Zapraszamy do udziału w III edycji Konkursu Przedsiębiorca Roku UW

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają do udziału w Konkursie Przedsiębiorca Roku UW 2019.

Konkurs Przedsiębiorca Roku UW to inicjatywa zorganizowana pod patronatem Rektora Uniwersytetu Warszawskiego oraz Dziekana Wydziału Zarządzania dla promowania postaw przedsiębiorczych, innowacyjnych rozwiązań oraz projektów prospołecznych. Konkurs skierowany jest do studentów oraz absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego.

W tegorocznej III edycji konkursu zgłoszenia można przesyłać w 5 kategoriach:

• Master of Business
  • Startup roku Uniwersytetu Warszawskiego
  • Startup roku Wydziału Zarządzania UW
  • Innowacja / Innowator roku
  • Przedsiębiorca społeczny

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Konkursu przedsiebiorcaroku.uw.edu.pl

1st PhD Workshop on Qualitative Research Methods in Management 16-17 October 2019 aplication and registration form

The Centre for Entrepreneurship of the Faculty of Management, University of Warsaw has a great pleasure to invite PhD students in management area to participate in 1st PhD Workshop on Qualitative Research Methods in Management held in Warsaw between 16-17 November 2019.
We would be grateful if you could distribute it in your own school or faculty, particularly among researchers in the early stages of their academic work
During the workshop, you will become more familiar with different approaches and methods in qualitative research in management.
The workshop offers a great opportunity to meet both Polish and international academics.
You are kindly asked to register for the event. Please mind that the registration is parallel with application for the workshop. You will be asked to answer one open question regarding qualitative research methods

The workshop is held in English. The number of workshop participants is limited

Aplication and registration form

Invitation

Odbyło się IV Spotkanie Absolwentów Wydzialu Zarządzania UW

W sobotę 15 czerwca odbyło się IV Spotkanie Absolwentów  Wydzialu Zarządzania UW połaczone z debatą na temat "Sztuka iwestowania w sztukę". W debacie wzieli udział prof. dr Sławomir Magala, Weronika Szwarc-Bronikowska (Prezeska i Partnerka w Media People) - absolwentka UW, Agnieszka Szumielewicz (Prezeska i Właścicielka Brand Republic) - absolwentka UW, Agnieszka Rayzacher (Dyrektorka Galerii Lokal30), Marta Kołakowska (Właścicielka Galerii Leto), dr Aleksandra Auleytner (Partnerka, Kancelaria DZP – współtwórczyni studiów podyplomowych Zarządzanie na Rynku Dzieł Sztuki).

Wyrażamy podziekowanie Współorganizatorowi wydarzenia - Samorządowi Województwa Mazowieckiego, Departamentowi Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie oraz PKO BP Leasing.

IV Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW - 15.06.2019 r.

W imieniu Stowarzyszenia Absolwentów Wydziału Zarządzania oraz Centrum Przedsiębiorczości WZ UW serdecznie zapraszamy na IV Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania, które odbędzie się 15.06.2019, o godz.16.30 na Wydziale Zarządzania w Auli C.

Spotkanie odbywa się przy wsparciu Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Plakat do pobrania

Nabór w konkursie dla startupów Startuj z Mazowsza

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą na terenie województwa mazowieckiego nie dłużej niż 3 lata, a Twoja firma tworzy innowacyjne produkty i usługi - ten konkurs jest dla Ciebie! Zgłoś swój udział za pośrednictwem formularza: http://bit.ly/FormularzStartujZMazowsza lub poprzez stronę internetową: https://innowacyjni.mazovia.pl/dzialania/startuj-z-mazowsza/ii-edycja.html. Na laureatów czekają nagrody finansowe o łącznej wartości 60 tys. złotych, doradztwo biznesowe, studia podyplomowe, a nawet wyjazd na tygodniowy program akceleracyjny do USA! Na Twoje zgłoszenie czekamy do 31 maja!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19