Zaproszenie na Śniadanie Networkingowe - 30.06.2015 r.

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza wszystkich Studentów, Absolwentów oraz osoby związane i zainteresowane współpracą z Wydziałem Zarządzania na Śniadanie Networkingowe, które odbędzie się we wtorek 30 czerwca 2015 r., w godz. 07.30 - 09.30 na parterze budynku C (punkt Royal Catering) WZ UW przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Celem spotkania jest nawiązanie wzajemnych relacji i kontaktów. Osoby chcące wiąć udział w spotkaniu, prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres: networking@wz.uw.edu.pl

Szczegółowy program spotkania

Serdecznie zapraszamy!

Kurs „Sztuka autoprezentacji. Naukowiec w Internecie”

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach  „Sztuka autoprezentacji. Naukowiec w Internecie”, realizowanych na Uniwersytecie Warszawskim w ramach „Programu Indywidualizacji Kształcenia”.

Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E

Uprzejmie informujemy, że 15 grudnia 2018 r. o godz. 13.00 na Wydziale Zarządzania UW odbędzie się egzamin, umożliwiający uzyskanie Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E.

I miejsce w Polsce, III w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

I miejsce Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Polsce, III w Europie Wschodniej, w XI edycji międzynarodowego rankingu uczelni biznesowych Eduniversal.

Konkurs na zatrudnienie starszego wykładowcy w Katedrze Finansów i Rachunkowości

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie starszego wykładowcy w Katedrze Finansów i Rachunkowości.

Inauguracja programu Klasy Patronackie Wydziału Zarządzania

9 listopada 2018 r. odbyła się inauguracja programu "Klasy patronackie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego" z udziałem Dziekana Wydziału Zarządzania, Prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka.

Rekrutacja do Programu MOST

31 października br. rozpoczęła się rekrutacja na semestr letni roku ak. 2018/19 do programu MOST – ogólnokrajowego programu wymiany studenckiej.

Wykład "Culture, personality, and entrepreneurship"

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW zaprasza na wykład gościnny Profesora Michaela Minkova z Varna University of Management w Bułgarii pt "Culture, personality, and entrepreneurship". Wykład odbędzie się 14 listopada 2018 r. (środa) w godzinach 16:30-17:30.

FinTech & InsurTech Digital Congress (13-14.11.2018 r.)

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji FinTech & InsurTech Digital Congress, objętej honorowym patronatem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Konferencja: Strategie Elektromobilności dla Samorządów; 13 listopada 2018

Zapraszamy do udziału w konferencji, która pozwoli na zapoznanie się z warunkami pozyskania wsparcia na stworzenie Strategii Elektromobilności dla Samorządów, zasadami przygotowania Strategii dostosowanej do lokalnych warunków, obowiązkami wynikającymi z ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych, możliwościami łączenia elektromobilności z mobilnością współdzieloną i smart city.

Rekrutacja uzupełniająca na niestacjonarne studia doktoranckie

Została uruchomiona rekrutacja uzupełniająca na niestacjonarne studia doktoranckie Wydziału Zarządzania. Rejestracja w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów na studia doktoranckie oraz zapisy na rozmowę kwalifikacyjną trwają do 15 listopada 2018 r.

III Ogólnopolski Zjazd Katedr Przedsiębiorczości oraz Innowacji

Katedra Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania oraz Centrum Przedsiębiorczości WZ UW, serdecznie zapraszają na III Ogólnopolski Zjazd Katedr Przedsiębiorczości oraz Innowacji, który odbędzie się 14 listopada 2018 roku na Wydziale Zarządzania UW. Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia.

Zaproszenie na VII Kongres Rynku Kapitałowego [6 grudnia 2018]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych oraz Izba Rozliczeniowa KDPW_CCC  zapraszają do udziału w VII edycji "Kongresu Rynku Kapitałowego. Dorocznego spotkania praktyków finansowych ze środowiskiem naukowym” oraz towarzyszącemu mu Konkursowi na referat naukowy.