Centrum Zarządzania w Ochronie Zdrowia

Centrum Zarządzania w Ochronie Zdrowia jest niezależną, międzykatedralną jednostką na Wydziale Zarządzania UW, którego celem są prace naukowo-badawcze, prace konsultacyjne i doradcze, edukacja i dydaktyka w zakresie szeroko pojętej ochrony zdrowia oraz współpraca z przemysłem farmaceutycznym.

W zależności od potrzeb przy pracy nad konkretnymi projektami angażujemy do współpracy pracowników różnych specjalności zainteresowanych sektorem ochrony zdrowia lub branżą farmaceutyczną jak np. ekonomistów, finansistów, prawników, strategów biznesu, specjalistów z zakresu marketingu, psychologów biznesu, informatyków, statystyków, lekarzy i pracowników sektora ochrony zdrowia.

Centrum ma również możliwość pozyskania do współpracy pracowników innych instytucji naukowych w Polsce i zagranicą oraz ekspertów nie będących pracownikami naukowymi.

Wydział Zarządzania jako całość, a w szczególności Centrum Zarządzania w Ochronie Zdrowia, jest gotowy do współpracy z podmiotami sektora prywatnego i publicznego w zakresie szeroko rozumianej ochrony zdrowia  i sektora farmaceutycznego.

Nasza propozycja współpracy obejmuje:

• prowadzanie badań naukowych na zlecenie
  • opracowywanie niezależnych raportów, wykładni, ekspertyz i analiz
  • przygotowywanie i nadzór merytoryczny nad konferencjami i seminariami
  • szkolenia i warsztaty
  • dedykowane studia podyplomowe, w tym również prowadzone od wielu lat studia dotyczące marketingu farmaceutycznego i zarządzania w ochronie zdrowia
  • zlecone szkolenia dla pracowników sektora farmaceutycznego i jednostek ochrony zdrowia
  • publikacje naukowe
  • działalność projektową w zakresie grantów i projektów unijnych
  • prace projektowe, doradcze i konsultacyjne dla branży farmaceutycznej i jednostek ochrony zdrowia

Zapraszamy do współpracy