Spotkanie w ramach Klubu Przedsiębiorców

9 maja 2016, 17:00 Sala B205

Podczas tego wydarzenia naszymi gośćmi będą dwaj przedsiębiorcy współpracujący z Centrum – Sebastian Podkański oraz Bartosz Pastuszka. Obaj są absolwentami naszego Wydziału.

Sebastian Podkański jest szefem lubelskiej Grupy Żagiel, prowadzącej zdywersyfikowaną działalność w wielu obszarach, od edukacji po handel. W skład grupy wchodzą jednostki zajmujące się szkolnictwem - Międzynarodowe Szkoły Paderewski (podstawowa, gimnazjum i liceum) oraz sportem. Dodatkowo do grupy należy Żagiel Auto (dealera Hondy oraz Skody), Żagiel Dom (developer mieszkaniowy), Żagiel Med (pierwszy prywatny szpital w Lublinie), a także wrocławskie hotele Patio, Duet oraz Restauracja Patio.

Bartosz Pastuszka jest założycielem i dyrektor zarządzający IBBC Group – wiodącej firmy na rynku polskim i środkowoeuropejskim w zakresie kompleksowego zapewnienia bezpieczeństwa korporacyjnego oraz zarządzania ryzykiem. Pełni funkcję wiceprezesa firmy Seccredo Polska oraz Rady Dyrektorów w Seccredo AB. Posiada licencję detektywa.

Przedsiębiorcy opowiedzą o realizowanych strategiach rozwoju swoich firm, które zapewniły im powodzenie na rynku.

Nie czekajcie, zapiszcie się już dziś!

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: centrum@wz.uw.edu.pl

Uwaga! – Liczba miejsc ograniczona