Biuro Karier

Kilka słów o Biurze Karier WZ UW

Naszym celem jest pomoc studentom w zdobyciu doświadczenia zawodowego, w znalezieniu praktyk, staży czy też stałej pracy. Działalność Biura Karier WZ UW nie ogranicza się jedynie do tworzenia bazy ofert pracy. We współpracy z wieloma firmami organizujemy szkolenia, konferencje, warsztaty i prezentacjach firm, których celem jest usprawnienie komunikacji pomiędzy firmą a studentem naszego wydziału. Chcemy, aby studenci Wydziału Zarządzania nie tylko pogłębiali swoją wiedzę teoretyczną, lecz także jak najwcześniej poznali świat biznesu od strony praktycznej. Pragniemy, aby Biuro Karier było dla studentów naszego wydziału pierwszym przystankiem w drodze do kariery.

Równorzędnym celem Biura Karier WZ UW jest utrzymywanie kontaktów z firmami, których obszar działalności zgodny jest z profilem zawodowym studentów Wydziału Zarządzania. Podstawowy wariant współpracy polega na rozpowszechnianiu wśród studentów informacji o praktykach, stażach i pracy. Firmom oferujemy również pomoc techniczną w zorganizowaniu na Wydziale Zarządzania warsztatów, szkoleń, prezentacji firm. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i pomysły.

Zachęcamy wszystkich do kontaktu mailowego bądź telefonicznego i osobistego!

Anna Matysiak-Kolasa

Biuro Karier Wydziału Zarządzania UW