PL EN RU

dr

Katarzyna Wojtkiewicz

Katedra
Katedra Systemów Informacyjnych Zarządzania
Dyżur
B308 Sem. zimowy 2017/18 - poniedziałek 18.00 - 19.00
Telefon
22/ 55 34 129

Dr Katarzyna Wojtkiewicz jest magistrem prawa z tytułem doktora ekonomii w dziedzinie zarządzania IT. Kombinacja wiedzy prawniczej z bogatym doświadczeniem w zakresie zarządzania danymi finansowymi i znajomością infrastruktury rynków kapitałowych powoduje, że jej profesjonalna kariera skoncentrowana jest na wdrożeniach kompleksowych rozwiązań corporate i data governance.

Dr Wojtkiewicz łączy zainteresowania zawodowe z rozwojem akademickim, prowadząc wykłady na polskich i niemieckich uczelniach.

W ostatnich latach dr Wojtkiewicz kierowała projektami wymiany danych nadzorczych i statystycznych w European Insurance and Occupational Pensions Authority. Jako członek Regulatory Oversight Committee nadzorującego wdrożenie Globalnego Systemu Legal Entity Identifier starała się łączyć doświadczenie sektora bankowego, inwestycyjnego i ubezpieczeniowego z perspektywą cross-border transakcji rynku kapitałowego.  Doświadczenia te podsumowuje w licznych publikacjach i w pracy dydaktycznej na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Wcześniej dr Wojtkiewicz była zatrudniona na stanowiskach menadżerskich w instytucjach sektora finansowego, angażując się aktywnie w tworzenie fundamentów rynku kapitałowego w Polsce i prowadząc szereg projektów dotyczących transpozycji europejskich aktów prawnych do krajowego systemu legislacyjnego i praktyk nadzorczych.

EQUIS
AASBI
Uniwersytet Warszawski
PRME
MBA
Ceeman
ACCA
HR Excellence in Research
Eduniversal ranking
Eduniversal
Ministerstwo Nauki
Polska Komisja Akredytacyjna

© Copyright: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa
tel: +48 22 55 34 002, fax: +48 22 55 34 001; mail: wz@wz.uw.edu.pl

NIP: 525-001-12-66

 

Administratorem strony jest Sekcja Informacji i Promocji WZ UW

 

 

projekt: VisualTeam Logowanie dla pracowników