PL EN RU


Kolejne Śniadanie Networkingowe odbędzie sie 5 kwietnia 2018 roku.

 

Kolejne śniadanie odbędzie się  5 kwietnia 2018 roku roku. Będzie poświęcone realizacji projektu pt.: „Innowacyjny system wsparcia rozwoju przedsiębiorczości – podniesienie efektywności współpracy nauki z gospodarką”,  finansowanego w ramach programu DIALOG oraz  przygotowanego wspólnie przez Centrum Przedsiębiorczości i Centrum Projektów i Ekspertyz Wydziału Zarządzania.

więcej
Śniadanie Networkingowe z Łukaszem Banachem z Jeden Ślad (1 marca 2018 roku)

Zapraszamy na I w tym roku śniadanie networkingowe organizowane przez Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, podczas którego wystąpi:
Łukasz Banach - doktorant na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i współtwórca, głośnego ostatnio w mediach społecznościowych, start-upu JedenŚlad (miejskiej sieci skuterów elektrycznych, więcej o firmie na: https://jedenslad.pl/).

                                                             

więcej
Fotorelacja z ostatniego "Śniadania Networkingowego"

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z ostatniego "Śniadania Networkingowego" gościem którego  był Pan Paweł Hordejuk - menedżer zespołu HAPPYSAD.

Bardzo dziękujemy Pani Karolinie Jackowskiej za wykonane zdjęcia.


Osoby zainteresowane uczestnictwem w kolejnych edycjach, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: networking@wz.uw.edu.pl

Terminy kolejnych Śniadań Networkingowych to:

25.04.2017

30.05.2017

 

 

 

więcej
Śniadanie Networkingowe 21.03.2017

 

Gościem najbliższego Śniadania Networkingowego będzie Pan Paweł Hordejuk - menedżer zespołu HAPPYSAD.

W programie networking oraz kawa o poranku. Na spotkanie obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Osoby zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: networking@wz.uw.edu.pl

 

Terminy kolejnych Śniadań Networkingowych to:

25.04.2017

30.05.2017


Serdecznie zapraszamy!

Śniadanie networkingowe 7.12.2016

Szanowni Państwo zapraszamy na ostatnie przed Świętami śniadanie networkingowe, które odbędzie się w środę 7 grudnia w godzinach 7.30-9.30.

Tym razem gościem specjalnym spotkania będzie nasz absolwent, który odnosi sukcesy jako przedsiębiorca, Pan Cyprian Iwuć - właściciel marki Sushi Socks Box.

 

Cyprian to kreatywny wizjoner, twórca kilku niezwykle oryginalnych produktów – największym rynkowym hitem okazały się sushi skarpetki. Marka Sushi Socks Box jest obecnie sprzedawana w 30 krajach, w tym w ekskluzywnej sieci handlowej w USA – Neiman Marcus. Cyprian buduje swój biznes w oparciu o Ecommerce- 98% jego biznesu to sprzedaż przez Internet, z czego duża cześć pochodzi z rynków zagranicznych. Model biznesowy Cypriana zakłada sprzedaż za pośrednictwem Marketplaców szczególnie Amazon w Europie, Stanach i Japonii, ale również na innych platformach, takich jak Ebay, Etsy, Dawanda, Pakamera, Showroom i Allegro. Posiada kilka własnych sklepów internetowych np. jemsushi.plsushisocksbox.com, oraz nowo otwierane skarpetkowelove.pl i socks.place. Cyprian jest zafascynowany potęgą Amazon i obecnie prowadzi grupę dla Polskich Sprzedawców na Amazon, szkoli ze sprzedaży na tej platformie oraz udziela consultingu dla firm. Obecnie sprzedaje na Marketplacach produkty własne oraz innych producentów – już nie tylko skarpetki. W najbliższych dniach startuje ze sprzedaż nowego, wymyślonego przez siebie produkt, o którym opowie na spotkaniu. Prelekcje Cypriana to zawsze dawka pozytywnej motywacji i porządny kopniak do działania. Jak sam mówi: wystąpienia napędzają go do dalszego działania. 

 

Zapraszamy!

 

Poniżej liczba miejsc ograniczona prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia na spotkanie na mail: networking@wz.uw.edu.pl

Do zobaczenia!

 
1 2 3
EQUIS
AASBI
Uniwersytet Warszawski
PRME
MBA
Ceeman
ACCA
HR Excellence in Research
Eduniversal ranking
Eduniversal
Ministerstwo Nauki
Polska Komisja Akredytacyjna

© Copyright: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa
tel: +48 22 55 34 002, fax: +48 22 55 34 001; mail: wz@wz.uw.edu.pl

NIP: 525-001-12-66

 

Administratorem strony jest Sekcja Informacji i Promocji WZ UW

 

 

projekt: VisualTeam Logowanie dla pracowników