Rusza V edycja konkursu Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego

Ruszyła V edycja Konkursu Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego.

W bieżącej edycji będzie można startować w 5 kategoriach:
1. Start-up Roku Uniwersytetu Warszawskiego – do konkursu mogą zostać zgłoszone start-up’y, które zostały zgłoszone do rejestracji nie później niż 12 miesięcy przed terminem rozstrzygnięcia konkursu, i działają nie dłużej niż 5 lat.
2. Master of Business – przedsiębiorstwo, które osiągnęło wymierny sukces na rynku krajowym lub międzynarodowym i funkcjonuje na rynku dłużej niż 4 lata.
3. Innowacja/Innowator Roku – przedsiębiorcy oferujący innowacyjne produkty lub usługi lub stosujący nowoczesne, innowacyjne rozwiązania organizacyjne.
4. Przedsiębiorca Społeczny – organizacja, która wspiera działania na rzecz społeczeństwa.
5. Przedsiębiorca korporacyjny – pracownik , który zainicjował udokumentowane wdrożenie innowacyjnego produktu, usługi lub rozwiązania w organizacji.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie konkursu: www.przedsiebiorcyuw.pl

EFMD Global
EQUIS1