PL EN RU

Absolwenci


O nas

Witamy w serwisie przeznaczonym dla Absolwentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Będziemy umieszczać tutaj informacje o wydarzeniach, które mogą być istotne dla Absolwentów (debaty Absolwentów, szkolenia, studia podyplomowe itd.), a także szczegóły związane z funkcjonowaniem Stowarzyszenia.

                                                                       

Stowarzyszenie Absolwentów powstało z myślą o osobach, które ukończyły Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Pragniemy aby kontynuowały swoją przygodę z Uczelnią, dzieląc się swoimi doświadczeniami zawodowymi, ale również chcemy aktywnie wspierać je w dalszym rozwoju poprzez organizację wspólnych wydarzeń.

Wraz z Centrum Przedsiębiorczości chcemy budować pomost pomiędzy nauką i biznesem, a tym samym wspierać wymianę doświadczeń, obserwacji i poglądów na przyszłość rozwoju nauk o zarządzaniu.

 

Zapraszamy wszystkich Absolwentów do współpracy oraz udziału w tej inicjatywie!

 

Formularz przystąpienia do Stowarzyszenia oraz wszelkie potrzebne informacje znajdują się na stronie www.absolwencizarzadzania.pl

 

Zapraszamy do rejestracji!

Czekamy na Was!

VI Spotkanie Absolwentów - 04.04.2020 (NOWY TEMAT)

Zarezerwujcie sobie czas - kolejne spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW już 4 kwietnia 2020
Jak zwykle będzie szansa udziału w dyskusji, a potem - networkingu.

 

Odbyło się IV Spotkanie Absolwentów Wydzialu Zarządzania UW

W sobotę 15 czerwca odbyło się IV Spotkanie Absolwentów  Wydzialu Zarządzania UW połaczone z debatą na temat "Sztuka iwestowania w sztukę". W debacie wzieli udział prof. dr Sławomir Magala, Weronika Szwarc-Bronikowska (Prezeska i Partnerka w Media People) - absolwentka UW, Agnieszka Szumielewicz (Prezeska i Właścicielka Brand Republic) - absolwentka UW, Agnieszka Rayzacher (Dyrektorka Galerii Lokal30), Marta Kołakowska (Właścicielka Galerii Leto), dr Aleksandra Auleytner (Partnerka, Kancelaria DZP – współtwórczyni studiów podyplomowych Zarządzanie na Rynku Dzieł Sztuki).

 

Wyrażamy podziekowanie Współorganizatorowi wydarzenia - Samorządowi Województwa Mazowieckiego, Departamentowi Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie oraz PKO BP Leasing.

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW - 15.06.2019 r.

W imieniu Stowarzyszenia Absolwentów Wydziału Zarządzania oraz Centrum Przedsiębiorczości WZ UW serdecznie zapraszamy na IV Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania, które odbędzie się 15.06.2019, o godz.16.30 na Wydziale Zarządzania w Auli C.

Wydarzenie odbywa się przy wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego, Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie oraz PKO BP Leasing.

 

Plakat do pobrania

 

Odbyło się III Spotkanie Absolwentów Wydzialu Zarządzania UW

W sobotę 6 kwietnia odbyło się III Spotkanie Absolwentów  Wydzialu Zarządzania UW połaczone z debatą na temat "Uwolnij potencjał pracowników - między demokracją a autokracją". W debacie wzieli udział Jacek Pasieczny Kierownik Zakładu Innowacji Organizacyjnych i Przedsiębiorczości, Wydział Zarządzania UW oraz Wiktor Janicki - Dyrektor Generalny Roche Polska.

 

III Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW

Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW, Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Centrum Projektów i Ekspertyz WZ UW serdecznie zapraszają do udziału w III Spotkaniu Absolwentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, które odbędzie się 6 kwietnia 2019 r. o godz. 16.00, w sali A207 Wydziału Zarządzania, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

 

Wydarzenie otworzy debata pt. "Uwolnij potencjał pracowników - między demokracją a autokracją", z udziałem - pana Wiktora Janickiego - Dyrektora Generalnego Roche Polska oraz dr. hab. Jacka Pasiecznego - Kierownika Zakładu Innowacji Organizacyjnych i Przedsiębiorczości WZ UW. Po debacie zaplanowano spotkanie networkingowe Absolwentów Wydziału Zarządzania.

 

Rejestracja na wydarzenie dostępna jest pod tym linkiem.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

EFMD Global
EQUIS1
Uniwersytet Warszawski
PRME
Ceeman
HR Excellence in Research
Eduniversal ranking
Eduniversal
Ministerstwo Nauki
Polska Komisja Akredytacyjna

© Copyright: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa
tel: +48 22 55 34 002, fax: +48 22 55 34 001; mail: wz@wz.uw.edu.pl

NIP: 525-001-12-66

 

Administratorem strony jest Sekcja Informacji i Promocji WZ UW

 

 

projekt: VisualTeam Logowanie dla pracowników