Ruszyła V edycja konkursu Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego

Już dziś rusza V edycja Konkursu Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego.
Konkurs jest organizowany przez Uniwersytet Warszawski przy współudziale Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania.
Konkurs przeznaczony jest dla studentów, doktorantów, absolwentów i pracowników Uniwersytetu Warszawskiego. Chcemy docenić tych wszystkich, którzy tworzą innowacje, zakładają i rozwijają nowe przedsiębiorstwa oraz działają na rzecz gospodarki i społeczeństwa.
Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie konkursu: www.przedsiebiorcyuw.pl
W bieżącej edycji będzie można startować w 5 kategoriach:
1. Start-up Roku Uniwersytetu Warszawskiego – do konkursu mogą zostać zgłoszone start-up’y, które zostały zgłoszone do rejestracji nie później niż 12 miesięcy przed terminem rozstrzygnięcia konkursu, i działają nie dłużej niż 5 lat.
2. Master of Business – przedsiębiorstwo, które osiągnęło wymierny sukces na rynku krajowym lub międzynarodowym i funkcjonuje na rynku dłużej niż 4 lata.
3. Innowacja/Innowator Roku – przedsiębiorcy oferujący innowacyjne produkty lub usługi lub stosujący nowoczesne, innowacyjne rozwiązania organizacyjne.
4. Przedsiębiorca Społeczny – organizacja, która wspiera działania na rzecz społeczeństwa.
5. Przedsiębiorca korporacyjny – pracownik , który zainicjował udokumentowane wdrożenie innowacyjnego produktu, usługi lub rozwiązania w organizacji.
Zachęcamy do zgłaszania się lub do zgłaszania innych, znanych Wam przedsiębiorców związanych z UW!
Więcej informacji już jutro o 11:00 w Radiu Kampus!

EFMD Global
EQUIS1