Biuro Karier i Absolwentów

Doradca kariery dla studentów Wydziału Zarządzania UW

Wszyscy studenci Wydziału Zarządzania UW mogą skorzystać z porad doradcy kariery, który od października 2020 r. dołączył do Biura Karier i Absolwentów Wydziału Zarządzania UW.

Pani Marta Prokopek-Pyśk - psycholog, doradca kariery, trener biznesu, praktyk HR z bogatym doświadczeniem w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi (rekrutacje, szkolenia, rozwój pracowników). Specjalizuje się w szkoleniach „miękkich”, takich jak: komunikacja interpersonalna, twórcze myślenie, budowanie relacji, radzenie sobie ze stresem, automotywacja.

Doradca kariery pomoże Wam przygotować idealne CV, podpowie, jak napisać list motywacyjny. Jeżeli czujecie, że Wasze dokumenty aplikacyjne wymagają poprawy, prześlijcie je przez portal Synergia WZUW w prywatnej wiadomości do doradcy kariery.

Istnieje także możliwość indywidualnej konsultacji online z doradą kariery, podczas którego otrzymasz rekomendacje zawodowe. Zostanie określony Twój cel zawodowy, a następnie wskazane najbardziej skuteczne sposoby jego osiągnięcia. Możliwość umowienia spotkania online z doradcą kariery tylko przez portal Synergia WZ UW (kalendarz zapisów dostępny w Moim profilu).

Z usług doradcy kariery Biura Karier i Absolwentów WZ UW mogą skorzystać wszyscy studenci Wydziału Zarządzania UW, a także absolwenci, pod warunkiem, że nie minął jeszcze rok od obrony dyplomu przez nich na WZ UW. Doradca kariery do 5 dni roboczych odpowiada na Wasze maile.

EFMD Global
EQUIS1