PL EN RU


O nas

Centrum Przedsiębiorczości to interdyscyplinarna jednostka Wydziału Zarządzania, której podstawowym zadaniem jest promowanie szeroko pojmowanej przedsiębiorczości, prowadzenie badań i budowanie relacji ze światem biznesu.

 

Współpracujemy z innymi jednostkami Uniwersytetu Warszawskiego, innymi uczelniami w Polsce i na świecie, a także z instytucjami otoczenia biznesu i przedsiębiorstwami, w tym przedsiębiorstwami założonymi przez absolwentów UW.

 

Zapraszamy do współpracy!

Nominacja profesorska i wyróżnienie Rektora UW dla Dyrektor Centrum Przedsiębiorczości

 

 

 

Ogromne gratulacje dla Dyrektor Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW - prof. dr hab. Marty Postuły, która w ostatnim czasie otrzymała nominację profesorską oraz jako jedna z czterech osób na Wydziale Zarządzania  otrzymała wyróżnienie Rektora UW w roku 2020 za swoją działalność naukową i dydaktyczną.

 

Życzymy kolejnych sukcesów w nadchodzącym czasie!

więcej
prof. Piotr Skaryński odebrał nominację od Prezydenta

4 marca 2020 roku Prezydent Andrzej Duda wręczył 76 nominacji profesorskich nauczycielom akademickim i pracownikom nauki i sztuki. Wśród nowo nominowanych profesorów jest również prof. Piotr Skarżyński, który w roku 2018 otrzymał nagrodę główną w konkursie "Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego" w kategorii Master of Business.

 

Panu profesorowi serdecznie gratulujemy!

 

Życzenia Świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku 2020, wszystkim Przedsiębiorcom, Współpracownikom Centrum, Studentom i Przyjaciołom, składamy najserdeczniejsze życzenia.

 

Zespół Centrum Przedsiębiorczości

Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

III edycja konkursu: Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego rozstrzygnięta

21 listopada podczas uroczystej gali zorganizowanej w dawnej Bibliotece UW, ogłoszono wyniki III edycji konkursu Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs jest organizowany przez Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii, pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego i Rektora Uniwersytetu Warszawskiego.

Partnerami Strategicznymi konkursu byli: Samorząd Województwa Mazowieckiego, Fundacja PKO Banku Polskiego i YEP Academy powered by Coca Cola.

więcej
V Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania [12.10.2019]

Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Przedsiębiorczości WZ UW serdecznie zapraszają na V Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania pt.: „Wyzwania AI. Jak technologia zmieni zarządzanie: czy menedżerowie będą potrzebni?”, które odbędzie się 12 października br. o godz. 16.00 w sali B205 Wydziału Zarządzania przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie. Po części panelowej odbędzie się spotkanie networkingowe.

 

Zgłoszenia uczestnictwa należy przesyłać na adres kontakt@absolwencizarzadzania.pl do 8 października br.

 

Serdecznie zapraszamy!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
EQUIS
Uniwersytet Warszawski
PRME
Ceeman
ACCA
HR Excellence in Research
Eduniversal ranking
Eduniversal
Ministerstwo Nauki
Polska Komisja Akredytacyjna

© Copyright: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa
tel: +48 22 55 34 002, fax: +48 22 55 34 001; mail: wz@wz.uw.edu.pl

NIP: 525-001-12-66

 

Administratorem strony jest Sekcja Informacji i Promocji WZ UW

 

 

projekt: VisualTeam Logowanie dla pracowników