PL EN RU

Biuro Karier i Absolwentów


Program Santander Universidades

Jednym z fundamentów polityki społecznego zaangażowania prowadzonej przez Santander Bank Polska jest wspieranie szkolnictwa wyższego, badań naukowych oraz idei przedsiębiorczości. Założenia te realizowane są poprzez zainaugurowany w grudniu 2011 roku program Santander Universidades. Obecnie należy do niego 57 uczelni wyższych z największych ośrodków akademickich. Przynależność do programu jest dla polskich uczelni wyznacznikiem prestiżu, a także świadczy o chęci międzynarodowego rozwoju oraz wyróżnienia się w środowisku akademickim pod względem oferowanych możliwości edukacyjnych.

 

Polskie uczelnie aktywnie korzystają z możliwości jakie daje Santander Univerisdades. Biorą udział w programach globalnych organizowanych przez najlepsze światowe uczelnie takie jak Harvard Law School, Uniwersytet Browna, Uniwersytet Kalifornijski, Uniwersytet w Pensylwanii, Uniwersytet Narodowy w Singapurze czy Uniwersytet w Kolonii, realizują programy stypendialne, a także indywidualne programy badawcze z zakresu przedsiębiorczości, rozwoju badań naukowych, szczególnie w zakresie nowych technologii, mobilności studentów oraz pracowników, promocji kultury oraz języka hiszpańskiego, a także rozwoju networkingu i wymiany wiedzy na ogólnoświatowym poziomie.

 

Priorytety strategiczne

 • Innowacyjność i przedsiębiorczość: wspieranie kultury przedsiębiorczości i innowacyjności jako głowny cel naszej współpracy z uniwersytetami.
 • Umiędzynarodowienie: stypendia zagraniczne, programy wymiany i projekty realizowane we współpracy miedzy uniwersytetami z różnych krajów.
 • Zatrudnianie absolwentów: pomoc studentom w wejściu na rynek pracy poprzez program stypendialny dla stażystów we współpracy z uniwersytetami.
 • Cyfryzacja uniwersytetów: wspieranie cyfryzacji i modernizacji uniwersytetów, stosowania nowoczesnych technologii w procesie nauczania, kampusów wirtualnych oraz tworzenia usług cyfrowych dla świata akademickiego.
   

  Więcej informacji o Programie Santander Universidades znajdziecie:

  na stronie http://www.santanderuniversidades.pl

  na FB: https://www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska
  w Placówce Relacyjnej Santander Universidades na Wydziale Zarządzania UW
  ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa, Budynek C, 3 piętro.


        Łukasz Łoś

        Menedżer Placówki Relacyjnej Santander Universidades

        Pion Bankowości DetalicznejBiuro Santander Universidadestel.

        kom. (+48) 691 504 834

        e-mail: Lukasz.Los@santander.pl

więcej
EFMD Global
EQUIS1
Uniwersytet Warszawski
PRME
Ceeman
HR Excellence in Research
Eduniversal ranking
Eduniversal
Ministerstwo Nauki
Polska Komisja Akredytacyjna

© Copyright: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa
tel: +48 22 55 34 002, fax: +48 22 55 34 001; mail: wz@wz.uw.edu.pl

NIP: 525-001-12-66

 

Administratorem strony jest Sekcja Informacji i Promocji WZ UW

 

 

projekt: VisualTeam Logowanie dla pracowników