PL EN RU

Informacje na rok akademicki 2021/2022:

Kontakt:https://bpm.uw.edu.pl/wszystko-co-powinienes-wiedziec-o-stypendium-socjalnym-semestr-letni/

        W semestrze letnim roku akademickiego 2021/2022 wniosek o stypendium socjalne należy złożyć do 18. dnia miesiąca (marzec-maj)w czerwcu 2022 r. do 20. dnia miesiąca – zachowanie tych terminów umożliwi naliczenie stypendium z wyrównaniem od danego miesiąca, np. jeśli złożę wniosek do 18 marca, w przypadku decyzji pozytywnej stypendium będzie naliczone z wyrównaniem od marca .

 • Komunikat Rektora w sprawie terminów składania wniosków o stypendium dostępny jest pod linkiem: https://bpm.uw.edu.pl/komunikat-rektora-w-sprawie-terminow-oraz-formy-ubiegania-sie-o-swiadczenia-pomocy-materialnej-w-roku-akademickim-2021-2022/
 • Świadczenia dla studentów na Uniwersytecie Warszawskim są regulowane Zarządzeniem nr 142 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 1 października 2019 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu świadczeń dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego oraz zarządzeniami zmieniającymi jego treść: Regulamin świadczeń dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego.
 • Przed wypełnieniem wniosku o stypendium socjalne, stypendium rektora, zapomogę proszę zapoznać się z Regulaminem.
 • Załącznik nr 1 do Regulaminu świadczeń dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego zawiera

  zasady ustalania składu rodziny oraz wysokości dochodu na osobę w rodzinie wnioskodawcy.

 • Załącznik nr 2 do Regulaminu świadczeń dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego zawiera

  wykaz dokumentów potwierdzajacych wysokość dochodu na osobę w rodzinie oraz sytuację materialną i dochodową wnioskodawcy.

 • Załącznik nr 3 do Regulaminu świadczeń dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego zawiera zasady przyznawania stupendium rektora studentom.

 • Rozdział 4 Zapomoga Regulaminu świadczeń dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego zawiera informacje na temat Zapomogi.

 • Informacje dotyczące wsparcia socjalnego dla studenta znajdują się na stronie: https://bpm.uw.edu.pl/strefa-studencka w zakładce Strefa studencka.
 • Prosimy o samodzielne dodawanie numeru konta w Usosweb w zakładce Dla Studentów -> Moje studia -> stypendia -> konto bankowe studenta.

 

 

 

 

EFMD Global
EQUIS1
Uniwersytet Warszawski
PRME
Ceeman
HR Excellence in Research
Eduniversal ranking
Eduniversal
Ministerstwo Nauki
Polska Komisja Akredytacyjna

© Copyright: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa
tel: +48 22 55 34 002, fax: +48 22 55 34 001; mail: wz@wz.uw.edu.pl

NIP: 525-001-12-66

 

Administratorem strony jest Sekcja Informacji i Promocji WZ UW

 

 

projekt: VisualTeam Logowanie dla pracowników