PL EN RU


Dreams 'art

Zespół kreatywnych, doświadczonych i ambitnych specja­listów, z pasją kreujących wizerunki firm, tworzących nowe marki, loga, serwisy www, prezentacje i inne formy interaktywne. Dreams 'art oferuje sprawdzone i kompletne rozwiązania, dbając o atrak­cyjność i funkcjo­nalność projektów, jakość druku i efekty kampanii rekla­mowych. Konsekwentna współpraca z klientami, odpowie­dzialne zarządzanie budżetem reklamowym, jakość, termi­nowość i nietu­zin­kowość rozwiązań to cechy wyróżniające firmę na tle konkurencji.
www dreamsart

DZP

Największa polska kancelaria prawnicza. Od 1993 roku eksperci DZP doradzają polskim i zagranicznym klientom z niemal wszystkich branż gospodarki. Kancelaria DZP posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie przy dużych i złożonych projektach, wprowadzaniu nowatorskich rozwiązań oraz pracy z bardzo wymagającymi klientami.

www.dzp.pl

Jobcenter Aarhus

Jobcenter Århus (Centrum Zatrudnienia) jest częścią duńskich publicznych służb zatrudnienia, ale swoje zadania realizuje na poziomie gminy i jest przez to inaczej sytuowane w systemie prawa i w systemie zarządzania, niż polskie urzędy pracy.

www jobcenteraarhus

KPMG

Międzynarodowa sieć firm świadczących usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa gospodarczego. KPMG zatrudnia 174 tyś. pracowników w 155 krajach. Niezależne firmy członkowskie sieci KPMG są stowarzyszone z KPMG International Cooperative (“KPMG International”), podmiotem prawa szwajcarskiego. Każda z firm KPMG jest odrębnym podmiotem prawa.

www kpmg

PwC

Wiodąca globalna organizacja świadcząca profesjonalne usługi doradcze. Korzystając z wiedzy i kwalifikacji ponad 208 tysięcy pracowników w 157 krajach, dostarcza klientom najwyższą jakość w zakresie audytu, doradztwa biznesowego oraz doradztwa podatkowego i prawnego. W Polsce PwC zatrudnia specjalistów i kadrę wspierającą w siedmiu miastach: w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie.

www pwc

ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych skończył w 2014 r. 80 lat. ZUS przez 80 lat swojego istnienia był i pozostaje nadal instytucjonalną podstawą systemu ubezpieczeń społecznych jako jednego z najważniejszych aspektów funkcjonowania polskiej wspólnoty politycznej i obywatelskiej. W ciągu 80 lat ZUS wypłacił biliony złotych na emerytury, renty, zasiłki i inne świadczenia.

www.zus.pl

EFMD Global
EQUIS1
Uniwersytet Warszawski
PRME
Ceeman
HR Excellence in Research
Eduniversal ranking
Eduniversal
Ministerstwo Nauki
Polska Komisja Akredytacyjna

© Copyright: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa
tel: +48 22 55 34 002, fax: +48 22 55 34 001; mail: wz@wz.uw.edu.pl

NIP: 525-001-12-66

 

Administratorem strony jest Sekcja Informacji i Promocji WZ UW

 

 

projekt: VisualTeam Logowanie dla pracowników