Odbyło się III Spotkanie Absolwentów Wydzialu Zarządzania UW

W sobotę 6 kwietnia odbyło się III Spotkanie Absolwentów  Wydzialu Zarządzania UW połaczone z debatą na temat "Uwolnij potencjał pracowników - między demokracją a autokracją". W debacie wzieli udział Jacek Pasieczny Kierownik Zakładu Innowacji Organizacyjnych i Przedsiębiorczości, Wydział Zarządzania UW oraz Wiktor Janicki - Dyrektor Generalny Roche Polska.

III Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW

Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW, Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Centrum Projektów i Ekspertyz WZ UW serdecznie zapraszają do udziału w III Spotkaniu Absolwentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, które odbędzie się 6 kwietnia 2019 r. o godz. 16.00, w sali A207 Wydziału Zarządzania, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Wydarzenie otworzy debata pt. "Uwolnij potencjał pracowników - między demokracją a autokracją", z udziałem - pana Wiktora Janickiego - Dyrektora Generalnego Roche Polska oraz dr. hab. Jacka Pasiecznego - Kierownika Zakładu Innowacji Organizacyjnych i Przedsiębiorczości WZ UW. Po debacie zaplanowano spotkanie networkingowe Absolwentów Wydziału Zarządzania.

Rejestracja na wydarzenie dostępna jest pod tym linkiem.

Serdecznie zapraszamy!

Znamy zwycięzców konkursu Przedsiębiorca roku Uniwersytetu Warszawskiego w 2018 roku

Dnia 15. listopada 2018 roku zostały ogłoszone wyniki II edycji konkursu Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego.

Walny Zjazd Stowarzyszenia Absolwentów UW

Dnia 20.10 odbył się Walny Zjazd Stowarzyszenia Absolwentów UW, na którym zostały wybrane Zarząd Stowarzyszenia, Komisja Rewizyjna i Komisja Etyczna.

Debata Absolwentów 20.10.2018

Dnia 20.10.2018 odbyło sie drugie spotkanie Absolwentów połaczone z debatą na temat "Big Data - punkt zwrotny w zarządzaniu". W debacie wzieli udział Przemysław Hensel (Wydział Zarządzania UW) oraz Piotr Prajsnar (Cloud Technologies).

Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW

W sobotę 9 czerwca we wspaniałej atmosferze odbyło się Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW. Poniżej krótka fotorelacja z wydarzenia, w organizacje którego było aktywnie zaangażowane  Centrum Przedsiębiorczości WZ UW.