Konferencja SD Polish Roadshow #1 – 2.06.2015

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza na Konferencję SD Polish Roadshow #1, organizowaną w ramach pierwszego europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju (European Sustainable Development Week, ESDW http://www.esdw.eu).

Konferencja odbędzie się 2 czerwca 2015 r. w Auli Rady Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (sala B205, II piętro, budynek B), przy ulicy Szturmowej 1/3 w Warszawie. Głównym celem konferencji jest promocja zrównoważonego rozwoju oraz instytucji wdrażających i wspierających tę koncepcję.

Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli: biznesu, instytucji publicznych, agencji rozwoju regionalnego, organizacji pozarządowych, nauki, edukacji, szkoleń oraz wszystkich, którzy są lub chcą być zaangażowani w zrównoważony rozwój.

W ramach konferencji odbędą się cztery sesje panelowe, o wspólnym temacie:Co dzieje się na drodze do ZR w Polsce, w Europie oraz na świecie?

Przewidywany program Konferencji:

• od 09.30 Rejestracja
  • 10.00 - 11.00 Sesja I: Biznes i instytucje publiczne, JST, agencje rozwoju regionalnego
  • 11.00 - 11.15 Przerwa networking
  • 11.15 - 12.15 Sesja II: NGO's, nauka edukacja, szkolenia
  • 12.15 - 12.45 Pytania i podsumowanie

Wszelkie zapytania odnośnie uczestnictwa w Konferencji prosimy kierować do Komitetu Organizacyjnego  - dr Mariola Zalewska; adres mailowy: Zalewska@wz.uw.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

List od Ministra Środowiska, Pana Macieja H. Grabowskiego, z podziękowaniem dla organizatorów, za włączenie się w obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju, można przeczytać pod poniższym linkiem - tutaj

Kurs „Napisz z nami tekst naukowy"

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów i pracowników naukowych do udziału w  bezpłatnym kursie "Napisz z nami tekst naukowy", organizowanym przez Bibliotekę Uniwersytecką w Warszawie.

Sekcja piłki siatkowej na Wydziale Zarządzania

Serdecznie zapraszamy Studentów, Doktorantów i Pracowników Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego do udziału w zajęciach sekcji sportowej siatkówki.

Warsztaty z Grupą Żywiec [7 marca 2017 r.]

Wydział ZarządzaniaUW wraz z Grupą Żywiec zapraszają do udziału w pierwszym spotkaniu, organizowanym w ramach warsztatów biznesowych o tematyce sprzedażowo-marketingowej oraz human resources, które  odbędzie się 7 marca 2017 r.  o godzinie 16.30 w Auli Rady Wydziału Zarządzania UW.

Oferta pracy dla Studentów Wydziału Zarządzania UW

Drodzy Studenci,

Serdecznie zapraszamy Studentów Wydziału Zarządzania UW do podjęcia pracy w Punkcie Rekrutacyjnym Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Oferta dotyczy okresu od 5 czerwca do 30 września 2017 roku.

Międzynarodowa Konferencja "Managerial Issues in Modern Business" [13-14.10.2017]

Wydział Zarządzania UW wraz z University North oraz Varazdin Development and Entrepreneurship Agency zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Economic and Social Developement Conference "Managerial Issues in Modern Business", która odbędzie się 13-14 października 2017 r. w Warszawie.

Chonnam National University International Summer Session 2017

Drodzy Studenci,

zapraszamy do zapoznania się z ofertą Summer School, organizowanej przez Chonnam National University w Gwangju, Korea Południowa.

Dla 10. studentów z UW jest możliwość zwolnienia z opłat (tuition & dormitory).

Międzynarodowa konferencja naukowa: Polish – Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends; 23 maja 2017

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Studiów Latynoamerykańskich Instytutu Ameryk i Europy, zapraszają do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej: Polish – Brazilian Experiences in Economy and Management: Recent Trends.

Zaproszenie na seminarium naukowe - 9 marca 2017

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, zaprasza  na seminarium naukowe dotyczące rynku pracy, pod tytułem: Zatrudnienie - elastyczność a stabilizacja na rynku pracy, które odbędzie się 9 marca 2017 roku, o godz. 15.30, w Auli Rady Wydziału Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie.

Zaproszenie na wykłady

Zapraszamy na cykl wykładów ogólnouniwersyteckich organizowanych w ramach współpracy Uniwersyteu Warszawskiego z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, dotyczącej systemu ubezpieczeń społecznych w Polsce.

Tematem wykładów będzie: Rola i zadania Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
Wykłady będą odbywały się we wtorki, w godz. 12.00-14.00,  w siedzibie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie, przy ul. Szturmowej 1/3, w sali C106.

Serdecznie zapraszamy!

Konferencja: Wspieranie wzrostu emisją pieniądza. Przeszłość czy przyszłość.

uprzejmie informujemy, że 22 marca 2017 roku o godz. 14.00, w siedzibie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie (sala B206), odbędzie się konferencja naukowa: Wspieranie wzrostu emisją pieniądza. Przeszłość czy przyszłość.

Zaproszenie - Gra Hossa

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zgłaszania uczestnictwa w tegorocznej edycji „Gry Hossa”. Zgłoszenia dwuosobowych zespołów można dokonać do 30 kwietnia 2017, pod adresem mailowym: zgloszenie@wz.uw.edu.pl

Eduniversal 2014