozwoju oraz instytucji wdrażających i wspierających tę koncepcję.

Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli: biznesu, instytucji publicznych, agencji rozwoju regionalnego, organizacji pozarządowych, nauki, edukacji, szkoleń oraz wszystkich, którzy są lub chcą być zaangażowani w zrównoważony rozwój.

W ramach konferencji odbędą się cztery sesje panelowe, o wspólnym temacie:Co dzieje się na drodze do ZR w Polsce, w Europie oraz na świecie?

Przewidywany program Konferencji:

• od 09.30 Rejestracja
  • 10.00 - 11.00 Sesja I: Biznes i instytucje publiczne, JST, agencje rozwoju regionalnego
  • 11.00 - 11.15 Przerwa networking
  • 11.15 - 12.15 Sesja II: NGO's, nauka edukacja, szkolenia
  • 12.15 - 12.45 Pytania i podsumowanie

Wszelkie zapytania odnośnie uczestnictwa w Konferencji prosimy kierować do Komitetu Organizacyjnego  - dr Mariola Zalewska; adres mailowy: Zalewska@wz.uw.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

List od Ministra Środowiska, Pana Macieja H. Grabowskiego, z podziękowaniem dla organizatorów, za włączenie się w obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju, można przeczytać pod poniższym linkiem - tutaj

Międzynarodowa Konferencja “Polish - Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends” [23 maja 2017]

Wydział Zarządzania oraz Centrum Studiów Latynoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszają do udziału w Konferencji “Polish - Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends”, która odbędzie się 23 maja br. na Wydziale Zarządzania UW.

Konferencja: Metropolia, ale jaka? [26 kwietnia 2017]

Uprzejmie informujemy, że 26 kwietnia 2017 r. w siedzibie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, w auli A, odbędzie się konferencja pod tytułem: „Metropolia, ale jaka?”. W konferencji wezmą udział przedstawiciele świata nauki, samorządowcy, przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz władzy ustawodawczej.

Moderatorem zaplanowanej dyskusji będzie Marszałek Województwa Mazowieckiego, Pan Adam Struzik.

Konferencja naukowa: Ochrona zdrowia i gospodarka

uprzejmie informujemy, że 27 kwietnia 2017 r. o godz. 10.00 w siedzibie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, w Auli Rady Wydziału (B205), odbędzie się konferencja naukowa z cyklu: Ochrona zdrowia i gospodarka.

Program konferencji znajduje się pod poniższym linkiem - tutaj

Serdecznie zapraszamy!

Zaproszenie na Śniadanie Networkingowe [25 kwietnia 2017]

Serdecznie zapraszamy na Śniadanie  Networkingowe, które odbędzie się we wtorek, 25 kwietnia 2017 r., w godz.  07.30 - 09.30 w sali BP01 Wydziału Zarządzania UW.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 21 kwietnia 2017 roku o godz. 12.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej.

Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego [22 kwietnia 2017 r.]

Serdecznie zapraszamy wszystkich Kandydatów na Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego, który odbędzie się 22 kwietnia 2017 r. w godz. 10.00 - 16.00, w kampusie głównym Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie.

Akcja krwiodawstwa na Wydziale Zarządzania [27 kwietnia 2017 r.]

Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego wraz z Niezależnym Zrzeszeniem Studentów UW serdecznie zapraszają do udziału w akcji honorowego krwiodawstwa, która odbędzie się 27 kwietnia, w godz. 10.00 – 15.00.

Podsumowanie projektu badawczego „Rady nadzorcze. Niewykorzystany potencjał?”

10 kwietnia br. w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych odbyło się podsumowanie projektu badawczego „Rady nadzorcze. Niewykorzystany potencjał?”, zrealizowanego przez zespół, w skład którego weszli m.in. badacze  Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Zaproszenie na seminarium naukowe [20 kwietnia 2017 r.]

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium ‘Finansowanie budownictwa z rynku kapitałowego’, które odbędzie się 20 kwietnia 2017 roku o godz. 15.30 w Auli Rady WZ UW.

Rekrutacja do Komisji Stypendialnej Wydziału Zarządzania UW

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji do Komisji Stypendialnej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Projekt e-Usługi na Wydziale Zarządzania

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał dofinansowanie dla realizowanego na Uniwersytecie Warszawskim Projektu „e-UW - rozwój e-usług Uniwersytetu Warszawskiego, związanych z edukacją”.

W dniach 3-5 kwietnia br. na Wydziale Zarządzania UW odbyła się międzynarodowa konferencja ICCMIT’2017 - International Conference on Communication, Management and Information Technology.