PL EN RU

Studenci wyjeżdżający - Erasmus +


Oferta praktyk: grudzień 2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą praktyk, którą WZ otrzymał w grudniu 2018 (lista będzie sukcesywnie uzupełniana o nowe oferty w miarę ich napływu). Oferty przychodzą do nas z BWZ, jednak nie wszystkie firmy są sprawdzane i polecane przez BWZ.

więcej
Oferta praktyk: lipiec 2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą praktyk, którą WZ otrzymał w lipcu 2018 (lista będzie sukcesywnie uzupełniana o nowe oferty w miarę ich napływu). Oferty przychodzą do nas z BWZ, jednak nie wszystkie firmy są sprawdzane i polecane przez BWZ.

więcej
Praktyki studenckie i absolwenckie

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatami BWZ:

Oferta praktyk: luty 2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą praktyk, którą WZ otrzymał w lutym 2018 (lista będzie sukcesywnie uzupełniana o nowe oferty w miarę ich napływu). Oferty przychodzą do nas z BWZ, jednak nie wszystkie firmy są sprawdzane i polecane przez BWZ.

więcej
Oferta praktyk: grudzień 2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą praktyk, którą WZ otrzymał w grudniu 2017 (lista będzie sukcesywnie uzupełniana o nowe oferty w miarę ich napływu). Oferty przychodzą do nas z BWZ, jednak nie wszystkie firmy są sprawdzane i polecane przez BWZ.

więcej
Oferta praktyk: listopad 2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą praktyk, którą WZ otrzymał w listopadzie 2017 (lista będzie sukcesywnie uzupełniana o nowe oferty w miarę ich napływu). Oferty przychodzą do nas z BWZ, jednak nie wszystkie firmy są sprawdzane i polecane przez BWZ.

więcej
1 2
EQUIS
AASBI
Uniwersytet Warszawski
PRME
MBA
Ceeman
ACCA
HR Excellence in Research
Eduniversal ranking
Eduniversal
Ministerstwo Nauki
Polska Komisja Akredytacyjna

© Copyright: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa
tel: +48 22 55 34 002, fax: +48 22 55 34 001; mail: wz@wz.uw.edu.pl

NIP: 525-001-12-66

 

Administratorem strony jest Sekcja Informacji i Promocji WZ UW

 

 

projekt: VisualTeam Logowanie dla pracowników