Biuro Karier i Absolwentów

Insightful Profiler™ – Profilowanie Osobowości Zawodowej i Test Kompetencji Zawodowych

Coraz częściej pracodawca chce sprawdzić kandydata również przy pomocy specjalnych testów psychometrycznych i kompetencyjnych. Testy pomagają ocenić, czy kandydat nadaje się na dane stanowisko – nie tylko pod względem osobowości, temperamentu, lecz także inteligencji czy zdolności poznawczych, takich jak pamięć i uwaga.
W procesie rekrutacyjnym możesz spotkać się z testami osobowości, inteligencji, testami badającymi zdolności poznawcze, a także w pracy.

Studenci i studentki Wydziału Zarządzania UW mogą wykonać 2 testy kompetencyjne, które są rekomendowane przez naszego doradcę kariery - P. Martę Prokopek-Pyśk. Po wykonaniu testów na podany przy rejestracji adres e-mail są wysyłane raporty z wynikami testów.

EFMD Global
EQUIS1