Drugie spotkanie w ramach Klubu Przedsiębiorców

„Od pomysłu do wdrożenia – czyli innowacje produktowe”

24 października 2016, 16:00 Sala B205

Podczas tego wydarzenia naszymi gośćmi będą dwaj innowacyjni przedsiębiorcy, absolwenci naszego Wydziału – Pani Ewa Dudzic oraz Pan Miłosz Krawczyk.

Pani Ewa Dudzic, absolwentka Wydziału Zarządzania, która jest współwłaścicielką firmy Phenicoptere zajmującej się dystrybucją innowacyjnych rękawiczek do demakijażu Glov. Wraz z Moniką Żochowską stworzyły nowy produkt, który rewolucjonizuje świat kosmetyków. Pani Ewa Dudzic opowie o tym w jaki sposób wymyśliły produkt i jak wyglądała droga do założenia firmy.

Drugim z gości będzie Pan Miłosz Krawczyk, będący twórcą i producentem innowacyjnego rozwiązania dającego osobom niepełnosprawnym możliwość poruszania się w dowolnym terenie. Jako osoba  od kilkunastu lat poruszająca się na wózku, doskonale zna i rozumie potrzeby osób niepełnosprawnych. Swój wózek wprowadził już na kilku największych rynkach na świecie (m.in. w Stanach Zjednoczonych, Nowej Zelandii, Austrii, krajach Skandynawskich).

Nie czekajcie, zapiszcie się już dziś!

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: centrumwz@uw.edu.pl

Uwaga! – Liczba miejsc ograniczona