Absolwenci

Znamy zwycięzców konkursu Przedsiębiorca roku Uniwersytetu Warszawskiego w 2018 roku

Dnia 15. listopada 2018 roku zostały ogłoszone wyniki II edycji konkursu Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego.

Walny Zjazd Stowarzyszenia Absolwentów UW

Dnia 20.10 odbył się Walny Zjazd Stowarzyszenia Absolwentów UW, na którym zostały wybrane Zarząd Stowarzyszenia, Komisja Rewizyjna i Komisja Etyczna.

Debata Absolwentów 20.10.2018

Dnia 20.10.2018 odbyło sie drugie spotkanie Absolwentów połaczone z debatą na temat "Big Data - punkt zwrotny w zarządzaniu". W debacie wzieli udział Przemysław Hensel (Wydział Zarządzania UW) oraz Piotr Prajsnar (Cloud Technologies).

Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW

W sobotę 9 czerwca we wspaniałej atmosferze odbyło się Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW. Poniżej krótka fotorelacja z wydarzenia, w organizacje którego było aktywnie zaangażowane  Centrum Przedsiębiorczości WZ UW.