PL EN RU

Studia Doktoranckie


Obszary badawcze

Niektórzy twierdzą, że „Wykształcenie to nic innego jak podnoszenie estetyki wnętrza”,  jednak badania prowadzone w USA pokazują, że każdy kolejny szczebel wykształcenia przekłada się na istotny wzrost wynagrodzenia i pozycji społecznej. Absolwenci naszych studiów jako swoje zyski wymieniają także „rozwój umiejętności krytycznego myślenia umożliwiający oddzielenie faktów od mitów; rozwój w interesującej ich dziedzinie pod okiem najlepszych specjalistów, stanie się częścią  networkingu łączącego świat biznesu i nauki”.

Studia 3. stopnia,  na które zapraszamy, mają inny charakter niż studia magisterskie.

Doktoranci, traktowani jako młodsi koledzy i koleżanki akademików, są wprowadzani w tajniki stosowania metody naukowej do rozwiązywania ważnych problemów społecznych.

Na studiach doktoranckich WZ, oprócz standardowego programu, doktoranci wybierają zespoły badawcze, w których chcą pracować nad rozprawą doktorską. Kandydaci na stacjonarne studia doktoranckie proszeni są o kontakt z wybranym potencjalnym opiekunem naukowym, przed złożeniem dokumentów. Ten wybór może być oczywiście zmieniony w czasie pierwszego roku studiów.

więcej
EFMD Global
EQUIS1
Uniwersytet Warszawski
PRME
Ceeman
HR Excellence in Research
Eduniversal ranking
Eduniversal
Ministerstwo Nauki
Polska Komisja Akredytacyjna

© Copyright: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa
tel: +48 22 55 34 002, fax: +48 22 55 34 001; mail: wz@wz.uw.edu.pl

NIP: 525-001-12-66

 

Administratorem strony jest Sekcja Informacji i Promocji WZ UW

 

 

projekt: VisualTeam Logowanie dla pracowników