PL EN RU


Fotorelacja z ostatniego "Śniadania Networkingowego"

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z ostatniego "Śniadania Networkingowego" gościem którego  był Pan Paweł Hordejuk - menedżer zespołu HAPPYSAD.

Bardzo dziękujemy Pani Karolinie Jackowskiej za wykonane zdjęcia.


Osoby zainteresowane uczestnictwem w kolejnych edycjach, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: networking@wz.uw.edu.pl

Terminy kolejnych Śniadań Networkingowych to:

25.04.2017

30.05.2017

 

 

 

więcej
Śniadanie Networkingowe 21.03.2017

 

Gościem najbliższego Śniadania Networkingowego będzie Pan Paweł Hordejuk - menedżer zespołu HAPPYSAD.

W programie networking oraz kawa o poranku. Na spotkanie obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Osoby zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: networking@wz.uw.edu.pl

 

Terminy kolejnych Śniadań Networkingowych to:

25.04.2017

30.05.2017


Serdecznie zapraszamy!

Śniadanie networkingowe 7.12.2016

Szanowni Państwo zapraszamy na ostatnie przed Świętami śniadanie networkingowe, które odbędzie się w środę 7 grudnia w godzinach 7.30-9.30.

Tym razem gościem specjalnym spotkania będzie nasz absolwent, który odnosi sukcesy jako przedsiębiorca, Pan Cyprian Iwuć - właściciel marki Sushi Socks Box.

 

Cyprian to kreatywny wizjoner, twórca kilku niezwykle oryginalnych produktów – największym rynkowym hitem okazały się sushi skarpetki. Marka Sushi Socks Box jest obecnie sprzedawana w 30 krajach, w tym w ekskluzywnej sieci handlowej w USA – Neiman Marcus. Cyprian buduje swój biznes w oparciu o Ecommerce- 98% jego biznesu to sprzedaż przez Internet, z czego duża cześć pochodzi z rynków zagranicznych. Model biznesowy Cypriana zakłada sprzedaż za pośrednictwem Marketplaców szczególnie Amazon w Europie, Stanach i Japonii, ale również na innych platformach, takich jak Ebay, Etsy, Dawanda, Pakamera, Showroom i Allegro. Posiada kilka własnych sklepów internetowych np. jemsushi.plsushisocksbox.com, oraz nowo otwierane skarpetkowelove.pl i socks.place. Cyprian jest zafascynowany potęgą Amazon i obecnie prowadzi grupę dla Polskich Sprzedawców na Amazon, szkoli ze sprzedaży na tej platformie oraz udziela consultingu dla firm. Obecnie sprzedaje na Marketplacach produkty własne oraz innych producentów – już nie tylko skarpetki. W najbliższych dniach startuje ze sprzedaż nowego, wymyślonego przez siebie produkt, o którym opowie na spotkaniu. Prelekcje Cypriana to zawsze dawka pozytywnej motywacji i porządny kopniak do działania. Jak sam mówi: wystąpienia napędzają go do dalszego działania. 

 

Zapraszamy!

 

Poniżej liczba miejsc ograniczona prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia na spotkanie na mail: networking@wz.uw.edu.pl

Do zobaczenia!

 
Śniadanie networkingowe 26.10.2016

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku akademickim Śniadanie Networkingowe, które odbędzie się w środę, 26 października o godz. 07.30 w sali BP01 Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

 

Gościem najbliższego Śniadania Networkingowego będzie Pan Piotr Lipiński – założyciel i właściciel firmy konsultingowej BGE Consulting. Podczas spotkania zostanie przedstawiony dylemat każdego początkującego przedsiębiorcy – „Posiadać dobry produkt, czy umieć go dobrze sprzedać”.

 

W programie networking oraz kawa o poranku. Na spotkanie obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Osoby zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: networking@wz.uw.edu.pl 

 

Serdecznie zapraszamy!

Podwójne Śniadanie Networkingowe 22.06.2016

Serdecznie zapraszamy na podwójne śniadanie Networknigowe, które odbędzie się we środę 22.05.2016 o godzinach 7.30-9.30 na Wydziale Zarządzania UW w sali BP01.

 

Tym razem naszymi gość będą:

 

Tomasz Poniński - Jak zbudować startup technologiczny i jak przygotować go pod inwestora?
 

Justyna Politańska - Międzynarodowa społeczność startupowców w Polsce.

 

Dowiedzcie się więcej o naszych gościach!

więcej
1 2
AASBI
Uniwersytet Warszawski
PRME
MBA
Ceeman
ACCA
HR Excellence in Research
Eduniversal ranking
Eduniversal
Ministerstwo Nauki
Polska Komisja Akredytacyjna

© Copyright: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa
tel: +48 22 55 34 002, fax: +48 22 55 34 001; mail: wz@wz.uw.edu.pl

NIP: 525-001-12-66

 

Administratorem strony jest Sekcja Informacji i Promocji WZ UW

 

 

projekt: VisualTeam Logowanie dla pracowników