PL EN RU


Centrum Nowych Technologii UW

Z Centrum Nowych Technologii współpracujemy przy organizacji konferencji naukowych (międzynarodowa konferencja Przedsiębiorczość w XXI wieku), a także różnego rodzaju wydarzeń promujących przedsiębiorczość.

 

Wraz z CeNT przygotowaliśmy i prowadzimy blok zajęć z zakresu przedsiębiorczości, wspierany przez Fundusz Innowacji Dydaktycznych UW, który przeznaczony jest dla studentów różnych kierunków UW, którzy w swoich jednostkach nie mają szerokiej oferty przedmiotów ułatwiających podjęcie i prowadzenie działalności gospodarczej. Prowadzimyh także warsztaty z zakresu przedsiębiorczości.

 

W 2015, w wyniku współpracy z CeNT, wydamy także nakładem Wydawnictwa Naukowego UW podręcznik z zakresu zakładania własnej firmy i zarządzania nią na początkowych etapach rozwoju.

 

 

DELab UW

DELab UW jest naszym partnerem przy organizacji konferencji Przedsiębiorczość w XXI wieku. Współpracujemy także przy innych wydarzeniach związanych z promocją przedsiębiorczości.

 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) jest naszym partnerem w organizacji konferencji Przedsiębiorczość w XXI wieku. Agencja uczestniczyła także w realizacji innych projektrów Centrum, paneli dyskusyjnych, spotkań z przedsiębiorcami itd.

 

EFMD Global
EQUIS1
Uniwersytet Warszawski
PRME
Ceeman
HR Excellence in Research
Eduniversal ranking
Eduniversal
Ministerstwo Nauki
Polska Komisja Akredytacyjna

© Copyright: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa
tel: +48 22 55 34 002, fax: +48 22 55 34 001; mail: wz@wz.uw.edu.pl

NIP: 525-001-12-66

 

Administratorem strony jest Sekcja Informacji i Promocji WZ UW

 

 

projekt: VisualTeam Logowanie dla pracowników