PL EN RU

Ośrodek Komputerowy


Microsoft Azure Dev Tools for Teaching

Program "Microsoft Imagine" uległ przemianie w "Microsoft Azure Dev Tools for Teaching", a także zmieniono sposób dystrybucji oprogramowania. Darmowe oprogramowanie firmy Microsoft przeznaczone dla edukacji, zostało przeniesione bezpośrednio na platformę firmy Microsoft. Warunkiem jest posiadanie konta pocztowego w domenie @wz.uw.edu.pl Nie jest już niezbędne zakładanie konta w systemie "Imagine", a co za tym idzie, nie jest potrzebna wizyta w sali C008 i wypełnienie odpowiedniego formularza.

 

Aby pobrać oprogramowanie firmy Microsoft, należy samemu zarejestrować konto w platformie Microsoft korzystając wydziałowego z adresu mail. Należy zrobić to na tej samej stronie, co przy zakładaniu konta Microsoft Office 365, czyli:
https://products.office.com/pl-pl/student/office-in-education

 

Po założeniu konta w domenie @wz.uw.edu.pl automatycznie zostanie przyznany dostęp do darmowego oprogramowania Microsoft. Należy przejść do portalu Azure Dev Tools for Teaching gdzie należy zalogować się na wcześniej założone konto:
https://aka.ms/devtoolsforteaching

 

 

Portal "Microsoft Imagine" (już ze zmienioną nazwą) dla Wydziału Zarządzania UW wciąż istnieje, lecz nie ma w nim oprogramowania Microsoft, a jedynie płatne oprogramowanie firm trzecich, które dostępne jest ze zniżkami dla edukacji. Nawet nie posiadając konta, można zapoznać się z "ofertą" portalu i przejrzeć jakie oprogramowanie jest tam dostępne:

https://e5.onthehub.com/WebStore/Welcome.aspx?ws=ec8c80aa-2628-e111-8d82-f04da23e67f6

Centrum Pobierania

Portal Microsoft Azure Dev for Teaching:

https://aka.ms/devtoolsforteaching

 

Portal Microsoft Imagine dla Wydziału Zarządzania UW:

http://e5.onthehub.com/WebStore/Welcome.aspx?ws=ec8c80aa-2628-e111-8d82-f04da23e67f6

 

 

DreamSpark Standard

Z dniem 1 marca 2012 roku Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego dołączył do wąskiego grona wydziałów UW biorących udział w programie DreamSpark Standard (wcześniej znanego jako MSDN-AA, z dniem 8 luty 2012 nastąpiła zmiana nazwy) pod przewodnictwem firmy Microsoft. Uczestnicy programu mogą pozyskać darmowe kopie pewnej części oprogramowania firmy Microsoft (systemów operacyjnych, programów biurowych, serwerów i środowisk tworzenia aplikacji) pod warunkiem, że będą korzystać z otrzymanego oprogramowania jedynie w celach edukacyjnych.

Przed skorzystaniem z programu warto zapoznać się z oficjalnym FAQ, gdzie można znaleźć wiele cennych informacji: http://www.microsoft.com/poland/edukacja/faq.aspx

EQUIS
Uniwersytet Warszawski
PRME
Ceeman
HR Excellence in Research
Eduniversal ranking
Eduniversal
Ministerstwo Nauki
Polska Komisja Akredytacyjna

© Copyright: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa
tel: +48 22 55 34 002, fax: +48 22 55 34 001; mail: wz@wz.uw.edu.pl

NIP: 525-001-12-66

 

Administratorem strony jest Sekcja Informacji i Promocji WZ UW

 

 

projekt: VisualTeam Logowanie dla pracowników