ZNAMY ZWYCIĘZCÓW KONKURSU PRZEDSIĘBIORCA ROKU UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO W 2018 ROKU

W kategorii Innowacja/Innowator roku finalistami zostali:

- BACTRem sp. z o.o.

- Bring sp. z o.o.

- RDLS sp. z o.o.

Przyznano dwa wyróżnienia, które otrzymały spółki zajmujące się bioremediacją: RDLS sp. z o.o i BACTRem sp. z o.o.

W kategorii Start-up Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego finalistami zostali:

- Gameset sp. z o.o.

- Higher sp. z o.o.

- React Risk Advisory sp. z o.o.

Decyzją kapituły wyróżnienie przyznano firmie React Risk Advisory sp. z o.o. zajmującej się zarządzaniem kryzysowym. Nagrodę główną otrzymała agencja marketingu gamingowego - Gameset sp. z o.o.

W kategorii Start-up Uniwersytetu Warszawskiego finalistami zostali:

- MDBootstrap, project firmy Startup Flow s.c.

- Bring sp. z o.o.

- Fine Bubble Technologies sp. z o.o.

Kapituła przyznała wyróżnienie firmie Fine Bubble Technologies sp. z o.o. zajmującej się wdrażaniem technologii drobnych pęcherzyków w obszarach takich jak oczyszczanie powietrza i wody.

Nagrodę główną otrzymał projekt MDBootstrap oferujący zbiór narzędzi wykorzystywanych przy tworzeniu stron aplikacji internetowych.

W kategorii Master of Business finalistami zostali:

- Centrum Słuchu i Mowy Medincus sp. z o.o.

- Laurens Coster sp. z o.o.

- Communication Unlimited sp. z o.o.

Wyróżnienie przyznano firmie Laurens Coster sp. z o.o. specjalizującej się w komunikacji marketingowej. Nagrodę główną otrzymała firma Medincus sp. z o.o. świadcząca wyspecjalizowane usługi medyczne w placówkach w Polsce i kilku innych krajach.

W kategorii Przedsiębiorca Społeczny do finału zakwalifikowano tylko jedną organizację – Fundację Sukcesu Pisanego Szminką, która decyzją kapituły dostała nagrodę główną.

Nagrodę specjalną w kategorii Przełamywanie Barier otrzymał Miłosz Krawczyk, twórca firmy Blumil, która produkuje wózki inwalidzkie oparte na rozwiązaniach żyroskopowych.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Finalistom i Laureatom konkursu! Życzymy wielu sukcesów biznesowych!

Szczegóły (w tym skład Kapituły i opis kategorii) można znaleźć na stronie przedsiebiorcyuw.pl