Zapraszamy do udziału w Konkursie Przedsiębiorca Roku 2017

Na zgłoszenia Kapituła Konkursu czeka do 25 października br.

W tegorocznej I edycji konkursu zgłoszenia można przesyłać w 5 kategoriach:

• Master of Business – dla przedsiębiorców będących studentami lub absolwentami UW, którzy założyli firmę i z sukcesem działa ona nieprzerwanie od 10 lat,
  • Startup roku Uniwersytetu Warszawskiego – dla właścicieli startupów, w których przynajmniej jeden z założycieli jest studentem lub absolwentem uczelni,
  • Startup roku Wydziału Zarządzania UW – dla właścicieli startupów, w których przynajmniej jeden z założycieli jest studentem lub absolwentem Wydziału Zarządzania,
  • Innowacja / Innowator roku – dla przedsiębiorców oferujących innowacyjne rozwiązania (produkty lub usługi) – można zgłaszać przedsiębiorstwa istniejące przynajmniej rok i założone przez studenta lub absolwenta UW,
  • Przedsiębiorca społeczny – dla przedsiębiorców wspierających działania na rzecz społeczeństwa (można zgłaszać przedsiębiorstwa założone przez studenta lub absolwenta UW, istniejące przynajmniej rok).

Uwaga: do konkursu w kategorii startupów można zgłaszać jedynie przedsiębiorstwa, które istnieją przynajmniej rok i nie dłużej niż 4 lata.

Gdzie zgłaszać się do konkursu?

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz dostępny na stronie http://przedsiebiorcyuw.pl/zgloszenie.html. Wniosek konkursowy może wypełnić również pracownik UW, który chce zgłosić znane sobie przedsiębiorstwo. Zgłoszenia można składać do 25 października br.

Wyniki i laureaci

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 10 listopada, a uroczyste ogłoszenie laureatów odbędzie się wieczorem, 16 listopada podczas konferencji „Przedsiębiorczość w XXI wieku”.

Zwycięzcy konkursu mogą liczyć na szczególne, preferencyjne warunki uczestnictwa w wybranych studiach podyplomowych. Będą też promowani na stronach internetowych UW oraz uzyskają prawo do wykorzystywania tytułu laureata do celów promocyjnych.

Kapituła konkursu

W skład kapituły konkursu wchodzą:

Grzegorz Bielowicki,

Robert Dwiliński,

Marek Dziubiński,

Beata Glinka,

Jerzy M. Gumowski,

Remigiusz Lewandowski,

Katarzyna Łomnicka,

Wojciech Mąka

Alojzy Z. Nowak,

Sebastian Podkański,