PL EN RU


Dr Marek Dziubiński

Dr Dziubiński to absolwent studiów doktoranckich na wydziale elektroniki, telekomunikacji i informatyki Politechniki Gdańskiej i autor wyróżnionej pracy doktorskiej, w której zajął się analizą periodyczności sygnałów kwazi-harmonicznych, separacją sygnałów kwazi-harmonicznych oraz zastosowaniami sztucznej inteligencji do interpretacji odseparowanych sygnałów.

 

Dr Marek Dziubiński jest pomysłodawcą systemu PocketECG, wiodącej na świecie, unikatowej, nieinwazyjnej technologii do diagnozy zaburzeń pracy serca. Jest również twórcą wszystkich rozwiązań algorytmicznych, które są używane w Medicalgorithmics do analizowania i przetwarzania sygnałów w systemie PocketECG.


Dr Dziubiński angażuje się także we współpracę ze środowiskiem naukowym. Technologia PocketECG jest wykorzystywana w ważnych projektach badawczych przez naukowców elektrofizjologów, a dzięki czynnej współpracy z Harvard–MIT Division of Health Sciences and Technology, ma ważny wkład w budowę baz danych sygnałów fizjologicznych (Physionet), stworzonych i wykorzystywanych przez naukowców i inżynierów z całego świata w opracowywaniu nowych technologii informatycznych dla medycyny.

Obecnie koncentruje się na rozwoju spółki Medicalgorithmics oraz pracach nad nowymi rozwiązaniami diagnostycznymi i zastosowaniami dla technologii, które tworzy.

EFMD Global
EQUIS1
Uniwersytet Warszawski
PRME
Ceeman
HR Excellence in Research
Eduniversal ranking
Eduniversal
Ministerstwo Nauki
Polska Komisja Akredytacyjna

© Copyright: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa
tel: +48 22 55 34 002, fax: +48 22 55 34 001; mail: wz@wz.uw.edu.pl

NIP: 525-001-12-66

 

Administratorem strony jest Sekcja Informacji i Promocji WZ UW

 

 

projekt: VisualTeam Logowanie dla pracowników