Polska znalazła się w dzięsiątce krajów najbardziej przyjaznym startupom

Według ostatniego rankingu Banku Światowego w Polsce jest jedna z najbardziej sprzyjających gospodarek dla młodych firm. Wiecej informacji na ten temat  można znaleźć na stronie www.rp.pl

Steve Blank opowiada o porażkach i upadkach

Polecamy interesującą wypowiedź Steve'a Blanka na temat porażek opublikowaną na stronach Columbia Business School.
www8.gsb.columbia.edu

Central European Startup Awards

Zachęcamy do zgłaszania firm do Central European Startup Awards. Termin składania nominacji upływa 20 czerwca. Wiecej informacji na stronie centraleuropeanstartupawards.com

Zapraszamy do udziału "First Annual International Entrepreneurship Development Forum (IEDF)"

Więcej na temat uczestnictwa w First Annual International Entrepreneurship Development Forum (IEDF), które odbędzie się 14-16 września 2017 roku  w Barcelonie, znajdą Państwo w poniższym zalączniku znajdującym się pod następującym linkiem www.wz.uw.edu.pl

II Zjazd Katedr Przedsiębiorczości oraz Innowacji

Uczestniczyliśmy w II Zjeździe Katedr Przedsiębiorczości oraz Innowacji organizowanym w tym roku przez SAN w Łodzi. Poza częścią merytoryczną odbyła się także uroczysta kolacja, na której dostaliśmy od tegorocznych organizatorów berło gospodarza. W związku z tym, z radością i zaszczytem informujemy Was, że III Zjazd Katedr Przedsiębiorczości oraz Innowacji odbędzie się w 2018 roku na Wydziale Zarządzania UW.

Gratulujemy organizatorom!

Gościliśmy delegacje z Minot State University

15-16 maja mieliśmy przyjemność gościć delegacje z Minot State University. Naszymi gośćmi byli: Steven W. Shirley, Jacek Mrozik i Chuck Burney. W trakcie spotkania toczyły się rozmowy dotyczące podjęcia współpracy i realizacji wspólnych projektów.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13