PL EN RU


1st Workshop on Entrepreneurship: Culture and Institutions

Zapraszamy serdecznie na nowy workshop European Institute for Advanced Studies in Management (EIASM), który odbędzie się 10-11 maja 2018 r. na Wydziale Zarządzania UW. Więcej informacji na stronie www.eiasm.org

IV International Scientific Conference Entrepreneurship for the XXI century

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza do udziału w IV edycji międzynarodowej konferencji naukowej: "Przedsiębiorczość w XXI wieku. Oblicza i perspektywy"

 

Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji dostępne są na stronie internetowej Konferencji.

 

Serdecznie zapraszamy!

Seminarium naukowe "Praktyki internacjonalizacji współczesnego uniwersytetu" (20.09.2016)
Serdecznie zapraszamy  do udziału w Seminarium naukowym poświęconym zagadnieniom internacjonalizacji uczelni wyższych oraz nawiązywaniu współpracy z otoczeniem biznesowym pt. "Praktyki internacjonalizacji współczesnego Uniwersytetu".
 
więcej
III International Scientific Conference Entrepreneurship for the XXI century

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza do udziału w III edycji międzynarodowej konferencji naukowej: "Przedsiębiorczość w XXI wieku. Oblicza i perspektywy"

 

Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji dostępne są na stronie internetowej Konferencji.

 

Serdecznie zapraszamy!

II Międzynarodowa Konferencja Przedsiębiorczość w XXI wieku - zdjęcia

Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu uczestników naszej konferencji mamy przyjemność opublikować zdjęcia dokumentujące niektóre wydarzenia.

Liczymy, że w przyszłym roku otworzymy kolejną już galerię.

 

II Międzynarodowa Konferencja Przedsiębiorczość w XXI wieku

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ma zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w II edycji międzynarodowej konferencji naukowej poświęconej przedsiębiorczości, która odbędzie się 26 - 27 listopada 2015 roku w Warszawie. Konferencja odbędzie się pod patronatem prof. dr hab. Alojzego Z. Nowaka, prorektora Uniwersytetu Warszawskiego ds. badań i współpracy. 

Podobnie jak w poprzednim roku, również tym razem chcemy pokazać wielorakie oblicza przedsiębiorczości, a także rozmaite – klasyczne i alternatywne - perspektywy jej badania. Wzięliśmy pod uwagę sugestie uczestników I Edycji i zmodyfikowaliśmy zakres tematyczny konferencji, tak, żeby lepiej oddawał zainteresowania badaczy i odpowiadał na ważne wyzwania praktyki. Pragniemy zorganizować spotkanie przedstawicieli polskich i zagranicznych ośrodków naukowych, a także instytucji otoczenia biznesu i samych przedsiębiorców. Mamy nadzieję na owocną dyskusję, której efektem będą publikacje, inspiracje i nawiązanie współpracy w obszarze badań i dydaktyki.

 

Zapraszamy na naszą stronę:

http://p21.wz.uw.edu.pl/

1 2
EQUIS
AASBI
Uniwersytet Warszawski
PRME
Ceeman
ACCA
HR Excellence in Research
Eduniversal ranking
Eduniversal
Ministerstwo Nauki
Polska Komisja Akredytacyjna

© Copyright: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa
tel: +48 22 55 34 002, fax: +48 22 55 34 001; mail: wz@wz.uw.edu.pl

NIP: 525-001-12-66

 

Administratorem strony jest Sekcja Informacji i Promocji WZ UW

 

 

projekt: VisualTeam Logowanie dla pracowników