Piknik Absolwentów UW - 27 czerwca 2015

JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza na IV PIKNIK ABSOLWENTÓW UW

27 CZERWCA 2015 godz. 11.00-16.00, Ogrody Biblioteki Uniwersyteckiej w  Warszawie, ul. Dobra 56/66.
Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje w strefach:

• artystycznej - występy muzyczne, taneczne, wystawy malarstwa
  • aktywności - ergometry, wycieczki, pokazy fizyków
  • relaksu - leżaki, parasole
  • rozrywki dla dzieci - dmuchana zjeżdżalnia, basen z piłeczkami, szpital lalki i misia, iluzjonista, animatorzy, malowanie buziek, rysowanki, chusta klanza, dmuchane boisko piłkarskie
  • degustacji - sprzedaż dla wszystkich chętnych, darmowe vouchery dla absolwentów UW zapisanych do Klubu Absolwentów UW

JESTEŚ ABSOLWENTEM studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich, podyplomowych UW?

ZAPISZ SIĘ do Klubu Absolwentów UW deklaracja Absolwenta UW i zarezerwuj voucher do strefy degustacji http://goo.gl/forms/RhfhomCSwt (odbiór voucherów na stoisku informacyjnym podczas Pikniku)

Dodatkowo zapraszamy na wycieczki:

Podczas Pikniku będzie możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w fotobudce oraz podzielenia się wspomnieniami z lat studenckich, z reporterami Akademickiego Radia Kampus, które jest patronem medialnym IV Pikniku Absolwentów UW.

Zarezerwujcie czas, zaproście rodzinę, przyjaciół i znajomych absolwentów UW.

Szczegóły na stronie i fanpage’u Klubu Absolwentów UW:

www.absolwent.uw.edu.pl

www.facebook.com/KlubAbsolwentowUW

Godziny adaptacyjne dla nowo przyjętych studentów WZ UW

Terminarz godzin adaptacyjnych organizowanych dla nowo przyjętych studentów Wydziału Zarządzania na rok akademicki 2018/2019.

Oferta studiów podyplomowych z ulgą w płatności dla Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego

Absolwenci  studiów licencjackich i magisterskich Uniwersytetu Warszawskiego, podejmujący w roku ak. 2018/2019 studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania UW, otrzymają ulgę w płatności czesnego.

Zmiana indywidualnych numerów kont bankowych Studentów

19 września 2018 r. zmieniają się wszystkie indywidualne numery rachunków bankowych, dostępne na koncie Studenta w systemie USOSweb.

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 [2 października 2018 r.]

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW mają zaszczyt zaprosić wszystkich Studentów, Pracowników oraz Przyjaciół Wydziału na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2018/2019, która odbędzie się 2 października 2018 r. o godz. 16.00 w Auli A przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej.

Konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej.

II edycja Konkursu Przedsiębiorca Roku UW

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają do udziału w Konkursie Przedsiębiorca Roku 2018 Uniwersytetu Warszawskiego.

Studia Wydziału Zarządzania w rankingu Eduniversal Best Masters Ranking 2018

Po raz kolejny studia Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajęły czołowe lokaty w rankingu Eduniversal Best Masters 2018, oceniającym studia magisterskie i MBA.

Rekrutacja na studia podyplomowe Wydziału Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy na studia podyplomowe Wydziału Zarządzania UW. Oferta na rok ak. 2018/2019 obejmuje 19. kierunków  z różnych obszarów zarządzania, marketingu i finansów, w tym 3 nowe specjalności: Skarbowość korporacyjną, FinTech oraz Finanse w Praktyce Prawniczej.

Wydział Zarządzania UW wraz z Fundacją The Bridge zrealizował w roku akademickim 2017/18 Projekt "Edukacja Oknem na Świat". Społeczeństwo-Przedsiębiorczość-Innowacje w 21 wieku.

Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW - galeria zdjęć

6 lipca 2018 r. odbyła się Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW 2017/2018. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.