PL EN RU


Skuteczna komunikacja

Blok szkoleń z komunikacji obejmuje zagadnienia dotyczące rozwoju umiejętności aktywnego słuchania, porozumiewania się na różnych poziomach w relacjach z innymi ludźmi oraz umiejętnego wykorzystania wiedzy na temat komunikacji werbalnej i niewerbalnej.

więcej
Zarządzanie rozwojem osobistym

Szkolenia z zakresu skutecznego zarządzania sobą i innymi, kierowania zespołem oraz zwiększania możliwości realizacji celów własnych i celów firmy. Umożliwiające poznanie technik wyznaczania celów i kontroli zadań.

więcej
Zarządzanie firmą z elementami makretingu

Blok szkoleń mający na celu zbudowanie efektywnych systemów zarządzania i organizacji wewnętrznej w firmie. Szkolenia mają na celu zwiększenie efektywności pracowników poprzez reorganizację ich działań, zbudowanie lepszych planów pracy, określenie priorytetów firmy. Ponadto szkolenia obejmują swoim zakresem kluczowe elementy dotyczące promocji, strategii marketingowej, reklamy firmy oraz profesjonalnej sprzedaży i obsługi klienta.

więcej
Rynek i projekty europejskie

Szkolenia dotyczące zagadnień obejmujących zasady funkcjonowania firm i instytucji na rynku europejskim, praktycznym aspektom dostosowania polskiego sektora administracyjno-gospodarczego do standardów Unii Europejskiej oraz uwzgledniające szanse i wyzwania, jakie stają przed polskimi eksporterami towarów i usług.

 

więcej
EFMD Global
EQUIS1
Uniwersytet Warszawski
PRME
Ceeman
HR Excellence in Research
Eduniversal ranking
Eduniversal
Ministerstwo Nauki
Polska Komisja Akredytacyjna

© Copyright: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa
tel: +48 22 55 34 002, fax: +48 22 55 34 001; mail: wz@wz.uw.edu.pl

NIP: 525-001-12-66

 

Administratorem strony jest Sekcja Informacji i Promocji WZ UW

 

 

projekt: VisualTeam Logowanie dla pracowników