PL EN RU


Alain Kaj

Francuz, przedsiębiorca budujący doświadczenie zawodowe na polskim rynku od 1990 roku. W ACS INTERNATIONAL pomagał wprowadzić na polski rynek ponad 50 francuskich firm. Przez 11 lat członek grupy Alma Consulting Goup (Obecnie Ayming CG). Założył polski oddział tej firmy, tworząc rynek usług doradztwa operacyjnego w Polsce opartego na Umowie Sukcesu (Success Fee). W CEPI MANAGEMENT dbał o rozwój wyższej kadry menedżerskiej na rynku międzynarodowym. Od 2010 roku jest członkiem Fran¬cuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej (CCIFP).

 

Dyrektor Generalny Inventage. Współtworzy wizję, określa i realizuje cele rozwoju firmy, motywuje zespół. Prekursor rozwiązań ulepszających wynik finansowych m.in. w zakresie podatków, podatku od nieruchomości, składek na ubezpieczenia społeczne na polskim rynku, opartych o Umowę Sukcesu.

 

Zbudował od podstaw Pegasus Solutions, gdzie, jak sam twierdzi, skupił w jednym miejscu cenionych ekspertów w swojej dziedzinie, aby wspólnie tworzyć strategię dla polskich firm. Uważa, że zidentyfikowanie  i zmierzenie  kluczowych czynników wpływających na przyszły sukces firmy pozwala przygotować najlepszą strategię rozwojową.

 

Dyplom prestiżowego Exec¬u¬tive MBA HEC uzyskał w 2006. Wiedzą i doświadczeniem dzieli się również, poza swoimi współpracownikami, ze studentami warszawskich uczelni wyższych podczas publicznych wystąpień na konferencjach. Autor bloga www.alainkaj.pl, którego celem jest pomaganie firmom.

EFMD Global
EQUIS1
Uniwersytet Warszawski
PRME
Ceeman
HR Excellence in Research
Eduniversal ranking
Eduniversal
Ministerstwo Nauki
Polska Komisja Akredytacyjna

© Copyright: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa
tel: +48 22 55 34 002, fax: +48 22 55 34 001; mail: wz@wz.uw.edu.pl

NIP: 525-001-12-66

 

Administratorem strony jest Sekcja Informacji i Promocji WZ UW

 

 

projekt: VisualTeam Logowanie dla pracowników