PL EN RU


Miłosz Krawczyk

Miłosz Krawczyk

 

Będąc od kilkunastu lat na wózku doskonale zna i rozumie potrzeby osób niepełnosprawnych. Jego życiowe motto to: „Ograniczenia tkwią w naszej głowie, nie w niepełnosprawności”. Jest producentem innowacyjnego rozwiązania dającego osobom niepełnosprawnym możliwość poruszania się w dowolnym terenie. Rozwiązanie to opracował i wdrożył jako przystosowanie dla Segway’a (technologii żyroskopowej bazującej na dwóch kołach). Swój wózek wprowadził już na kilka największych rynków na świecie (m.in. Stany Zjednoczone, Holandia, Austria, kraje Skandynawskie).

 

Jest certyfikowanym lektorem języka angielskiego na poziomie Proficiency. Uczył i egzaminował w zakresie specjalistycznego języka lotniczego. Wiele lat mieszkał za granicą, pracował także jako kontroler ruchu lotniczego jednej z najbardziej ruchliwych przestrzeni powietrznej na Świecie.

 

Dodatkowo posiada certyfikat Zarządzania projektami wydany przez Project Management Institute. Przez lata zdobywał doświadczenie w korporacjach. Zajmował się finansami i zarządzaniem projektami w takich firmach jak PLAY, DSS, ARL. Zdobytą wiedzę i umiejętności przełożył na własny biznes. Otworzył ekskluzywne Studio Fitness w centrum Warszawy, które następnie z zyskiem sprzedał angażując cały swój czas w nowy projekt.

EFMD Global
EQUIS1
Uniwersytet Warszawski
PRME
Ceeman
HR Excellence in Research
Eduniversal ranking
Eduniversal
Ministerstwo Nauki
Polska Komisja Akredytacyjna

© Copyright: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa
tel: +48 22 55 34 002, fax: +48 22 55 34 001; mail: wz@wz.uw.edu.pl

NIP: 525-001-12-66

 

Administratorem strony jest Sekcja Informacji i Promocji WZ UW

 

 

projekt: VisualTeam Logowanie dla pracowników