PL EN RU

Biuro Karier i Absolwentów


Kilka słów o Biurze Karier i Absolwentów WZ UW

Biuro Karier i Absolwentów Wydziału Zarządzania UW jest wydziałowym biurem, które działa na rzecz wyłącznie studentów i absolwentów Wydziału Zarządzania UW, wspierając ich w planowaniu ścieżki kariery zawodowej oraz w efektywnym wejściu na rynek pracy.

 

Pomagamy studentom i absolwentom w poszukiwaniu  miejsc praktyk, staży oraz pracy w kraju i za granicą, a także oferujemy usługę doradztwa zawodowego. Do dyspozycji studentów i absolwentów WZ UW (pod warunkiem, że nie minął jeszcze rok od obrony dyplomu przez nich na WZ UW) jest doradca kariery BKiA, Pani Marta Prokopek-Pyśk – psycholog, doradca kariery, trener biznesu, praktyk HR z bogatym doświadczeniem w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi (rekrutacje, szkolenia, rozwój pracowników). Doradca kariery konsultuje dokumenty aplikacyjne, a także odpowiada na pytania związane z karierą, indywidualnie bądź podczas warsztatów poświęconych procesowi rekrutacji, organizowanych cyklicznie przez Biuro Karier i Absolwentów WZ UW.

 

Współpracujemy również z biznesem w obszarze employer brandingu, czyli budowania wizerunku firmy jako atrakcyjnego pracodawcy wśród przyszłych pracowników. Studentom i absolwentom WZ UW udostępniamy oferty praktyk, staży i pracy, informacje na temat prowadzonych rekrutacji, organizowanych projektów i konkursów, aktualności dotyczące sytuacji na rynku pracy. Wiele projektów robimy wspólne z firmami partnerskimi WZ UW: EY, Henkel, Mars, Procter & Gamble, Santander Universidades. Współpracujemy także z wieloma korporacjami oraz wieloma bankami i instytucjami finansowymi, które zatrudniają naszych studentów i absolwentów.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, absolwentów WZ UW oraz przedstawicieli biznesu i pracodawców do rejestracji w nowym portalu Synergia WZ UW!

 

 

 

więcej
EFMD Global
EQUIS1
Uniwersytet Warszawski
PRME
Ceeman
HR Excellence in Research
Eduniversal ranking
Eduniversal
Ministerstwo Nauki
Polska Komisja Akredytacyjna

© Copyright: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa
tel: +48 22 55 34 002, fax: +48 22 55 34 001; mail: wz@wz.uw.edu.pl

NIP: 525-001-12-66

 

Administratorem strony jest Sekcja Informacji i Promocji WZ UW

 

 

projekt: VisualTeam Logowanie dla pracowników